PLN

Tanie kalkulatory dostosowane do potrzeb klienta

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 13

 1. ZACK Kalkulator.
  Od 10,19 zł /szt.
 2. CULCA Kalkulator 8 pozycji
  Od 5,55 zł /szt.
 3. Calculadora Water
  Od 2,98 zł /szt.
 4. Calculadora Ozone
  Od 4,28 zł /szt.
 5. Calculadora Myd
  Od 12,67 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Kalkulator Grety
  Od 26,88 zł /szt.
 7. ENFIELD. Kalkulator
  Od 12,36 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 13

Kalkulatory do personalizacji z Twoją marką lub logo, praktyczny prezent na imprezy i targi. Podziel się swoją marką już teraz!

Kalkulatory biurowe z nadrukowanym sitodrukiem logo


Kalkulatory, które personalizujemy w Garrampa, charakteryzują się wygodą oraz tym, że są małe, bardzo przydatne i przenośne. Jest to bardzo popularny prezent wśród naszych klientów, dostępny w coraz większej liczbie modeli i rozmiarów, niektóre z nich bardzo atrakcyjne, co niewątpliwie zaskoczy.

Kalkulatory, które możesz dać swoim pracownikom lub klientom


Wybierz te kalkulatory promocyjne, aby zaoferować swoim klientom doskonałe narzędzie do skomplikowanych obliczeń na małą skalę. Doskonale sprawdza się również jako prezent firmowy na targach i konferencjach, zwłaszcza jeśli wybierzesz kalkulatory dostosowane do Twojego logo lub marki, a także dołączony notatnik. Stwórz niezapomniany pakiet z naszymi kalkulatorami i notesami, najbardziej praktyczny prezent!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kalkulatory

Po co rozdawać spersonalizowane kalkulatory jako prezent promocyjny?

Kalkulatory prezentowe to nadal dodatek reklamowy obecny na biurkach wszystkich biur. Praktyczne i przydatne kalkulatory personalizowane z Twoim logo to bardzo ceniony prezent promocyjny. W naszej kolekcji znajdziesz kalkulatory z bateriami guzikowymi AG 13 oraz kalkulatory solarne, które wykorzystują światło, więc nie ma potrzeby ich wyłączać ani wymieniać baterii, ponieważ wytrzymają tak długo, jak dostaną wystarczającą ilość światła.

Jakie są zalety rozdawania spersonalizowanych kalkulatorów?

Zawsze przydatne w biurze lub w domu, niestandardowe kalkulatory reklamowe są skutecznym sposobem na wyeksponowanie Twojego logo potencjalnym klientom lub klientom. Są także użytecznym narzędziem dla sieci biznesowej, aby pokazać profesjonalny wizerunek Twojej firmy podczas negocjacji i negocjacji. Podaruj wysokiej jakości spersonalizowany prezent, połącz go z innymi produktami, które mogą być używane w biurze, takimi jak spersonalizowane podkładki pod mysz lub spersonalizowane plastikowe długopisy. Zaoferuj swój idealny zestaw promocyjny, idealny do reklamy.

Jakie niestandardowe modele kalkulatorów mogę wybrać?

Zidentyfikowaliśmy kilka modeli kalkulatorów reklamowych, które idealnie nadają się do promocji Twojej marki. W naszej dedykowanej kategorii znajdziesz produkty zapakowane w baterie, wybór kalkulatorów kieszonkowych i inne dostępne modele zasilane energią słoneczną. W naszej ofercie znajdują się modele kalkulatorów od 8 do 12 cyfr. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a my pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiednią technikę nadruku. W razie potrzeby nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci wybrać idealny dla Ciebie produkt reklamowy.