PLN

Odblaskowa odzież robocza Spersonalizowana Twoim logo

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Eco  
Marca  
  1. Result 20
  2. ROLY 19
  3. Valento 3
  4. Velilla 36
  5. Yoko 49
  6. Beechfield 1
  7. WORKTEAM 138
Wysyłka  
Talla  
KID
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Z tego powodu proponujemy całą linię odblaskowej odzieży roboczej z Twoim logo. W ten sposób pracownik będzie widoczny, unikając możliwych niebezpiecznych sytuacji w środowisku pracy. Nasze stroje odblaskowe są synonimem bezpieczeństwa i prewencji.  W Garrampie mamy wszelkiego rodzaju odzież o wysokiej widoczności : tanie kamizelki odblaskowe, spodnie odblaskowe, t-shirty, swetry, koszulki polo; a także różne modele kurtek odblaskowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również niestandardowe polary odblaskowe, kombinezony, koszule i softshelle. Nie zapominając, że cała nasza oferta w czapkach o wysokiej widoczności.  Odzież robocza o wysokiej widoczności jest niezbędna w różnych branżach, oprócz prac związanych między innymi z ruchem ulicznym, dźwigami lub sprzątaniem komunalnym. Przede wszystkim dlatego, że są to prace nocne.  Odkryj w tej sekcji całą naszą odzież roboczą o wysokiej widoczności w fluorescencyjnym żółtym, czerwonym lub pomarańczowym.

Odzież robocza fluorescencyjna o wysokiej widoczności


Zapoznaj się z naszą szeroką gamą odzieży roboczej o wysokiej widoczności i pozostań przez cały czas widoczny i bezpieczny. Nasze ubrania z paskami odblaskowymi pozwalają użytkownikowi być przez cały czas widocznym, kontynuować pracę bezpiecznie i bez ryzyka widoczności z resztą członków zespołu. Dzięki jakości Garrampa możemy dostosować dowolny wzór odblaskowy, który wybierzesz, a jeśli potrzebujesz porady dotyczącej prawidłowego dostosowania, skontaktuj się z nami!

Odzież odblaskowa do pracy


W Garrampie mamy całą gamę odblaskowych ubrań roboczych w niewiarygodnych cenach. Celem naszej odzieży z odblaskowymi paskami do odzieży jest ochrona użytkownika, który jest wyraźnie oznaczony; oprócz oferowania Ci komfortu i wygody podczas dnia pracy. Odkryj wszystkie kamizelki odblaskowe , a także całą naszą linię spodni odblaskowych. Ponadto, aby zwalczyć zimno, mamy między innymi kurtki odblaskowe oraz wybór polarów odblaskowych.  Dostosuj swoją odzież odblaskową za pomocą Garrampy z logo swojej marki. Posiadamy szeroką gamę odzieży o wysokiej widoczności. Uzupełnij swój pełny mundur z odblaskowej odzieży ochronnej. Wejdź do naszego sklepu internetowego już teraz!

Odzież odblaskowa i zatwierdzona odblaskowa odzież ochronna


Istnieją 3 różne rodzaje odzieży odblaskowej.  Są ponumerowane od 1 do 3 w zależności od ich widoczności. Dla każdej klasy norma określa obszar i lokalizację materiałów fluorescencyjnych, odblaskowych i kontrastowych.  Klasa 3: Całkowita powierzchnia fluorescencyjna składa się z co najmniej 0,8 m2 i 0,10 m2 materiału odblaskowego. Widoczna odzież robocza klasy 3 jest przeznaczona do prac obarczonych wysokim ryzykiem na zewnątrz, np. na krawędziach autostrady, zewnętrznej części budynku, nieogrodzonego domu lub placu budowy.  Klasa 2: Całkowita powierzchnia fluorescencyjna musi być większa lub równa 0,5 m², a powierzchnia materiału odblaskowego musi mieć co najmniej 0,13 m². Stroje odblaskowe klasy 2 są przeznaczone do pracy na zewnątrz, w ograniczonym i ogrodzonym budynku lub w jego otoczeniu.  Klasa 1: Całkowita powierzchnia fluorescencyjna musi wynosić co najmniej 0,14 m² i 0,10 m² materiału odblaskowego. Odzież robocza klasy 1 o wysokiej widoczności jest przeznaczona do pracy nocnej w pomieszczeniach, w biurach lub domach. Produkty oferowane przez sklep internetowy Garrampa są zgodne z normą ISO 20471 gwarantującą bezpieczeństwo pracowników.

Tanie odblaskowe uniformy do pracy


Posiadamy odblaskową odzież roboczą, dzięki czemu nie musisz rezygnować z bezpiecznej pracy w pracy.  Widoczność ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia wypadków w miejscu pracy. W naszym szerokim katalogu odblaskowej odzieży roboczej z Twoim logo znajdziesz dużą różnorodność cen , dzięki czemu, tak lub tak, pasuje do Twojego budżet. Wybierz swoją odzież roboczą o wysokiej widoczności w przystępnych cenach i spersonalizuj ją logo swojej firmy lub pozostaw nieoznaczoną. Spersonalizowanie odzieży o wysokiej widoczności jest naprawdę łatwe, nawet jeśli ma elementy fluorescencyjne, może być również oznaczona nazwą Twojej firmy logo, Twój projekt lub hasło. Wystarczy, że przejrzysz katalog online Garrampa, powiedz nam, czego potrzebujesz i w jakiej ilości, a my zajmiemy się produkcją Twojej spersonalizowanej odzieży odblaskowej.  Nie modyfikuj, nie przycinaj ani nie usuwaj elementów odblaskowych lub fluorescencyjnych. Jeśli chcesz spersonalizować swoją odzież roboczą o wysokiej widoczności za pomocą logo firmy lub funkcji każdego pracownika, pamiętaj, aby nie zakrywać pasków świetlnych, nie nawet o kilka milimetrów.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Dobra widoczność

Czy można prać odzież o wysokiej widoczności?

Tak, odzież odblaskową można prać w pralce. Podczas prania w pralce możesz użyć łagodnego detergentu, ale nie wybielacza ani zmiękczacza do tkanin. Ponadto zalecamy unikanie prania produktów odblaskowych z innymi ubraniami, takimi jak dżinsy robocze lub odzież z szorstką tkaniną lub krawędziami. Mikroskopijne kulki szklane w odblaskowej folii termoprzewodzącej mogą być ścierane przez szorstką teksturę.

Dlaczego konieczne jest noszenie odzieży odblaskowej?

Ten rodzaj odzieży roboczej nie tylko ułatwia kierowcom zobaczenie pracowników w nocy, ale także sprawia, że są bardziej widoczni dla kierowców w ciągu dnia. Na przykład nasza odzież odblaskowa jest idealna, gdy problemem jest niesprzyjająca pogoda (mgła, deszcz itp.). Odzież o wysokiej widoczności zmniejsza ryzyko wypadków i poprawia ogólne bezpieczeństwo.

Co to jest 3 klasa widoczności KW?

Przede wszystkim wszystkie ubrania odblaskowe muszą być zgodne z normami bezpieczeństwa EN ISO 20471. Odzież odblaskowa certyfikowana zgodnie z EN 20471 jest klasyfikowana w 3 klasach ochrony, w zależności od objętości powierzchni fluorescencyjnej i odblaskowej. Tak więc klasa 3 to najwyższy poziom klasyfikacji wysokiej widoczności, a produkty te wymagają minimum 0,8m² materiału fluorescencyjnego i 0,2m² taśmy odblaskowej. Z kolei najniższa klasa widoczności odnosi się do odzieży odblaskowej klasy 1. Dlatego polecane są do użytku okazjonalnego lub gdy ryzyko jest minimalne. Odzież odblaskowa klasy 2 jest również odpowiednia do pracy w pobliżu natężenia ruchu przy umiarkowanych prędkościach. Wreszcie, podczas pracy na drodze lub przy dużej prędkości preferowana jest odzież odblaskowa klasy 3. W sklepie internetowym Garrampa zapewniamy wszystkie rodzaje ochrony, abyś mógł zaprojektować spersonalizowaną odblaskową odzież roboczą z własnym logo i skutecznie wypełniać swoją misję.

Dlaczego warto kupować odzież odblaskową w Garrampie?

Jesteśmy sklepem internetowym, który posiada szeroki wybór odzieży roboczej o wysokiej widoczności z certyfikatem EN 20471, dzięki czemu możesz się wyposażyć bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. W Garrampa wybraliśmy najlepsze marki specjalistyczne w odblaskowej odzieży roboczej. Odkryj nasz szeroki asortyment mundurów odblaskowych w kolorze żółtym, pomarańczowym lub fluorescencyjnej czerwieni, aby były widoczne w dzień iw nocy. Znajdź w tej kategorii różne modele odzieży roboczej unisex o wysokiej widoczności: zarówno odzież wysokiej widoczności dla mężczyzn, jak i odzież wysokiej widoczności dla kobiet. A do tego w niesamowitych cenach! Bez względu na budżet, w naszym sklepie internetowym znajdziesz odblaskową odzież roboczą spersonalizowaną Twoim logo. Odkryj najlepszy stosunek jakości do ceny, a także funkcjonalność i komfort na zaawansowanym poziomie. Zajrzyj teraz na naszą stronę internetową!

W jakich sytuacjach wskazane jest noszenie odblaskowej odzieży roboczej?

W zależności od środowiska pracy dostępne są różne rodzaje odzieży roboczej o wysokiej widoczności. Wszystko będzie zależeć od Twoich potrzeb. Rzeczywiście, jeśli pracujesz na zewnątrz, oferujemy Ci nasze odblaskowe stroje dostosowane do pory roku. Mamy lekką odzież przeznaczoną na lato z ochroną UV! Możesz również chronić się przed zimnem w zimie, nosząc ciepłe, dobrze widoczne ubranie. Ponadto, na deszcz, w Garrampa mamy wodoodporną, odblaskową odzież roboczą o wysokiej widoczności, która ochroni Cię przed wodą i wilgocią. W Garrampie wiemy, że niektóre sektory pracy muszą spełniać wysokie standardy widoczności, a także uwzględniać inne zagrożenia, takie jak strefy ATEX. Dlatego znajdziesz u nas również odzież odblaskową ATEX, która odpowiada Twoim potrzebom. Na koniec oferujemy odzież odporną na przecięcia, a także kamizelki odblaskowe, idealne dla pracowników budowlanych. Wejdź do katalogu online Garrampa już teraz i zdobądź spersonalizowaną odblaskową odzież roboczą z Twoim logo.

Jakie ubrania znajdziesz w naszej odblaskowej odzieży do pracy?

W Garrampie mamy różne rodzaje odzieży odblaskowej, spełniające różne zadania i potrzeby. I trzeba być widocznym, aby uniknąć niebezpieczeństw. Oprócz kurtek do różnych ryzykownych zawodów, znajdziesz tutaj fluorescencyjne czapki robocze na upalne dni, zwłaszcza jeśli zamierzasz spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Z drugiej strony dla osób, które pracują za granicą, znajdziesz czapki robocze, które ochronią Cię przed zimnem, fluorescencyjne żółte lub pomarańczowe kamizelki, szorty robocze, koszule z długim lub krótkim rękawem, parki, kombinezony lub suknie w kolorach fluorescencyjnych itp. …