PLN

Odblaskowa odzież robocza Dostosowana do Twojego logo

Odzież robocza o wysokiej widoczności, którą można dostosować do najbardziej niebezpiecznych sytuacji pracy.

Fluorescencyjna odzież robocza o wysokiej widoczności


Zapoznaj się z naszą szeroką gamą odzieży roboczej o wysokiej widoczności i pozostań przez cały czas widoczny i bezpieczny. Nasze ubrania z paskami odblaskowymi pozwalają użytkownikowi być przez cały czas widocznym, kontynuować pracę bezpiecznie i bez ryzyka widoczności z resztą członków zespołu. Dzięki jakości Garrampa możemy dostosować dowolny wzór odblaskowy, który wybierzesz, a jeśli potrzebujesz porady dotyczącej prawidłowego dostosowania, skontaktuj się z nami!

Odzież odblaskowa do pracy


Poprawki, w których zastosowano odzież w postaci odblaskowych opasek o dużej widoczności, mają na celu ochronę użytkownika, sygnalizując jego położenie, oraz zapewnienie mu całkowitej swobody poruszania się w celu wykonywania pracy, którą wykonuje, ale maksymalnym założeniem jest bezpieczeństwo pracownika. Możesz również spersonalizować wszystkie odblaskowe ubrania za pomocą logotypu swojej marki. Prezentujemy szeroką gamę odzieży o wysokiej widoczności, takiej jak kamizelki, parki, odblaskowe pola, kombinezony w kolorze fluoru i wiele innych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Wysoka widoczność

Jakie masz odblaskowe ubrania robocze?

Posiadamy obszerny katalog odzieży odblaskowej dla mężczyzn i kobiet: kurtki, spodnie, kamizelki odblaskowe, polarowe podszewki, bluzy, koszulki polo i kombinezony odblaskowe. Odzież robocza o wysokiej widoczności, którą można kupić tutaj online, jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach w bardzo konkurencyjnej cenie. A przede wszystkim przestrzegaj obowiązujących przepisów.

Jak wybrać odzież odblaskową?

Wybierając jeden lub drugi rodzaj odzieży odblaskowej, najważniejszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest rola, jaką odgrywasz w swojej pracy. Istnieją trzy różne rodzaje odzieży roboczej o wysokiej widoczności, w zależności od zapewnianej ochrony: Klasa 1. Droga lub środowisko ruchu (niski poziom ryzyka): pracownicy na parkingach, w centrach handlowych lub magazynach z załadunkiem i rozładunkiem pojazdów. Klasa 2. Środowiska o niesprzyjającej pogodzie (średni poziom ryzyka): pracownicy w portach, na statkach, wśród personelu konserwacyjnego lub ochrony, na pasach startowych lotnisk i przy punktach poboru opłat .Class 3. Pracownicy narażeni na poważne niebezpieczeństwo (wysoki poziom ryzyka): ten rodzaj odzieży o wysokiej widoczności jest przeznaczony dla pracowników narażonych na wysokie ryzyko, czy to z powodu złych warunków atmosferycznych, załadunku ciężkich przedmiotów czy narażenia na pojazdy poruszające się z dużą prędkością. Odzież robocza klasy III o wysokiej widzialności musi zapewniać widoczność dla całej osoby, odzież na klatkę piersiową i kończyny musi mieć taśmę odblaskową. Przeznaczony jest dla pracowników ochrony, służb ratowniczych, strażaków, policji i budownictwa.

Z jakich materiałów wykonana jest odzież odblaskowa?

Odzież robocza o wysokiej widoczności jest wykonana z dwóch materiałów: materiałów fluorescencyjnych i / lub odblaskowych. W przypadku materiału fluorescencyjnego jest to widoczne nawet w dzień, ponieważ materiał ten odbija więcej światła niż do niego dociera. Z drugiej strony materiał odblaskowy to taki, w którym promienie światła odbijają się w tę i z powrotem w tym samym kierunku, z którego wykonane są taśmy odblaskowe, przeznaczone do odbijania światła pojazdów i maszyn w nocy. W naszym katalogu znajdziesz odzież odblaskową i fluorescencyjną o wysokiej widoczności, a nawet z połączeniem obu materiałów. Ponadto ta odzież została wyprodukowana z funkcjonalnymi, odpornymi i oddychającymi wzorami, które zapewniają większy komfort pracy. Jednocześnie chroniąc pracowników, reklamujesz swoją firmę.

Jakie są przepisy dotyczące odzieży roboczej o wysokiej widoczności?

Indywidualna kategoria zaklasyfikowana do kategorii II zgodnie z dyrektywą 89/686 / EWG. Ta odzież odblaskowa podlega normie EN ISO 20471713 + A1 / 16 i jest specjalnie zaprojektowana, aby chronić pracowników narażonych na potencjalne zagrożenia w środowisku, które jest prawie niewidoczne lub w ogóle niewidoczne oraz na ryzyko zgniecenia przez pojazdy lub maszyny. lub w środowiskach o ekstremalnych temperaturach.

Z jakimi markami odzieży roboczej o wysokiej widoczności pracujesz?

Sprzedajemy głównie odzież odblaskową Velilla, znanej marki specjalizującej się w odzieży roboczej. Współpracując z tego typu markami, upewniamy się, że możemy zaoferować Ci odzież roboczą o wysokiej widoczności, najlepszej jakości i przystępnej cenie. Posiadamy również odzież odblaskową marek Valento i Roly. Możesz więc wybrać najlepszą jakość i dobrą cenę odzieży roboczej.

Z jakich materiałów wykonana jest szafa odblaskowa?

Odzież robocza o wysokiej widoczności jest wykonana z dwóch materiałów: materiałów fluorescencyjnych i / lub materiałów odblaskowych. W przypadku materiału fluorescencyjnego jest to widoczne nawet w dzień, ponieważ materiał ten zwraca więcej światła niż otrzymuje. Z drugiej strony materiał odblaskowy to taki, w którym promienie światła odbijają się i powracają w tym samym kierunku, dzięki czemu produkowane są paski odblaskowe przeznaczone do odbijania światła od pojazdów i maszyn w nocy.W naszym katalogu znajdziesz tak wiele ubrań odblaskowe, fluorescencyjne, a nawet z połączonymi dwoma materiałami. Ponadto odzież ta została wykonana z funkcjonalnym, wytrzymałym i oddychającym krojem dla większego komfortu pracownika.