PLN

Niestandardowe mundury sanitarne

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
  1. ROLY 5
  2. Velilla 26
  3. WORKTEAM 2
  4. Premier 6
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
0
Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego nasze spersonalizowane stroje sanitarne są wykonane z najlepszych materiałów, aby w optymalny sposób wykonywać Twój zawód. Posiadamy modele mundurów zarówno dla pracowników służby zdrowia (takich jak fartuchy laboratoryjne czy ubrania dentystów), jak i dla personelu sprzątającego w szpitalach i ośrodkach zdrowia. Zależy nam na wygodnej i dopasowanej odzieży roboczej w Health. Stroje sanitarne i piżamy są niezbędne w codziennym życiu pracowników szpitali, aptek, klinik stomatologicznych czy weterynarzy. Odzież sanitarna może być zarówno w kawałkach, jak i na całym ciele. Posiadamy spodnie, kurtki, podkoszulki, a także fartuchy personalizowane. Nasze mundury dla personelu medycznego to synonim komfortu. W Garrampie posiadamy szeroką gamę odzieży do tworzenia tanich mundurów sanitarnych. Odkryj swoje kombinezony medyczne od najlepszych marek na rynku.

Odzież na zamówienie dla klinik i szpitali


Spójrz na wszystkie nasze konfigurowalne stroje sanitarne: fartuchy, kurtki, kompletne uniformy, czapki, piżamy i wiele więcej! Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet staramy się zaspokoić potrzeby tych profesjonalistów w sektorze usług szpitalnych i osobistych. Odkryj naszą spersonalizowaną odzież dla klinik i szpitali, wyróżniającą pielęgniarki, lekarzy, asystentki pielęgniarskie, położne, kosmetyczki, personel sprzątający... możliwości jest wiele! W Garrampie zawsze poszukujemy najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Aby fartuch dentysty lub kurtka pielęgniarki była wygodna, przyjemna i funkcjonalna, a także ekonomiczna. A to dlatego, że większość naszej odzieży sanitarnej wykonana jest z włókien naturalnych, które zapewniają przewiewność i łatwo je oznaczyć swoim logo. W ten sposób personalizuje fartuchy pielęgnacyjne lub kamizelki medyczne, umożliwiając identyfikację profesjonalisty i jego wykonania. W firmie Garrampa ubieramy specjalistów od sprzątania i służby zdrowia w wysokiej jakości odzież. Tutaj zapewniamy Ci komfort.

Stroje dla pielęgniarek i lekarzy


Wiemy, że higiena jest synonimem zdrowia, dlatego noszenie specjalnych strojów higienicznych jest niezbędne dla tych pracowników służby zdrowia. Zwracamy się do pracowników służby zdrowia, takich jak farmaceuci, technicy laboratoryjni, dentyści, fizjoterapeuci, lekarze, pielęgniarki... W Garrampie mamy szeroką gamę spersonalizowanych mundurów medycznych wszelkiego rodzaju: mundury farmaceutyczne, kamizelki medyczne dla służb ratowniczych, dentysta, białe fartuchy laboratoryjne, odzież pielęgniarska itp. Więc teraz wiesz, że jeśli szukasz wygodnej odzieży roboczej na dzień pracy w szpitalu, w Garrampie znajdziesz wszystkie rodzaje odzieży. Oferujemy spersonalizowane porady, dzięki którym dobierzesz aktualny i optymalny strój do swojej kliniki i wyróżnisz go swoim logo.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Zdrowie

Jakie materiały są używane do produkcji piżam sanitarnych?

Tkanina na odzież do karmienia została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie, trwałości i równomiernej pielęgnacji. Piżamy sanitarne są wykonane z wysokiej jakości tkanin, takich jak 100% bawełna, dzięki czemu są łatwe do prania i bardzo odporne na konserwację przemysłową. W naszych niestandardowych strojach sanitarnych preferujemy mieszankę poliestru i bawełny, która ułatwia dbanie o odzież medyczną. Większość naszej odzieży roboczej dla służby zdrowia jest wykonana z poli/bawełny, poli/sztuki jedwabnej, poli/spandexu i poli/wiskozy. W ten sposób w Garrampie pozyskujemy to, co najlepsze z naturalnych surowców, a tkaniny syntetyczne, które są łatwe w utrzymaniu, zazwyczaj nie gniotą się, a ich kolory utrzymują się znacznie dłużej.

Jaka pielęgnacja i konserwacja jest konieczna dla odzieży sanitarnej?

Nasze podpaski są łatwe w utrzymaniu. W Garrampie wiemy, jak ważna jest higiena, a tym bardziej w środowisku pracy, takim jak zdrowie. Dlatego możesz prać i suszyć w wysokiej temperaturze bez uszkadzania naszych spersonalizowanych podpasek. Aby jednak skutecznie zdezynfekować np. okrycie zębów, należy wziąć pod uwagę: temperaturę prania, metodę prania (przemysłową lub domową) oraz częstotliwość mycia.

Jak powstają stroje sanitarne na zamówienie?

W Garrampie wykonujemy odzież szytą na miarę, ponieważ wiemy, że jest to idealny sposób na spersonalizowanie tanich mundurów medycznych lub fartuchów laboratoryjnych do Twojej przychodni, szpitala, gabinetu lekarskiego lub służby zdrowia. W ten sposób w zespole Garrampa personalizujemy Twoją piżamę sanitarną w Saragossie, stosując różne techniki nadruku: nadruk i haft imienia lub spersonalizowanych etykiet. Odkryj nasze oryginalne stroje zdrowotne w naszym katalogu online i spersonalizuj je swoim imieniem lub nazwiskiem swojego zespołu, działu lub specjalizacji.

Dlaczego warto kupować spersonalizowane stroje sanitarne w Garrampie?

W naszym sklepie internetowym Garrampa możesz bezpośrednio kupić kompletną odzież sanitarną. Dzięki naszej szerokiej gamie odzieży sanitarnej możesz uzyskać tanią i wysokiej jakości piżamę higieniczną damską lub męską. Każdą z naszych referencji rygorystycznie dobraliśmy tak, aby spełniała Twoje potrzeby zawodowe. W ten sposób, dzięki naszym oryginalnym strojom higienicznym, możesz uzyskać najlepszą profesjonalną odzież medyczną, idealną na różne sytuacje: szpitale, apteki, przychodnie... Więc teraz wiesz, w Garrampie mamy szeroką gamę piżam lub fartuchów higienicznych. Nasze spersonalizowane stroje sanitarne występują w różnych tkaninach, fasonach, markach i kolorach.

Czy macie różne modele tanich podpasek dla kobiet i mężczyzn?

Tak, posiadamy wszelkiego rodzaju oryginalne piżamy higieniczne czy fartuchy medyczne - m.in. dla kobiet i mężczyzn. Zaopatrz się w strój pielęgniarki lub strój pielęgniarki, oba doskonale dostosowują się do morfologii każdego ciała. Nasze sanitarne ubrania robocze są bardzo wygodne, zapewniają dużą swobodę ruchów i są przeznaczone do wykonywania zawodu w pełnym komforcie. Znajdź między innymi kamizelki medyczne dopasowujące się do każdego typu sylwetki oraz super praktyczne i przyjemne. Ponadto na stronie internetowej Garrampa oferujemy Państwu odzież sanitarną unisex dla wszystkich rodzajów personelu medycznego w Państwa placówce zdrowia.

Ile kosztuje piżama sanitarna?

Przede wszystkim wyjaśnij, że posiadamy szeroką gamę tanich piżam higienicznych, które można dostosować do każdego budżetu. Znajdź piżamę pielęgniarki lub lekarza, a także piżamę dentystyczną, między innymi. W naszym katalogu online możesz kupić kawałki piżamy razem lub osobno, sam wybierasz, czy chcesz łączyć je w różnych kolorach! Powiem Ci, że jak kupisz zestaw, to będzie taniej.