PLN

Niestandardowe torby ekologiczne

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Stanley Stella 5
 2. XD Collection 3
 3. XD Xclusive 2
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Torby papierowe leia papier z logo obraz 2
  Ekologiczny
  LEIA. Torba
  Od 0,54 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 171

Strona
 1. Ekologiczny
  TOTEPET Torba na zakupy z RPET
  Od 0,55 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  TOTE Torba na zakupy z RPET
  Od 2,80 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  JUHU Jutowa torba na zakupy
  Od 5,64 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  BRICK LANE Torba na zakupy z juty
  Od 11,32 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  CUBA 600D RPET torba termoizolac.
  Od 11,73 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  MALLA Siatkowa torba na zakupy
  Od 26,25 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  MILL Torba na rakietę padel RPET
  Od 54,12 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  torba Collinsa
  Od 0,32 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  worek haspun
  Od 0,41 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  Torba Drimul
  Od 0,50 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Bolsa Cention
  Od 0,50 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Bolsa Loiles
  Od 0,59 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Bolsa Take Away
  Od 0,68 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Bolsa Tobin
  Od 0,68 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  Bolsa Nauska
  Od 0,68 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  Bolsa Ragnar
  Od 0,72 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  Bolsa Fergut
  Od 1,26 zł /szt.
 18. Ekologiczny
  Torba Prastol
  Od 1,49 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 171

Strona
Nasze spersonalizowane torby ekologiczne są niezbędne, aby przejść do zrównoważonej mody. Odkryj wszystkie nasze ekologiczne torby materiałowe, wykonane z bawełny organicznej, a także resztę składanych toreb nadających się do recyklingu. Torby jutowe, płótno, naturalny korek, papier kraft z recyklingu lub konopie — znajdź tutaj swój naturalny surowiec i zadbaj o zrównoważony rozwój handlu, ramię w ramię z Garrampa. Ponadto posiadamy specjalistyczne modele do pizzerii, a także ekologiczne torby do transportu butelek wina czy nawet ekologicznych lodówek. Odkryj swój model w kolorze, który najbardziej Ci się podoba: białym, różowym, pomarańczowym, zielonym, żółtym, czarnym, niebieskim, czerwonym... i nie zapomnij go spersonalizować! Garrampa posiada szeroką gamę ekologicznych toreb do sklepów. Uchwyć swoje logo i promuj ekobranding w swojej firmie.

Niestandardowe tanie torby ekologiczne


Garrampie mamy wszelkiego rodzaju tanie spersonalizowane torby; Ale czy wiesz, że mamy dział specjalizujący się w personalizowanych torbach ekologicznych? Jasnym przykładem są torby na zakupy lub kosmetyczki. Nasze tanie spersonalizowane torby ekologiczne to bezpieczny zakład dla Twojego sklepu z modą lub żywnością. Zaskoczysz swoich klientów, a także przekażesz ekologiczny komunikat wśród swoich partnerów i dostawców. Ponieważ jeśli firma myśli o zrównoważonym rozwoju, jest to firma z przyszłością. Nie wahaj się dłużej i wejdź na stronę Garrampa, złóż zamówienie na hurtowe ekologiczne torby z tkaniny lub inny zrównoważony materiał. Spersonalizuj je i zastąp plastikowe torby ekologiczną i spersonalizowaną torbą na zakupy z Twoim logo i hasłem.

Ekologiczne torby papierowe


odcieniach bieli i brązu posiadamy różne rozmiary personalizowanych ekologicznych toreb papierowych. Wszystko będzie zależeć od tego, czego potrzebujesz i rodzaju prowadzonej działalności. Na przykład, jeśli prowadzisz sklep jubilerski, rozumiemy, że zdecydujesz się na małe modele toreb ekologicznych; chociaż mamy również średnie i duże rozmiary. Ekologiczne torby materiałowe są bardzo dobre, ponieważ są bardzo wytrzymałe. Ekologiczne torby papierowe to jednak bardzo elegancka propozycja dla każdego rodzaju biznesu. Możesz je spersonalizować za pomocą maksymalnie 3 różnych kolorów, ostemplować je i plazmować swoje logo i slogan. A przecież posiadanie spersonalizowanych toreb ekologicznych jest bardzo ważne dla brandingu czy budowania marki firmy. Nie tylko będą bardziej eleganckie niż plastikowe, ale będą oznaczać ekologiczny i zrównoważony wizerunek, który jest tak niezbędny w biznesie XXI wieku. Czy chcesz przekazać ten obraz swojej klienteli? Zajrzyj do działu spersonalizowanych toreb ekologicznych Garrampy.