PLN

Oryginalne opaski na rękę na zamówienie

Oryginalne niestandardowe opaski na rękę to oryginalny sposób na promowanie lub sponsorowanie tenisa, wiosła i wielu innych zespołów sportowych.
...
Filtr  
Kolory  
Filtry
Kolory
0
Ustaw kierunek malejący

1 element

  1. Sportowa opaska na rękę Hyper
    Miękki i pochłaniający pot ściągacz na rękę. Idealnie sprawdzi się podczas aktywności sportowej.
    Od 0,71 zł /szt.
    1 dostępny kolor
Ustaw kierunek malejący

1 element

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Opaski na nadgarstek

Do jakich sportów są te oryginalne spersonalizowane opaski Garrampa?

Nasza kolekcja oryginalnych, spersonalizowanych opasek na rękę jest idealna do uprawiania różnych sportów. Na przykład możesz dostać jedną z tych opasek do padla, tenisa lub innego sportu rakietowego. Będziesz bezpiecznie służyć! Podobnie, w tej internetowej sekcji Garrampy mamy spersonalizowane opaski na rękę do koszykówki, opaski na rękę do jazdy na łyżwach lub spersonalizowane opaski na rękę do crossfitu . Czy twoja chwila! Spersonalizuj te opaski sportowe nazwą swojej drużyny lub logo swojej siłowni, zdecyduj z Garrampa!

Czym charakteryzują się te tanie opaski Garrampa?

Niestandardowe opaski Garrampa są multisportowe i charakteryzują się wygodą i ergonomią. Twoja elastyczna opaska idealnie dopasuje się do Twojego nadgarstka i będzie idealna do uprawiania sportu. I to właśnie te nadgarstki na zapalenie ścięgien są idealne, aby zachować zdrowie sportowca podczas uprawiania sportu. Ponadto te oryginalne opaski na rękę Garrampa są w bardzo niskich cenach. I wybierz Garrampa!

Jak spersonalizować te opaski na nadgarstki na siłownię?

Chcesz otrzymać zamówienie na oryginalne spersonalizowane opaski na rękę? Jeśli chcesz uchwycić logo Twojej firmy lub zabawną frazę dla swojej grupy przyjaciół, w Garrampie stosujemy różne techniki nadruku: haft, sitodruk (do 8 różnych kolorów), druk cyfrowy, sublimację lub transfer. Odkryj całą naszą ofertę opasek reklamowych do personalizacji w sklepie internetowym Garrampa.

Z jakich materiałów wykonane są spersonalizowane opaski na nadgarstek ?

Te spersonalizowane opaski materiałowe Garrampa są wykonane z różnych materiałów. Wszystkie wygodne i całkowicie ergonomiczne. Odnosimy się do surowców takich jak bawełna, poliester, lycra czy mikrofibra . Posiadamy również oryginalne opaski personalizowane ze 100% bawełny. Złóż zamówienie teraz w Garrampa i zdobądź oryginalną spersonalizowaną opaskę na rękę!

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Opaski na nadgarstek
Sport- en reistassenSport- en reistassen
Ręczniki sportoweRęczniki sportowe
DresyDresy
Polo sportowePolo sportowe
Koszulki techniczneKoszulki techniczne