PLN

Indywidualne mundury gościnne

Specjalne wyposażenie dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, mundury dla restauracji oraz akcesoria do personalizacji ubioru Twojego zespołu.

Odzież gastronomiczna dla restauracji i barów


Specjalne mundury robocze dla branży hotelarskiej, spersonalizowane z Twoim tekstem lub logo: sposób na wzmocnienie wizerunku Twojej firmy i stworzenie wartości dodanej. Specjalizujemy się w ubieraniu sektora hotelarskiego i gastronomicznego, w szczególności kawiarni, barów czy restauracji, z najlepszej jakości fartuchami, kurtkami, kapeluszami kucharskimi, kamizelkami i innymi akcesoriami. Mamy ogromną różnorodność modeli, unisex, męskich i kobiecych, a także kolorów i wykończeń, zapytaj nas!

Odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów


Fakt, że pracownicy Twojej firmy ubierają się tak, aby do siebie pasować, przekazuje klientowi wizerunek zaufania i dobrej prezencji szczególny, a także przywiązanie do wartości korporacyjnych. Posiadamy odzież roboczą najlepszych marek na rynku specjalizujących się w hotelarstwie i gastronomii: Valento, Roly, Velilla... Odpowiadamy również na indywidualne prośby i dbamy o to, aby Twoje logo najlepiej wyglądało na mundurach i fartuchach.

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Wysyłka  
Marca  
ROLY
Valento
Velilla
Bistro by JASSZ
Karlowsky
WORKTEAM
Rozmiarach  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL