PLN

Reklamowanie kul antystresowych

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. CLOUDY Antystres chmurka
  Od 3,11 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 31

 1. DESCANSO Piłka antystresowa
  Od 1,76 zł /szt.
 2. SQUARAX Antystres kwadrat
  Od 1,80 zł /szt.
 3. LOVY Antystres serce
  Od 1,85 zł /szt.
 4. LIGHT Antystres żarówka
  Od 2,26 zł /szt.
 5. Polecany
  CLOUDY Antystres chmurka
  Od 3,11 zł /szt.
 6. Llavero Antiestrés Fruty
  Od 0,86 zł /szt.
 7. Oryginalne breloki z tworzywa silene widok 1
  Llavero Antiestrés Silene
  Od 0,90 zł /szt.
 8. Antiestrés Redit
  Od 0,90 zł /szt.
 9. Antiestrés Libron
  Od 1,13 zł /szt.
 10. Antiestrés Kubo
  Od 1,35 zł /szt.
 11. Pelota Antiestrés Lasap
  Od 1,62 zł /szt.
 12. Antiestrés Ventry
  Od 1,62 zł /szt.
 13. Piłka antystresowa
  Od 1,67 zł /szt.
 14. Plastikowe kulki antystresowe Kasac widok 1
  Pelota Antiestrés Kasac
  Od 1,98 zł /szt.
 15. Llavero Antiestrés Mandery
  Od 2,16 zł /szt.
 16. Antiestrés Kidea
  Od 2,44 zł /szt.
 17. Antiestrés Gotin
  Od 2,48 zł /szt.
 18. Piłeczki antystresowe chill eva obraz 2
  CHILL. Antystres
  Od 0,33 zł /szt.
 19. DEEP. Antystres
  Od 0,42 zł /szt.
 20. Piłeczki antystresowe neeson eva obraz 2
  NEESON. Antystres
  Od 0,45 zł /szt.
 21. Piłeczki antystresowe lohan eva z reklamą obraz 2
  LOHAN. Antystres
  Od 0,89 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 31

Znajdź tutaj swój sposób na relaks, mamy mnóstwo reklamowych piłek antystresowych, na których możesz wyeksponować logo swojej marki. Nasze spersonalizowane piłki antystresowe są wykonane z gumy piankowej, więc nie są to piłki antystresowe domowej roboty. We wszystkich naszych modelach używamy najlepszej jakości, idealnej na prezenty w biurze, klientach, a nawet przyjaciołach. A faktem jest, że zalet piłek antystresowych jest wiele: można je ściskać lub rzucać o ścianę bez ich łamania, mamy też szeroką gamę kolorów i zabawnych kształtów. Odkryj nasze klasyczne piłki antystresowe lub te w kształcie piłki do rugby, żarówki, linijki, samochodu, lekarza, kropli, truskawki, książki, serca, piłki nożnej, planety Ziemi, kości, domu, kostki, kasku, chmury. ...przykłady! Ponadto w tej kategorii online będzie można zobaczyć antystresowe breloczki, a także chińskie kulki rozluźniające dłonie. Wejdź do Garrampy już teraz i zadbaj o swoje zdrowie ramię w ramię z tymi reklamowymi kulkami antystresowymi.

Kulki antystresowe do rozdawania klientom


Niewątpliwie jednym z najpopularniejszych upominków w firmach wszelkiego rodzaju branż są nasze reklamowe kule antystresowe. Ekonomiczny i praktyczny prezent dla klientów, pracowników i dostawców. I mamy różne rozmiary: duże, średnie i małe kulki antystresowe, który wolisz? Skorzystaj i odkryj korzyści płynące z ćwiczeń z piłkami antystresowymi. Nie tylko pomogą zniwelować stres, ale także służą uwolnieniu nacisku dłoni na biurko. Na co czekasz, aby złożyć zamówienie na ten miły i zabawny spersonalizowany prezent antystresowy? Dostosowywanie kulek stresu w Garrampie jest bardzo proste. Kliknij model, który najbardziej Ci się podoba i postępuj zgodnie z instrukcjami. Ale jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj, że służymy Ci naszą pomocą. Złóż zamówienie i rozdaj te promocyjne kule antystresowe na targach, w biurze lub na najbliższym kongresie, na którym chcesz zachwycić publiczność.

Zadrukowane sitodrukiem kulki antystresowe z Twoim projektem


Garrampie jesteśmy ekspertami w produkcji reklamowych piłek antystresowych. Nasz katalog online jest najbardziej kompletny. Zrób najbardziej uderzający i relaksujący prezent dla publiczności. Ta niewielka rozrywka bardzo przyciąga wzrok, więc możesz przenieść logo swojej firmy do dowolnego biura lub domu. Skorzystaj i uchwyć swój projekt w jednej z naszych reklamowych kulek antystresowych. Stosujemy m.in. technikę sitodruku, gdzie można dodać. Tampodruk to również kolejna technika, którą stosujemy w Garrampie. Wybierz jeden z naszych modeli i nie wydawaj dużo na zdrowie. Wybierz nasze tanie reklamowe piłki antystresowe już teraz! Nasz szeroki wybór nie pozostawi Cię obojętnym.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Piłeczki antystresowe

Dlaczego warto kupować promocyjne piłki antystresowe?

Reklamowe kule antystresowe to bardzo poszukiwany przedmiot. Niektóre środki łagodzące stres, które niezależnie od formy spełniają swoją leczniczą funkcję. A to, że pomogą nie tylko wytrzymać stresy dnia codziennego, ale także przy schorzeniach takich jak słynny zespół cieśni nadgarstka, pomogą też ćwiczyć dłonie, palce, nadgarstki i przedramiona. Najpierw skonsultuj się z lekarzem. Z kolei sportowcom i muzykom (na przykład przed grą w golfa lub przed grą na gitarze) tego typu spersonalizowane piłki antystresowe polecane są również do ćwiczenia rąk.

Jakie masz kulki antystresowe do personalizacji?

Mamy dla Ciebie wiele rodzajów reklamowych piłek stresowych. Ale wszystko będzie zależeć od tego, do jakiego klienta końcowego trafimy: od bardziej klasycznych modeli, po inne, które mają zabawkowe kształty. Wszystko będzie zależeć od opinii publicznej. Dlatego jeśli nie wiesz, który wybrać, szukaj dalej wśród naszych modeli lub, jeśli wolisz, zadzwoń do nas, a my doradzimy.

Ile niestandardowych piłek stresowych kupić?

Które chcesz! Minimalne zamówienia są oparte na modelu spersonalizowanej piłki stresu. Ale wiedz, że możesz zamówić do żądanej kwoty: 50, 200, 600, 5000... Ty wybierasz! Podaruj promocyjną piłkę antystresową całemu kongresowi medycznemu, boisku piłkarskiemu lub wszystkim uczestnikom wyścigu. W Garrampie oferujemy nasze piłki antystresowe w bardzo konkurencyjnych cenach.

Czy piłki antystresowe są bezpieczne dla dzieci?

Nasze produkty są bezpieczne, zawsze przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa. Nie zalecamy jednak używania naszych reklamowych piłek antystresowych przez dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ może to grozić uduszeniem. Jeśli szukasz spersonalizowanego produktu dla małych dzieci lub niemowląt, napisz do nas, a my polecimy najlepszy, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Jakie są zalety podarowania spersonalizowanych piłek antystresowych?

Promocyjne kule antystresowe to z jednej strony pomysł na prezent, który zapewni Ci codzienną i długotrwałą reklamę. Ponadto, dzięki szerokiej gamie dostępnych kształtów i kolorów, te konfigurowalne kule stresowe są bardzo przydatnymi prezentami dla Twoich klientów, współpracowników lub dostawców. Mamy różne formy, które mogą przypominać ich firmy. Pamiętaj: nasz zespół ekspertów jest do Twojej pełnej dyspozycji, aby pomóc Ci wybrać najlepszą konfigurowalną piłkę antystresową z logo. Stwórz idealny prezent firmowy dla swojej firmy.

Jakie są możliwe techniki drukowania niestandardowych piłek stresowych?

Być może najbardziej odpowiednią techniką drukowania do personalizacji piłki antystresowej jest tampodruk. Ponieważ są to drobne artykuły promocyjne wykonane z miękkich materiałów, tampondruk jest wysoce zalecaną techniką personalizacji przy drukowaniu logo Twojej firmy. Ponadto używamy wysokiej jakości atramentów, aby uzyskać jak najlepszy wynik.