PLN

Eko święta

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

 1. Drewniany wieszak świąteczny w kształcie serca widok 1
  Ekologiczny Nowy produkt
  WOOHEART Zawieszka serce
  Od 1,35 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Vela Deram
  Od 4,46 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Árbol Navidad Sokin
  Od 4,51 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  LYNX. Ozdoba świąteczna
  Od 2,39 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  BALY Ozdoba na choinkę
  Od 0,68 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  NEUY Ozdoba na choinkę z
  Od 0,68 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  ARBY Ozdoba na choinkę z MDF
  Od 0,68 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  ESTY Ozdoba na choinkę z
  Od 0,68 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

Świętowanie jednej z najlepszych pór roku w zrównoważony sposób jest również możliwe dzięki Garrampie. Spraw, aby Twoje Święta Bożego Narodzenia były ekologiczne, w parze ze wszystkimi naszymi produktami wykonanymi z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak drewno. Zmniejsz zużycie tworzyw sztucznych i zamień swój świąteczny dom w ekologiczny dom. W tym dziale znajdziesz różne pomysły na ekologiczne święta: od świątecznych torebek i drewnianych zawieszek do dekoracji choinki; nawet świece i ozdoby takie jak nasz zestaw noży (nie może zabraknąć przy krojeniu nugatu!). W Garrampie zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest troska o środowisko, dlatego dostarczamy wszystkie te ekologiczne artykuły świąteczne, aby uczcić zrównoważone Święta Bożego Narodzenia z pracownikami, klientami lub dostawcami. I życzę bardzo wesołych ekologicznych Świąt Bożego Narodzenia!

Ekologiczne ozdoby świąteczne


Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić ekologiczne Święta Bożego Narodzenia w biurze, ekologiczne ozdoby świąteczne Garrampa są dla Ciebie idealne. Zaskocz swoich klientów, partnerów, a nawet pracowników w te Święta Bożego Narodzenia jednym z naszych ekologicznych artykułów świątecznych. Na przykład mamy ekologiczne świece bożonarodzeniowe do trwałej dekoracji, a także drewniane choinki, które nadają się do wielokrotnego użytku i są piękne dla Twojego domu. Wejdź na naszą stronę już teraz i zapoznaj się ze wszystkimi wskazówkami na ekologiczne święta. Umieść w tegorocznym koszyku świątecznym takie detale jak te w tej kategorii internetowej, na pewno im się spodobają! Dodatkowo możesz je dostosować za pomocą frazy lub logo Twojej firmy. Zajrzyj do Garrampy, a jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się i wyślij je do nas. Chętnie na nie odpowiemy!

Ekologiczne akcesoria świąteczne


Garrampie oferujemy całą gamę drewnianych zawieszek do wykonania ekologicznej dekoracji świątecznej. Jest to najlepsza alternatywa dla plastiku, ponieważ są wykonane z drewna – dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku – i są w bardzo konkurencyjnych cenach. Za kilka groszy otrzymasz spersonalizowany ekologiczny dodatek świąteczny. Odkryj wszystkie nasze modele w kształcie płatka śniegu, choinki, torebki świątecznej, gwiazdy, serca lub w kształcie domu. Wszystkie posłużą do dekoracji drzewka w ekologiczny i estetyczny sposób. Teraz już wiesz, nie wahaj się podarować swoim pracownikom ekologiczny świąteczny kosz, w którym możesz umieścić wszystkie nasze ekologiczne ozdoby świąteczne, takie jak zawieszki. Złóż zamówienie online z Garrampa i świętuj Boże Narodzenie w ekologiczny sposób!