PLN

Niestandardowe okulary wirtualnej rzeczywistości

Jeśli szukasz najlepszych okularów VR, w Garrampie masz szczęście. Nasze spersonalizowane okulary do wirtualnej rzeczywistości to rodzaj super oryginalnych okularów promocyjnych, które są idealne dla wszystkich typów ludzi. Chcesz zaskoczyć swoich klientów?  Odkryj nasze spersonalizowane okulary wirtualnej rzeczywistości z Twoim logo lub marką. Można je dopasować do wszystkich typów smartfonów i mają elastyczne paski, które dopasowują się do głowy. Podobnie, w tej kategorii internetowej znajdziesz spersonalizowane okulary wirtualnej rzeczywistości wraz z dołączonym etui. Rewelacyjny prezent technologiczny, którym zaskoczysz młodych i starszych. Wejdź na stronę Garrampa i daj się uwieść tym oryginalnym prezentom.  Znajdź tutaj swoje okulary do rzeczywistości wirtualnej na urządzenia mobilne.

Okulary 3D VR do zaoferowania klientom


W Garrampa mamy każdy prezent, który zaskoczy naszych klientów praktycznymi artykułami handlowymi. Jeśli myślisz o przekazaniu spersonalizowanego prezentu dla swoich klientów, cyfrowa ramka reklamowa z logo Twojej firmy i kolekcja zdjęć klienta byłaby dobrym pomysłem na zbudowanie relacji z tym klientem. Podobnie jak w przypadku ramki cyfrowej, w tym dziale mamy aparaty promocyjne i kamery wideo.

Tanie okulary rozszerzonej rzeczywistości 360


Nasze okulary do wirtualnej rzeczywistości są tanie, a ich ceny zaczynają się od nieco ponad jednego euro.  Spersonalizowane okulary, dzięki którym można cieszyć się technologią i dobrze się bawić. Są również doskonałym narzędziem edukacyjnym; Dlatego polecamy spersonalizowane okulary wirtualnej rzeczywistości Garrampa dla wszystkich typów ośrodków naukowych. Od szkół i uczelni po uniwersytety; przechodząc przez instytuty i centra edukacji średniej. Na co czekasz, aby zaskoczyć swoich uczniów? A może myślisz o oryginalnym prezencie na to konkretne wydarzenie? Tak czy inaczej, odwiedź witrynę Garrampa i znajdź swój spersonalizowany prezent technologiczny , taki jak nasze spersonalizowane okulary wirtualnej rzeczywistości.

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. Gogle wirtualna rzeczywistość oculars z reklamą obraz 4
  OCULARS. Okulary VR
  Od 1,06 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 2. Gafas de realidad virtual morgan vista 1
  Gafas Realidad Virtual Morgan
  Od 0,95 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 3. Gafas de realidad virtual bercley con impresión vista 1
  Gafas Realidad Virtual Bercley
  Od 2,88 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3