PLN

Reklama i indywidualne pisaki i pióra

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

 1. COLORE Zakreślacz, 5 kolorów
  Od 3,47 zł /szt.
 2. Marcador Consut
  Od 0,27 zł /szt.
 3. Rotulador Solek
  Od 0,41 zł /szt.
 4. Marcador Rankap
  Od 0,50 zł /szt.
 5. Conrad zakładka
  Od 1,35 zł /szt.
 6. Set Marcadores Layax
  Od 4,06 zł /szt.
 7. Oznaczniki Boling i oznaczniki z widokiem reklamowym 1
  Set Marcadores Bolings
  Od 5,91 zł /szt.
 8. Zakreślacze i pisaki memory flash z logo obraz 2
  MEMORY FLASH. Zakreślacz
  Od 0,25 zł /szt.
 9. Zakreślacze i pisaki spark z reklamą obraz 2
  SPARK. Zakreślacz
  Od 0,27 zł /szt.
 10. Długopisy grand z logo obraz 3
  GRAND. Długopis
  Od 0,41 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

Znaczniki fluorescencyjne do podkreślania i trwałe znaczniki reklamowe do rozdawania

Znaczniki fluorescencyjne spersonalizowane z Twoim projektem


Podaj fluorescencyjne znaczniki i flamastry do biura w spersonalizowanym formacie, z Twoim logo. Przedmioty te są powszechnie używane w biurach, więc przekazanie ich wraz z projektem marki zwiększy widoczność marki w codziennym użytkowaniu. Podobnie jak zestawy do pisania, są one doskonałym prezentem dla klientów na targach i imprezach firmowych. Jest to element o wielu różnych kształtach, kolorach i rozmiarach pisania, przystosowany do każdej sytuacji w pracy.

Markery fluorescencyjne promocyjne


Mamy szeroki wachlarz możliwości: mamy kształty trójkątne i okrągłe, z obudowami wykonanymi z przezroczystych, elastycznych materiałów oraz z kształtami przedmiotów takich jak żarówka. Dodatkowo posiadamy małe zestawy fluorescencyjnych markerów, które zawierają 5 najczęściej używanych kolorów w biurze: żółty, niebieski, różowy, zielony i pomarańczowy. Te artykuły promocyjne są idealne do rozdawania za swoją ekonomiczną cenę.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Zakreślacze i pisaki

Jakie modele rozświetlaczy promocyjnych mogę wybrać?

W tej kategorii możesz wybierać z szerokiej gamy zakreślaczy reklamowych. W szczególności wybraliśmy różne kształty, od klasycznych po trójkątne, kwadratowe lub okrągłe zakreślacze, lub możesz kupić nasze długopisy ze zintegrowanym markerem, dostępnym w różnych kolorach, aby zaoferować oryginalny prezent jako alternatywę. do klasycznych długopisów reklamowych. Spersonalizuj te elementy za pomocą logo swojej firmy, korzystając z wysokiej jakości druku.

Jak mogę kupić moje niestandardowe zakreślacze?

Kupowanie spersonalizowanych zakreślaczy online jest bardzo proste, wystarczy kilka kliknięć! Wybierz model, który odpowiada Twoim potrzebom, wybierz kolor, pozycję nadruku, ilość i prześlij plik, aby go dostosować. Pozostaje tylko poczekać na wstępną próbkę wykonaną przez nasz zespół i sprawdzić, czy nasza propozycja pasuje do Twojego pomysłu. Dopiero gdy będziesz w pełni usatysfakcjonowany, rozpoczniemy produkcję.