PLN

Ekonomiczne lunchboxy reklamowe

We wszystkich domach masz pudełka na lunch, w artykule, który jest często używany, ponieważ są one bardzo przydatne i nie wiesz w tej chwili, że możesz ich potrzebować. Jeśli chcesz wypromować swój biznes, spersonalizuj nasze pudełka na lunch z Twoim logo i zabierz swoją markę gdziekolwiek jesteś.
Filtr  
Płeć  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Płeć
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 39

 1. CARMANY Fiambrera PP reciclado 800 ml
  Ekologiczny
  CARMANY Lunch box z PP recykling 800ml
  Lunch box z PP z recyklingu. Pojemność: 800 ml.
  Od 1,64 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 2. INDUS Pojemnik na lunch 800 ml
  Lunch box z recyklingu PP ze szczelną pokrywą, silikonowym zaworem i dwoma bocznymi klamrami. Pojemność: 800 ml.
  Od 3,50 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 3. Ekologiczny
  PRAGA LUNCHBOX Lunchbox 900 ml
  Pojemnik na lunch ze szkła borokrzemianowego z hermetyczną pokrywą z PP. Nadaje się do mikrofalówki. Pojemność 900 ml.
  Od 22,10 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. WINT Fiambrera de PP reciclado
  Ekologiczny
  WINT Lunch box z PP z recyklingu
  Dwupoziomowy pojemnik na lunch z PP z recyklingu z wyjmowaną przegrodą i 3 sztućcami, z dołączoną opaską poliestrową, z bambusową pokrywą. Pokrywa ma funkcję podstawki pod telefon. Pojemność: 400 ml (2x). Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 3,33 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 5. LUX LUNCH Pudełko na lunch z pokrywką
  Pudełko śniadaniowe z hermetycznym wieczkiem, wykonane z PP. Nadaje się do użytku w kuchence mikrofalowej i zmywarce do naczyń. Pojemność 1000 ml.
  Od 19,48 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 6. IDOLUNCH Fiambrera de PP reciclado
  Ekologiczny
  IDOLUNCH Lunch box z PP z recyklingu
  Dwupoziomowy pojemnik na lunch z recyklingowanego PP z wyjmowaną przegrodą z bocznymi klamrami i hermetyczną pokrywką. Pojemność: 800 ml (2x).
  Od 4,08 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. Ekologiczny
  LADEN Bambusowy pojemnik 650ml
  Bambusowy pojemnik na lunch z wyjmowaną przegródką i elastycznym nylonowym paskiem. Tylko do suchego jedzenia. Pojemność: 650 ml.
  Od 32,38 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. ELLES Zestaw 2 nierdzewnych pudełek
  Zestaw lunch boxów lub pojemników ze stali nierdzewnej z mocnymi i bezpiecznymi klamrami bocznymi. Pojemność: 450 ml. i 900 ml.
  Od 38,06 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Ekologiczny
  TUNDRA LUNCHBOX Pojemnik na lunch z pokrywką
  Lunchbox ze szkła z bambusową pokrywką i silikonową opaską. Pojemność 900 ml. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 24,94 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. CANOA Fiambrera borosilicato 830ml
  CANOA Szklany lunch box
  Pojemnik na lunch ze szkła borokrzemowego z korkową pokrywką i silikonową opaską. Pojemność: 830 ml.
  Od 4,94 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. Ekologiczny
  SAVANNA Lunchbox 600 ml
  Lunchbox ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywką i 2 sztućcami z dołączanym paskiem. Pojemność 600 ml. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 24,04 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. Ekologiczny
  CHAN LUNCHBOX Lunchbox 750 ml
  Lunchbox ze stali nierdzewnej z mocnymi bocznymi klamrami zapewniającymi szczelne zamknięcie. Pojemność 750 ml
  Od 24,53 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. TUNDRA 3 Fiambrera vidrio tapa de bambú
  Ekologiczny
  TUNDRA 3 Szklany lunch box z pokrywką
  Lunch box ze szkła borosilikatowego z 3 przegródkami, bambusową pokrywką i silikonową opaską. Pojemność: 800 ml. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i wielkości poszczególnych elementów, co może mieć wpływ na ostateczny efekt znakowania. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 5,84 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. DOUBLE CHAN Pudełko na lunch
  Pojemnik na drugie śniadanie ze stali nierdzewnej, 2 komory z mocnymi i bezpiecznymi klamrami bocznymi. Pojemność 1200 ml.
  Od 8,63 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. Pudełko na lunch Spiga odpowiednie 750 ml
  Pojaw się przy stole z obiadem w dobrym stylu dzięki pojemnikowi na lunch Spiga. Dzięki pojemności 750 ml, ten duży pojemnik na lunch pomieści kilka kromek chleba lub dużą sałatkę obiadową. Spiga jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego PP i termoplastycznego tworzywa gumowego. Lunchbox można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej, a dzięki zawiasom zatrzaskowym, które pewnie trzymają pokrywę, łatwo się otwiera i zamyka. Ponadto Spiga jest łatwy do przenoszenia dzięki dwóm uchwytom z boku.
  Od 4,42 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 16. Recipiente de vidrio para alimentos de 320 ml
  Ekologiczny
  Boley szklany pojemnik na żywność o pojemności 320 ml
  Mały pojemnik na żywność wykonany ze szkła z bambusową pokrywką. Łączy w sobie zalety szkła, które jest bezpiecznym i trwałym materiałem, z odnawialnymi właściwościami bambusa. Szklany pojemnik (bez pokrywki) można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce. Zapakowany w pudełko z papieru Kraft z recyklingu. Pojemność: 320 ml.
  Od 3,81 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 17. Recipiente de vidrio para alimentos de 550 ml
  Ekologiczny
  Boley szklany pojemnik na żywność o pojemności 550 ml
  Średniej wielkości pojemnik na żywność wykonany ze szkła z bambusową pokrywką. Łączy w sobie zalety szkła, które jest bezpiecznym i trwałym materiałem, z odnawialnymi właściwościami bambusa. Szklany pojemnik (bez pokrywki) można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce. Zapakowany w pudełko z papieru Kraft z recyklingu. Pojemność: 550 ml.
  Od 3,93 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 18. Pudełko na lunch Dovi z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
  Pojemnik na lunch Dovi o pojemności 800 ml jest wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, co czyni go trwałym i modnym wyborem. Posiada zamknięcie na gumkę, dzięki któremu pokrywka pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu podczas podróży.
  Od 5,91 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 19. Pudełko śniadaniowe ze szkła Roby z bambusową pokrywką
  Dla wyjątkowo głodnych osób niezbędne jest szklane pudełko śniadaniowe Roby o pojemności aż 1000 ml! Posiada bambusową pokrywkę z silikonową uszczelką, dzięki której pudełko pozostaje dobrze zamknięte. Posiada zamknięcie na gumkę, dzięki któremu pokrywka pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu podczas podróży. Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju. Pojemnik bez pokrywki można myć w zmywarce.
  Od 6,30 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 20. MIYO jednopoziomowe pudełko na lunch
  Idealne pudełko na lunch do szkoły, pracy lub wypoczynku! Pudełko na lunch MIYO oferuje pojemność 700 ml, dzięki czemu idealnie nadaje się do kanapek, sałatek i wielu innych rzeczy. Pokrywa jest utrzymywana w miejscu za pomocą opaski wykonanej z tworzywa sztucznego PET pochodzącego z recyklingu. Prosimy o kontakt, aby uzyskać informacje na temat innych kombinacji kolorów i dodatkowych akcesoriów, takich jak łyżeczko-widelec lub komora wewnętrzna. Produkt nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej, mycia w zmywarce, nie zawiera bisfenolu A (BPA) oraz w pełni nadaje się do recyklingu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii i zapakowano w torbę nadającą się do kompostowania w domu.
  Od 7,03 zł /szt.
  11 dostępne kolory
 21. Fiambrera de una sola capa "MIYO"
  La fiambrera ideal para la escuela, el trabajo o el ocio. La fiambrera \"MIYO\" tiene una capacidad de 700 ml, lo que la hace ideal para sándwiches, ensaladas y mucho más. La tapa se mantiene en su lugar con una banda fabricada con PET reciclado. Ponte en contacto con nosotros para otras combinaciones de colores y accesorios adicionales, como una cuchara/tenedor o un compartimento interior. Apta para microondas y para lavavajillas, sin BPA y totalmente reciclable. Fabricada en el Reino Unido y envasada en una bolsa compostable para el hogar. Personaliza completamente tu MIYO añadiendo el nombre de distintos destinatarios en la tapa. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información.
  Od 7,03 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 22. Fiambrera de una sola capa "MIYO Pure"
  La fiambrera \"MIYO Pure\" utiliza la tecnología Biomaster, que proporciona protección contra el crecimiento de microorganismos perjudiciales en sus superficies, y es efectiva durante la vida útil del producto sin afectar a su reciclabilidad. La fiambrera ofrece una capacidad de 700 ml. La tapa se mantiene en su lugar con una banda fabricada con PET reciclado. Fabricada en el Reino Unido y envasada en una bolsa compostable para el hogar. Personaliza completamente tu MIYO añadiendo el nombre de distintos destinatarios en la tapa. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información.
  Od 7,62 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 23. Duże pudełko na lunch Take-a-break
  Duże pudełko na lunch z pierścieniem uszczelniającym, aby zawartość była świeża i smaczna. Może pomieścić do 8 kanapek. W zestawie przegródka. Pojemność wynosi 1,5 litra. Można myć w zmywarce. Wolne od BPA.
  Od 9,66 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 24. Pudełko śniadaniowe Tite ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywką
  To pudełko śniadaniowe ze stali nierdzewnej ma pojemność 700 ml i wyposażony jest w bambusową pokrywkę z silikonową uszczelką, dzięki której można go szczelnie zamknąć. Posiada zamknięcie na gumkę, dzięki któremu pokrywka pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu podczas podróży. Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju. Pojemnik bez pokrywki można myć w zmywarce.
  Od 10,16 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 25. Fiambrera de acero inoxidable reciclado
  Ekologiczny
  Titan pojemnik śniadaniowy ze stali nierdzewnej z recyklingu
  Pojemnik śniadaniowy Titan jest wykonany ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, dzięki czemu jest bardziej przyjaznym dla środowiska wyborem w porównaniu z tradycyjnymi pojemnikami śniadaniowymi. Zapakowany w torebkę foliową z recyklingu, a następnie włożony do pudełka z papieru Kraft z recyklingu. Można myć w zmywarce. Pojemność: 750 ml.
  Od 8,38 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 26. Fiambrera de doble capa "MIYO"
  A lo grande con esta fiambrera de doble capa \"MIYO\". Con una o dos bases de 700 ml de capacidad, hay mucho espacio para sándwiches, frutas, ensaladas y mucho más, y todo se mantiene en su lugar con una banda fabricada con PET reciclado. Hay disponibles otras combinaciones de colores y accesorios, como una cuchara/tenedor o un compartimento interior. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información. Apta para microondas y para lavavajillas, sin BPA y totalmente reciclable. Fabricada en el Reino Unido y envasada en una bolsa compostable para el hogar. Personaliza completamente tu MIYO añadiendo el nombre de distintos destinatarios en la tapa. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información.
  Od 11,08 zł /szt.
  12 dostępne kolory
 27. Fiambrera de doble capa "MIYO"
  A lo grande con esta fiambrera de doble capa \"MIYO\". Con una o dos bases de 700 ml de capacidad, hay mucho espacio para sándwiches, frutas, ensaladas y mucho más, y todo se mantiene en su lugar con una banda fabricada con PET reciclado. Hay disponibles otras combinaciones de colores y accesorios, como una cuchara/tenedor o un compartimento interior. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información. Apta para microondas y para lavavajillas, sin BPA y totalmente reciclable. Fabricada en el Reino Unido y envasada en una bolsa compostable para el hogar. Personaliza completamente tu MIYO añadiendo el nombre de distintos destinatarios en la tapa. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información.
  Od 11,08 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 28. Fiambrera de acero inoxidable reciclado de 500 ml
  Ekologiczny
  Doveron pojemnik śniadaniowy ze stali nierdzewnej z recyklingu o pojemności 500 ml
  Pojemnik śniadaniowy Doveron jest wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu, dzięki czemu jest bardziej przyjaznym dla środowiska wyborem w porównaniu z tradycyjnymi pojemnikami na lunch. Każde pudełko śniadaniowe jest pakowane w torebkę foliową z recyklingu, a następnie umieszczane w pudełku z papieru kraft z recyklingu. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce ani używania w kuchence mikrofalowej. Pojemność: 500 ml.
  Od 8,73 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 29. Fiambrera de doble capa "MIYO Pure"
  La fiambrera de doble capa \"MIYO Pure\" utiliza la tecnología Biomaster, que proporciona protección contra el crecimiento de microorganismos perjudiciales en sus superficies, y es efectiva durante la vida útil del producto sin afectar a su reciclabilidad. La fiambrera ofrece dos bases de 700 ml de capacidad. La tapa se mantiene en su lugar con una banda fabricada con PET reciclado. Apta para microondas y para lavavajillas, sin BPA y totalmente reciclable. Fabricada en el Reino Unido y envasada en una bolsa compostable para el hogar. Personaliza completamente tu MIYO añadiendo el nombre de distintos destinatarios en la tapa. Ponte en contacto con nosotros para obtener más información.
  Od 12,05 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 30. Fiambrera de doble capa
  MIYO Renew dwuczęściowy lunchbox
  MIYO Renew to idealne rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie potrzeby związane z jedzeniem w podróży. To stylowe pudełko śniadaniowe zawiera plastik pochodzący z trzciny cukrowej, co czyni go doskonałym wyborem, jeśli chcesz zmniejszyć zależność od jednorazowych produktów z tworzyw sztucznych. To pudełko śniadaniowe zawiera dwie przegrody idealne na sałatki, owoce, przekąski lub kanapki. MIYO Renew można myć w zmywarce na górnej półce i używać w kuchence mikrofalowej. Zawiera opaskę wykonaną z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, która utrzymuje wszystko razem. Możesz z łatwością łączyć i dopasowywać kolory oraz dodawać dodatkowe akcesoria. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Zapakowana w torbę, którą można kompostować w domu.
  Od 9,80 zł /szt.
  11 dostępne kolory
 31. Izolowany pojemnik na lunch Ellipse
  Izolowany pojemnik na lunch z dwiema komorami, aby oddzielenie przechowywać różne składniki. Oba pojemniki mają osobną pokrywkę, dzięki czemu składniki nie mieszają się. Utrzymuje temperaturę potraw gorących do 10 godzin lub zimnych do 16 godzin. Aby potrawy jak najdłużej pozostały gorące lub zimne, przed napełnieniem zaleca się przepłukać pojemnik na lunch gorącą lub lodowatą wodą. Pojemność górnego przezroczystego pojemnika wynosi 200 ml, co oznacza, że może pomieścić około 75 gramów żywności w formie stałej. Pojemność dolnego pojemnika wynosi 500 ml. Wykonany z trwałego materiału. Zewnętrzna strona naczynia pozostaje chłodna i sucha. Zalecane jest mycie ręczne. Plastikowe elementy pokrywki można myć w zmywarce. Wodoszczelne. Wolne od BPA.
  Od 28,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 32. DELUX LUNCH Pojemnik śniadaniowy
  Szczelnie zamykany pojemnik śniadaniowy, z dwiema rączkami na pokrywce
  0 dostępne kolory
 33. Pudełko na lunch Campus
  Pudełko na lunch z miseczką i widelcem. Może pomieścić do 4 kanapek. Łatwe do otwarcia i czyszczenia. Pojemność 750 ml. Można myć w zmywarce. Wolne od BPA.
  0 dostępne kolory
 34. Pojemnik na owoce i warzywa Ellipse
  Pojemnik na owoce lub warzywa z widelcem ze stali nierdzewnej i durszlakiem do odsączania, który ułatwia płukanie zawartości. Pomiędzy garnkiem a durszlakiem znajduje się niewielka przestrzeń, która umożliwia odcedzanie potraw na miejscu. Można również wyjąć durszlak i używać pojemnika jako miski na sałatkę. Pokrywkę można stosować zamiennie z innymi naczyniami Mepal do przechowywania przekąsek i lunchu. Wykonane z trwałego materiału, nadaje się do mycia w zmywarce. Pojemność 600 ml. Wodoszczelne. Wolne od BPA.
  0 dostępne kolory
 35. 2-częściowy zestaw pojemników ze szkła z recyclingu Airoel
  2-częściowy zestaw ze szkła z recyklingu zawierający dwa pojemniki na suchą żywność o pojemności 650 ml z korkową pokrywą. Wykonane z 2 szklanych butelek. Szkło z recyklingu produkowane jest przy mniejszym zużyciu energii, surowców i dodatków, niż jest to wymagane do produkcji tradycyjnego szkła. Wielkość pojemnika: wysokość 14,5 cm, średnica 12 cm.
  0 dostępne kolory
 36. Miseczka wielofunkcyjna Cirqula o pojemności 1250 ml
  Miska Cirqula o pojemności 1250 ml jest idealna do przechowywania lub przenoszenia dużych porcji zupy, mięsa lub sałatek do posiłków. Przechowuj żywność w misce w lodówce lub zamrażarce, podgrzej ją w mikrofalówce (należy zdjąć pokrywkę) i serwuj posiłek w misce (bezpośrednio) na stół. Miska Cirqula Multi od Mepal jest wykonana z nietłukącego się materiału. Przezroczyste okienko na pokrywie zapewnia, że zawartość jest dobrze widoczna. Innowacyjna, elastyczna pokrywa jest hermetyczna i szczelna. Dzięki temu żywność jest dłużej świeższa i łatwo ją ze sobą zabrać. Miski są praktyczne i łatwe do przechowywania, ponieważ można je postawić jedna na drugiej i odłożyć na miejsce. Wolne od BPA. Maksymalnie 110 stopni Celcjusza. Nadaje się do lodówek, zamrażarek, kuchenek mikrofalowych i zmywarek do naczyń.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 39

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Pudelka na żywność

Jakie masz modele niestandardowych pojemników na wynos?

W naszej kolekcji możemy sklasyfikować pudełka na lunch w oparciu o różne cechy. Znajdziesz konfigurowalne pudełka na lunch z jedną komorą lub z kilkoma przegrodami, aby móc oddzielić różne produkty; modele z hermetyczną pokrywą, aby zapewnić, że zawartość nie rozleje się podczas transportu. Następnie możemy je podzielić ze względu na skład materiałów: znajdując PP, stal, szkło, włókna bambusowe czy pszenicę. Jeśli chodzi o pojemność, jesteśmy w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby, ponieważ posiadamy małe pojemniki około 230 ml, średnie pojemniki około 500 ml, a także duże pojemniki na lunch o pojemności 1 l do przewożenia dużych ilości jedzenia, idealne na pikniki i wycieczki górskie.

Czy masz ekologiczne pojemniki na żywność?

Tak, ekologiczne tendencje w ochronie naszej planety są coraz większe i jest wiele firm, które zdając sobie z tego sprawę, chcą przekazać te wartości klientom i pracownikom, wręczając im ekologiczne upominki firmowe. Dlatego w naszej kolekcji upominków reklamowych zawsze znajdziesz ekologiczne artykuły promocyjne. Konkretnie, w tej kategorii można znaleźć opakowania do żywności, które można spersonalizować za pomocą logo firmy wykonanego w całości lub częściowo z szanowanych materiałów. Na przykład mamy stalowe pudełka na lunch z bambusowymi pokrywkami lub plastikowe pojemniki zmieszane z włóknami bambusowymi lub pszenicznymi oraz pudełka na lunch, takie jak konfigurowalne pudełko na lunch Eco wykonane z włókien bambusowych i skrobi kukurydzianej.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Pudelka na żywność
Butelki niestandardoweButelki niestandardowe
Torby termiczne i na żywnośćTorby termiczne i na żywność
Kubki do personalizacjiKubki do personalizacji
Deski do krojeniaDeski do krojenia
Pieprz i sólPieprz i sól
KoktailKoktail