PLN

Tanie długopisy żelowe reklamowe

Do szybkiego pisania, lekkim pociągnięciem, które nie męczy dłoni; Tanie długopisy reklamowe, które mamy w Garrampie, są idealne. Płynny atrament tego typu spersonalizowanych długopisów jest bardziej płynny, więc pisanie jest znacznie wygodniejsze. Ponadto nasze niestandardowe modele długopisów żelowych można uzupełniać; dzięki czemu zawsze możesz mieć przy sobie swój wstrzykiwacz. Oto nasze kolorowe długopisy żelowe: znajdź swoje w kolorze czarnym, niebieskim lub czerwonym, a jeśli jesteś bardziej odważny, nie wahaj się odkryć zielonego długopisu żelowego Spacial . W Garrampie mamy szeroką gamę niedrogich długopisów reklamowych, w których wyróżnia się ich stosunek jakości do ceny.

Promocyjne długopisy żelowe


Żelowe długopisy pozwalają na pisanie z dużo większą prędkością i w lżejszy sposób. Ich eleganckie pismo i wyrafinowany styl czynią z tego typu pióra doskonały prezent promocyjny dla Twoich klientów, dostawców lub pracowników. Dodaj swoje logo i stwórz idealny prezent na konferencje, targi lub do swojego biura.

Długopisy żelowe z nadrukiem Twojego logo


To rzeczywistość: długopisy żelowe sprawiają, że pisanie jest znacznie bardziej czytelne i wyraźne . Z tego powodu tanie reklamowe długopisy żelowe Garrampa są świetnym pomysłem na niedrogi i wysokiej jakości prezent, a także przydatne. A to ma znaczenie w reklamie. Ponieważ możliwość noszenia praktycznego przedmiotu i Twój wydrukowany znaczek, nieświadomie sprawi, że Twój klient (lub przyszły klient) Cię zapamięta.  W Garrampie czekają na Ciebie najlepsze długopisy żelowe. Do czterech różnych modeli tych tanich długopisów reklamowych w różnych odcieniach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pobierz wyrafinowana, jednolita i jasna linia dzięki spersonalizowanym żelowym pisakom, które mamy na stronie Garrampa. Złóż zamówienie już teraz i zabłyśnij własnym atramentem!

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

 1. Długopisy żelowe bono z logo obraz 1
  BONO. Długopis
  Od 0,41 zł /szt.
  Dostawa dnia 25-01-2022
 2. Długopisy żelowe bolt tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  BOLT. Długopis
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 25-01-2022
 3. Długopisy żelowe surya obraz 1
  SURYA. Długopis
  Od 0,26 zł /szt.
  Dostawa dnia 25-01-2022
 4. Długopisy żelowe spacial tworzywo sztuczne z reklamą obraz 2
  SPACIAL. Długopis
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 25-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować