PLN

Tanie długopisy żelowe reklamowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

 1. Długopisy żelowe spacial tworzywo sztuczne z reklamą obraz 1
  SPACIAL. Długopis
  Od 0,26 zł /szt.
 2. Długopisy żelowe surya obraz 2
  SURYA. Długopis
  Od 0,26 zł /szt.
 3. Długopisy żelowe bolt tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  BOLT. Długopis
  Od 0,27 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować

Do szybkiego pisania, lekkim pociągnięciem, które nie męczy dłoni; Idealne są tanie długopisy reklamowe, które mamy w Garrampie. Płynny atrament w tego typu długopisach personalizowanych jest bardziej płynny, dzięki czemu pisanie jest znacznie wygodniejsze. Ponadto nasze spersonalizowane modele długopisów żelowych można uzupełniać; dzięki czemu zawsze możesz mieć przy sobie swój wstrzykiwacz. Następnie nasze kolorowe długopisy żelowe: znajdź swoje w kolorze czarnym, niebieskim lub czerwonym, a jeśli jesteś bardziej odważny, nie wahaj się odkryć zielonego długopisu żelowego Spacial. W Garrampie posiadamy szeroką gamę tanich długopisów reklamowych, w których wyróżnia się ich stosunek jakości do ceny.

Promocyjne długopisy żelowe


Jak wspomnieliśmy wcześniej, nasze długopisy żelowe pozwalają pisać znacznie szybciej i lżej. Stąd jego elegancja w pisaniu i wyrafinowany styl sprawiają, że ten rodzaj długopisu jest doskonałym prezentem reklamowym. Podobnie jak nasze luksusowe długopisy, wykończenie długopisów żelowych, które mamy w Garrampie, zaskoczy Twoich klientów, dostawców lub pracowników. Z tego powodu zalecamy dodanie do nich swojego logo i tym samym stworzenie idealnego i niezapomnianego prezentu na wszelkiego rodzaju imprezy. Na dyplomy, kongresy, targi, dni otwarte lub do biura; Tanie reklamowe długopisy żelowe Garrampa to świetny detal w bardzo konkurencyjnych cenach. Wybierz swój długopis żelowy z cienką końcówką, od mniej niż 30 centów za sztukę.

Długopisy żelowe z nadrukiem Twojego logo


To rzeczywistość: długopisy żelowe sprawiają, że pisanie jest bardziej czytelne i wyraźne. Z tego powodu tanie reklamowe długopisy żelowe Garrampa są świetnym pomysłem na tani i wysokiej jakości prezent, a także przydatne. I to w reklamie robi różnicę. Ponieważ możliwość transportu praktycznego przedmiotu z nadrukowanym na nim stemplem, nieświadomie sprawi, że Twój klient (lub przyszły klient) Cię zapamięta. W Garrampie czekają na Ciebie najlepsze długopisy żelowe. Aż cztery różne modele tych tanich długopisów reklamowych w różnych odcieniach, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Uzyskaj wyrafinowaną, jednolitą i olśniewającą linię z ręki spersonalizowanych pisaków żelowych, które mamy na stronie Garrampa. Złóż zamówienie już teraz i zabłyśnij własnym atramentem!