PLN

Przystępne cenowo reklamowe ręczniki plażowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 2
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. Pareo Duma
  Od 4,46 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

 1. MALIBU Ręcznik plażowy
  Od 3,98 zł /szt.
 2. Pinza Waky
  Od 0,41 zł /szt.
 3. Polecany
  Pareo Duma
  Od 4,46 zł /szt.
 4. Pareo Foulard Rosix
  Od 5,46 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Pareo Ręcznik Sally
  Od 2,90 zł /szt.
 6. Pareo Toalla Suntan
  Od 18,40 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Pareo Toalla Yistal
  Od 20,97 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Ręcznik Pareo Yisper
  Od 21,38 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Ręcznik Pareo Tayler
  Od 22,64 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  mata simbarowa
  Od 5,08 zł /szt.
 11. Pareo Toalla Minerva
  Od 28,32 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Ręcznik Pareo Prik
  Od 6,93 zł /szt.
 13. ręcznik chłodzący
  Od 9,75 zł /szt.
 14. Ręczniki plażowe sardegna bawełna z logo obraz 1
  SARDEGNA. Ręcznik plażowy
  Od 31,80 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

Ręczniki plażowe reklamowe są idealne na lato, aby pokazać swoją markę w różnych miejscach, takich jak baseny, siłownie, plaże. Jest to artykuł handlowy, za pomocą którego można dotrzeć do wielu klientów poprzez dostosowanie go do ich potrzeb.

Ręczniki plażowe z sitodrukiem


Ręczniki mają różne rodzaje personalizacji, można zrobić je na miarę pod względem rozmiaru, tkaniny i oznakowania lub można wybrać z tych, które mamy w magazynie, aby oznaczyć je swoim logo w hafcie lub sitodruku w jednym atramencie lub w kilku atramentów.

Oryginalne ręczniki plażowe z Twoim logo


Odkryj nasze ręczniki plażowe i bądź najbardziej oryginalny tego lata. Zabierz ze sobą ręcznik, gdziekolwiek pójdziesz. To prezent, który możesz dać wszystkim swoim klientom, aby zabrali Twoją markę, gdziekolwiek by się nie udali.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Ręczniki plażowe

Jakie masz modele spersonalizowanych ręczników?

Znajdziesz tutaj szeroką gamę ręczników reklamowych lub haftowanych takich jak: spersonalizowane ręczniki kąpielowe, gimnastyczne lub plażowe, chłonne, sportowe, do rąk itp. Doskonały do ​​wszystkich rodzajów sektorów, takich jak sektor szpitalny, hotelarstwo, sektor turystyczny, siłownie, imprezy lub gdziekolwiek chcesz. Nasze niedrogie i wysokiej jakości ręczniki z nadrukiem sitodrukowym to doskonałe artykuły idealne jako prezenty w kampaniach reklamowych i merchandisingowych dla firm.

Jak mogę spersonalizować moje ręczniki do celów merchandisingowych?

Do personalizacji ręczników z nazwą lub logo stosujemy różne techniki nadruku, najczęściej hafty pełnokolorowe, ze względu na jego jakość i trwałość uzyskujemy bardzo eleganckie wykończenia o bardzo dobrej rozdzielczości, polecane przy dużych ilościach lub dla maksymalnej jakości na drukowanych ręcznikach haftowanych na zamówienie. Posiadamy również transfer lub sitodruk - ekonomiczne techniki nadruku logo. Istnieje również możliwość wybicia ręcznika żakardem (logo wychodzi z tego samego zawinięcia w tym samym czasie ręcznik tkany jest na krośnie). Możesz zrobić dobrą kampanię reklamową z tymi tanimi spersonalizowanymi ręcznikami.

Czy masz ręczniki z mikrofibry do celów reklamowych lub sportowych?

Tak, mamy najlepsze ręczniki z mikrofibry, ich właściwości syntetycznych włókien tekstylnych o wiele drobniejszych i bardziej odpornych niż naturalne sprawiają, że są one wyjątkowe do użytku w różnych miejscach, takich jak siłownie, plaża, hotele i baseny. Najlepszym włóknem do produkcji ręczników jest bawełna, ale są też inne kombinacje.

Czy sprzedajesz niestandardowe ręczniki fryzjerskie?

Mamy dla Ciebie szeroką gamę modeli i rozmiarów wysokiej jakości ręczników fryzjerskich drukowanych na 100% bawełnie, super chłonnych i trwałych. Zapewniamy dużą różnorodność do wyboru, a Ty możesz lepiej wyposażyć swoją firmę w najlepsze ręczniki.

Czy masz minimalne zamówienie na spersonalizowane ręczniki drukowane?

Pracujemy z każdą ilością ręczników na zamówienie, nie ma minimalnego limitu zamówienia. Chociaż w przypadku niektórych modeli ręczników istnieje zmniejszone minimalne zamówienie w zależności od modelu.