PLN

Ekonomiczna lornetka reklamowa

Gotowi do dalszych poszukiwań? Zrób to ze swoją marką na parze lornetek dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Lornetka to klasyczny prezent, który nigdy nie wychodzi z mody.

Własna lornetka i lornetka


Lornetka promocyjna lub lornetka to bohaterowie wyjazdów tematycznych lub przygodowych. Same w sobie są doskonałą opcją do znakowania Państwa marką, ale w połączeniu z niestandardowym opakowaniem zachwycą miłośników safari lub planów w środku natury. Polecamy również, aby zawsze zabierać go do teatru, na przedstawienia lub nawet do opery, są składane, kompaktowe lub bardziej eleganckie, aby być idealnym detalem na wszelkiego rodzaju okazje.

Lornetka kempingowa z Twoim logo


Jeśli Twój klient jest miłośnikiem wędrówek i wycieczek po okolicy, mamy produkt, którego potrzebuje: lornetka spersonalizowana z logo Twojej firmy jest świetną opcją do oddania w każdej porze roku. Ich funkcjonalność i popularność bez wątpienia sprawi, że Państwa promocja będzie głośnym sukcesem bez ponoszenia wysokich kosztów, ponieważ są nawet lornetki wykonane z składanego kartonu, co jest bardzo przyjemną opcją dla najmłodszych.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
Marca  
Orizons
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. Prismáticos lenny de cartón vista 1
  Prismáticos Lenny
  Od 0,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 27-10-2021
 2. Prismáticos orizons ketor de metal con logo vista 1
  Monocular Ketor
  Od 10,05 zł /szt.
  Dostawa dnia 27-10-2021
 3. Prismáticos 10 x 25 discovery de zinc para personalizar vista 1
  Lornetka Discovery 10x25
  Od 27,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 27-10-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3