PLN

Ekonomiczne noże reklamowe

Noże na zamówienie to praktyczny prezent reklamowy na dzień w kraju lub w górach, wystarczy włożyć je do plecaka i cieszyć się aktywnością.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

 1. MONSON Składany nożyk
  Nóż kieszonkowy, składany, z jednym ostrzem ze stali nierdzewnej.
  Od 0,99 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. BLADEKORK Navaja plegable con corcho
  Ekologiczny
  BLADEKORK Nóż składany z korkiem
  Składany nóż ze stali nierdzewnej, z rękojeścią pokrytą korkiem i z linką z PU. Korek jest materiałem w 100% naturalnym. Ze względu na jego strukturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić.
  Od 1,25 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. MULTIKORK Navaja multiusos corcho
  Ekologiczny
  MULTIKORK Scyzoryk z korkiem
  Wielofunkcyjny scyzoryk ze stali nierdzewnej z korkowym wykończeniem rękojeści i ze sznurkiem z PU. 7 funkcji. Korek jest materiałem w 100% naturalnym. Ze względu na jego strukturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić.
  Od 1,63 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. Ekologiczny
  LUCY LUX Scyzoryk wielofunkcyjny
  Wielofunkcyjny scyzoryk ze stali nierdzewnej z bambusową powierzchnią. 9 funkcji. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 8,48 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. PLIERKORK Navaja multiusos de corcho
  Ekologiczny
  PLIERKORK Narzędzie wielofunkcyjne
  Wielofunkcyjny scyzoryk ze stali nierdzewnej z korkowym wykończeniem rękojeści i ze sznurkiem z PU. 9 funkcji. Korek jest materiałem w 100% naturalnym. Ze względu na jego strukturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić.
  Od 3,24 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. Cúter fino con clip "Sharpy"
  Un cúter retráctil con cuchilla sustituible y fraccionable de 12 segmentos de 80x9 mm. Herramienta integrada para fraccionar la cuchilla y clip para bolsillo.
  Od 0,20 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 7. Nóż introligatorski Hoost
  Nóż z wysuwanym ostrzem.
  Od 0,48 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. 7-funkcyjny drewniany scyzoryk Richard
  Mocny i wytrzymały kompaktowy scyzoryk wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z rękojeściami wykonanymi z drewna bukowego. Jest to niezbędny scyzoryk dla każdego harcerza, majsterkowicza i entuzjasty outdooru. Zawiera 7 funkcji: nóż, korkociąg, pilnik/czyścik do pilników, brelok do kluczy, płaski śrubokręt, otwieracz do butelek/kanistrów i nożyczki. Użyte drewno bukowe pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Wymiary po otwarciu to 17 x 2,5 cm, a po zamknięciu 9,5 x 2,5 cm. Dostarczany jest z instrukcją obsługi i zapakowany w pudełko upominkowe z recyklingowanego kartonu o wymiarach 12 x 4,5 x 2 cm. Jako opcja trwałej dekoracji zalecany jest grawer laserowy.
  Od 4,30 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Scyzoryk z klipsem do paska Dave
  Mocny, trwały i kompaktowy nóż kieszonkowy wykonany z jakościowej stali nierdzewnej z rękojeściami z drewna bukowego. Niezbędne akcesorium dla każdego harcerza, podręcznego majsterkowicza i innych miłośników survivalu lub outdooru. Użyte drewno bukowe pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Nóż wyposażony jest w blokadę bezpieczeństwa i klips do paska. Jego wymiary po otwarciu to 19 x 2 x 2,5 cm, a po zamknięciu 11 x 2 x 2,5 cm. Dostarczany jest z instrukcją obsługi i zapakowany w pudełko upominkowe z kartonu z recyklingu o wymiarach 14 x 4 x 3,5 cm. Jako ekologiczną opcję nadruku zaleca się grawerowanie laserowe.
  Od 9,43 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. AYUDA Navaja multiusos con linterna
  AYUDA Składany nóż wielofunkcyjny
  Składany nóż wielofunkcyjny z latarką ze stali nierdzewnej. Zawiera 10 różnych narzędzi oraz etui z poliestru 600D. Zawiera 3 baterie guzikowe AG3.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Scyzoryki
Trekking i campingTrekking i camping
Sprzęt TrekkingSprzęt Trekking
PiknikPiknik
Prezenty dla alpinistówPrezenty dla alpinistów
Prezenty dla myśliwychPrezenty dla myśliwych
NożeNoże