PLN

Tani przemysł Akcesoria

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Eco  
Marca  
  1. Result 1
  2. Yoko 3
  3. Beechfield 1
  4. XD Collection 1
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

  1. Pasy bezpieczeństwa
    Od 2,48 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

tym internetowym dziale Garrampa przedstawiamy szeroką gamę tanich akcesoriów przemysłowych, które będą pasować do Twojej odzieży roboczej dla przemysłu lub sektora budowlanego. Odkryj wszystkie te dodatki i dodatki odzieżowe, które pomogą Ci stworzyć najbardziej kompletny uniform do pracy. Smycze bezpieczeństwa, etui na karty, rękawiczki, ocieplacze na szyję, czapki, sprzęt ochronny, taki jak nakolanniki, opaski na szyję, ocieplacze na szyję, pasy brzuszne, paski narzędziowe, klipsy do rękawiczek, torby, plecaki, a także szeroka gama skarpet technicznych to tylko niektóre z tanie akcesoria branżowe, które znajdziesz w tej kategorii online. Kup teraz niestandardowe, tanie akcesorium branżowe z ręki Garrampy.

Akcesoria i dodatki odzieżowe do pracy


Te niestandardowe dodatki branżowe wyróżniają się przede wszystkim niską ceną. W Garrampie oferujemy niesamowity stosunek jakości do ceny. Oferując Państwu tanie hurtowe akcesoria branżowe, ceny są bardzo konkurencyjne! Również jakość tych przedmiotów jest doskonała. Wyraźnym przykładem jest cała kolekcja spersonalizowanych skarpet roboczych, którą posiadamy w tym dziale tanich akcesoriów branżowych. Konstrukcja tych skarpet roboczych została zaprojektowana tak, aby była odporna na wszelkiego rodzaju uderzenia, zadrapania, przecięcia czy oparzenia. Dla pracowników spędzających wiele godzin na nogach przez cały dzień. A chodzi o to, że te skarpetki, które są częścią naszej oferty w tanich akcesoriach branżowych, mają wiele różnych modeli. Na zimę i lato lekkie, oddychające, łatwe do prania, niektóre - nawet - antybakteryjne. Do tego dodajemy skarpety odblaskowe. Ten rodzaj tanich akcesoriów przemysłowych jest wykonany z włókien syntetycznych, które mają na celu ochronę stopy przed wilgocią i izolację od wszelkich czynników zewnętrznych. Posiadamy również skarpety wykonane z naturalnych materiałów takich jak wełna.

Przemysłowe akcesoria do odzieży roboczej


tym dziale znajdziesz te tanie branżowe akcesoria łagodzące chłód, takie jak rękawiczki i ocieplacze na szyję, z możliwością pełnej personalizacji za pomocą logo marki Twojej firmy lub dowolnej nazwy, jeśli jest to prezent osobisty. Uzupełnij swoją odzież roboczą tą odzieżą wierzchnią i pracuj w pełnym komforcie, bez potrzeby przeziębienia. Oprócz sprzyjania warunkom pracy swoich pracowników, poprawisz branding swojej marki. Tak, komunikacja korporacyjna przebiega również przez odzież. A jeśli wszyscy Twoi pracownicy ubierają się tak samo, wzmocni to tę samą koncepcję korporacyjną. Teraz już wiesz, złóż zamówienie na tanie akcesoria przemysłowe w naszym sklepie internetowym Garrampa.