PLN

Śliniaki robocze dostosowane do indywidualnych potrzeb

Drzewka Dungaree do profesjonalnego stosowania na budowach, w warsztatach i przemyśle o najwyższej jakości i obowiązujących przepisach bezpieczeństwa. Łatwo je dostosować!

Dungaree dla warsztatów męskich


Od podstawowych śliniaków w nieskończonej ilości kolorów do najbardziej zaawansowanych, odpornych na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Śliniaki konstrukcyjne są podstawowym ubraniem w środowisku pracy, a od firmy Garrampa oferujemy Państwu możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb za pomocą wysokiej jakości nadruków. Ważne jest, aby przy zakupie śliniaka pamiętać o przestrzeganiu przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy i ochrony. Pomożemy Ci je wyhaftować lub wybrać najbardziej odpowiednią metodę druku w każdym przypadku, aby reprezentować Twój zespół.

Śliniaki do pracy w przemyśle i budownictwie


Wśród naszych śliniaków roboczych wyróżniamy śliniaki mechanika, jedne z naszych bestsellerów, które są również odporne na działanie oleju, smaru i kontaktu ze wszystkimi typami maszyn przemysłowych. W przypadku stosowania na ubraniach ulicznych, śliniaki muszą być luźne dla pracownika, dlatego zalecamy wybranie jednego lub dwóch rozmiarów więcej niż zwykle. Dzięki temu mundur będzie bardziej komfortowy i pozwoli na większą swobodę ruchów.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
Marca  
Velilla
WORKTEAM
Rozmiarach  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. Petos de trabajo workteam media espalda cubierta de poliéster vista 1
  PETO MEDIA ESPALDA CUBIERTA
  Od 11,65 zł /szt.
  Dostawa dnia 27-10-2021
 2. Petos de trabajo velilla con peto de algodon para personalizar vista 1
  ZARZĄDZAJĄCE WŁAŚCIWOŚCIĄ
  Od 12,34 zł /szt.
  Dostawa dnia 27-10-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3