PLN

Śliniaki robocze dostosowane do indywidualnych potrzeb

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Marca  
 1. Velilla 1
 2. WORKTEAM 2
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. Kombinezon roboczy Velilla z bawełnianymi kombinezonami, aby dostosować widok 1
  ZARZĄDZAJĄCE WŁAŚCIWOŚCIĄ
  Od 13,94 zł /szt.
 2. Robocze kombinezony robocze do połowy tyłu pokryte poliestrowym widokiem 1
  PETO MEDIA ESPALDA CUBIERTA
  Od 55,16 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

Nasze spersonalizowane śliniaki robocze będą bardzo przydatne dla wszystkich pracowników w przemyśle lub sektorze budowlanym. Ta oferta spersonalizowanych kombinezonów roboczych wyróżnia się najwyższą jakością i zgodnością z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Są łatwe do dostosowania. W Garrampie stosujemy winyl full color, a także technikę personalizacji haftu. Dodatkowo wykonane są z mieszanki bawełny i poliestru. Kup teraz swój niebieski kombinezon roboczy lub, jeśli wolisz, mamy również inne kolory, takie jak zielony, brązowy, biały, czarny, szary, żółty, czerwony lub pomarańczowy. W tej sekcji online znajdziesz również kombinezony odblaskowe lub tanie kombinezony robocze z wieloma kieszeniami. Znajdź tutaj model, który najbardziej Ci się podoba, spersonalizowanych śliniaków roboczych dla malarzy, mechaników, hydraulików czy murarzy, między innymi.

Dungaree dla warsztatów męskich


Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić spersonalizowane śliniaki do pracy, to dobrze trafiłeś. Tak, w Garrampie mamy nieskończoną ilość kolorów w kombinezonach roboczych dla kobiet i mężczyzn, które wyróżniają się również odpornością na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. W ten sposób nasza oferta kolekcji tanich niebieskich kombinezonów roboczych jest idealna dla budownictwa; będąc podstawową odzieżą w środowisku pracy, aby uniknąć plam, uderzeń lub zacięć. W Garrampa jesteśmy Twoim internetowym sklepem z kombinezonami roboczymi! Spersonalizuj jeden z tych śliniaków roboczych z wieloma kieszeniami, korzystając z jednej z naszych wysokiej jakości technik drukowania. Spersonalizowane śliniaki robocze Garrampa są zgodne z przepisami BHP. Odkryj całą tę kategorię kombinezonów roboczych online dla mężczyzn i kobiet.

Śliniaki do pracy w przemyśle i budownictwie


Czy wiesz, który jest jednym z najbardziej poszukiwanych modeli śliniaków roboczych? Rzeczywiście, wśród naszych spersonalizowanych kombinezonów roboczych możemy wymienić kombinezony dla mechaników, jeden z naszych bestsellerów, który jest również odporny na oleje, smary i kontakt z wszelkiego rodzaju maszynami przemysłowymi. W Garrampa jesteśmy Twoim punktem sprzedaży spersonalizowanych śliniaków roboczych. Dlatego zalecamy noszenie jednego lub dwóch rozmiarów większych niż zwykle. Te kombinezony robocze dla kobiet lub mężczyzn powinny być luźne, aby pracownik czuł się bardziej komfortowo i miał większą swobodę ruchów. Chcesz złożyć zamówienie na spersonalizowane śliniaki do pracy? W Garrampie mamy szeroką gamę modeli kombinezonów roboczych i śliniaków!