PLN

Personalizowane suknie sanitarne, dla pielęgniarek, lekarzy lub laboratoriów

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
 1. ROLY 1
 2. Velilla 9
 3. Premier 2
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

 1. Podpaski damskie z bawełny cross-over velilla, aby dostosować widok 1
  SUKNIA Z AUTOMATYCZNĄ
  Od 9,04 zł /szt.
 2. Białe podpaski twill velilla z bawełnianą kieszonką z nadrukiem 1
  GOWN
  Od 10,58 zł /szt.
 3. Podpaski velilla twill z bawełnianą kieszenią z nadrukiem 1
  GOWN
  Od 10,83 zł /szt.
 4. Podpaski Velilla z bawełnianym zapięciem na rzep z nadrukiem 1
  VELCRO GOWN
  Od 11,25 zł /szt.
 5. Podpaski Velilla z automatyczną bawełną do personalizacji widoku 1
  ZIMNE ŚRODOWISKO ŁOWIECKIE
  Od 11,54 zł /szt.
 6. Podpaski velilla vel539002h bawełna z widocznym nadrukiem 1
  MEN'S COAT
  Od 12,25 zł /szt.
 7. Podpaski velilla vel539002 bawełna z widocznym nadrukiem 1
  WOMAN'S GOWN'S GOWN
  Od 13,68 zł /szt.
 8. Długie fartuchy medyczne roly vaccine bawełna obraz 1
  Smock VACCINE
  Od 8,55 zł /szt.
 9. Wodoodporna suknia fryzjerska
  Od 7,13 zł /szt.
 10. Niebieskie robocze podpaski higieniczne z poliestru valento z widokiem logo 1
  Niebieska suknia robocza
  Od 7,88 zł /szt.
 11. Damskie podpaski valento w paski z widokiem logo 1
  Suknie dla kobiet w paski.
  Od 8,40 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

Suknie robocze, specjalne dla specjalistów ds. zdrowia i sprzątania, które mogą być oznaczone lub wyhaftowane Twoim logo.

Suknie apteczne personalizowane z Twoim logo


Specjalne suknie dla pracowników służby zdrowia i sprzątania, dostępne w modelach unisex lub dopasowanych, łatwe do wyhaftowania z nazwą pracownika służby zdrowia lub z logo kliniki lub firmy. Posiadamy modele dla farmaceutów, pielęgniarek, lekarzy i osób sprzątających, zapewniające optymalną jakość i higienę wymaganą na tych stanowiskach. Pozwól naszemu zespołowi doradzić i wybrać nasze wygodne suknie zdrowotne.

Tanie suknie zdrowotne dla klinik i szpitali


Suknie są ubiorem gwiezdnym w środowisku sanitarnym lub związanym z czyszczeniem i higieną. Jest to bardzo widoczna część munduru tych profesjonalistów, a to, że z Garrampa zmieniamy się z dostosowaniem. Najznakomitsze marki w odzieży roboczej znajdziesz po bokach i/lub w kieszeniach, co zapewni Ci idealne wyróżnienie dla Twojej pracy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Długie fartuchy medyczne

Jakie są cechy charakterystyczne fartucha laboratoryjnego?

Ogólnie rzecz biorąc, fartuch laboratoryjny to biały płaszcz laboratoryjny wykonany z bawełny lub mieszanki poliestrowej, który jest zwykle używany w laboratorium chemicznym jako płaszcz roboczy dla chemików lub na zajęciach z chemii fizycznej, na przykład podczas zajęć praktycznych. Biały płaszcz laboratoryjny został zaprojektowany tak, aby umożliwić jego użytkownikowi wykonywanie wszystkich rodzajów ruchów, od najprostszych do najbardziej skomplikowanych manewrów w całkowicie bezpieczny sposób. Użytkownik nigdy nie czuje się zbyt ciasno ani nie ma wrażenia, że nosi zbyt luźną odzież. Powinny mieć wywijany kołnierz, długie wpuszczane rękawy gwarantujące doskonałą swobodę ruchów, zatrzaski, pranie przemysłowe, cztery duże kieszenie, w tym dwie dolne, kieszeń na piersi i kieszeń wewnętrzną.

Jak wybrać fartuch sanitarny lub apteczny?

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie sukni aptecznej. Oprócz zapewnienia absolutnej wygody, należy również zapewnić dużą swobodę ruchów. Oto kilka kluczowych punktów, których nie należy zaniedbywać w tym względzie. Fartuch apteczny należy wybrać zgodnie z morfologią. Należy wybrać model, który doskonale zakrywa ubranie. Niezależnie od tego, jaki fason Ci odpowiada, zawsze upewnij się, że przestrzegane są standardy bezpieczeństwa. Preferuj suknię, której rękaw skutecznie zakrywa przedramiona, ale nie wystaje na dłoń. Następnie należy dokonać wyboru na rzecz sukni z zapięciem na zatrzaski. Można je łatwo zapiąć i odpiąć w nagłych wypadkach. Unikaj syntetyków i preferuj bawełnę, ponieważ zapewnia ona maksymalną ochronę przed ogniem i materiałami łatwopalnymi.

Dlaczego warto kupić fartuchy laboratoryjne dla pielęgniarek lub pracowników służby zdrowia?

Fartuch medyczny jest ubiorem par excellence w sektorze medycznym i pielęgniarskim. W rzeczywistości to właśnie ona odróżnia opiekuna od pacjenta. Dzisiaj, fartuch medyczny jest nadal bardzo ceniony w porównaniu z innymi uniformami, ponieważ garnitury są nadal bardzo skodyfikowane, zwłaszcza w środowisku szpitalnym. Ponadto, fartuchy medyczne mają tę zaletę, że pasują do wszystkich typów ciała.

Jakie macie modele fartuchów dla lekarzy?

W garrampa możesz wybierać spośród sukni o różnych długościach. Możesz również wybrać rękawy. W zależności od preferencji można wybrać pomiędzy fartuchem medycznym z krótkim rękawem a fartuchem z długim rękawem. Wybraliśmy różne tkaniny, aby spełnić potrzeby wszystkich pracowników służby zdrowia, w tym 100% bawełnę i fartuchy poliestrowo-bawełniane. Możesz również wybrać kolor. Znajdziecie tu Państwo szeroki wybór białych fartuchów medycznych: modele unisex, damskie fartuchy medyczne oraz fartuchy męskie. Możesz również wybrać kolorowe fartuchy medyczne, aby zaspokoić swoje pragnienie koloru. Wreszcie, w celu przestrzegania budżetu na profesjonalną garderobę, można znaleźć wiele modeli fartuchów medycznych w niskich cenach, z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.