PLN

Tanie niestandardowe kamizelki odblaskowe

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
 1. Result 9
 2. ROLY 3
 3. Velilla 4
 4. Yoko 17
 5. WORKTEAM 26
Wysyłka  
Talla  
KID
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Kamizelki odblaskowe roly sirio poliester z logo obraz 1
  Kamizelka SIRIO
  Od 1,45 zł /szt.
 2. Kamizelki odblaskowe thiem poliester wydrukowany obraz 2
  THIEM. Kamizelka odblaskowa
  Od 1,72 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 64

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
 1. Kamizelki odblaskowe roly sirio poliester z logo obraz 1
  Produkt z rabatem
  Kamizelka SIRIO
  Od 1,45 zł /szt.
 2. KAMIZELKA POLUX
  Od 3,26 zł /szt.
 3. ODZIEZ ODBLASKOWA PERSEI
  Od 14,00 zł /szt.
 4. Chaleco Reflectante Kross
  Od 5,23 zł /szt.
 5. Kamizelki odblaskowe thiem poliester wydrukowany obraz 2
  Produkt z rabatem
  THIEM. Kamizelka odblaskowa
  Od 1,72 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 64

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
Specjalne kamizelki o dobrej widoczności dla sektora budowlanego i transportowego. Chroń siebie i swoje bezpieczeństwo z Garrampą.

Tanie kamizelki odblaskowe dla przedsiębiorstw


Drukujemy kamizelki odblaskowe z Twoim logo lub marką, gotowe do użycia w branży i całkowicie dostosowane do aktualnych przepisów bezpieczeństwa. Nasze kamizelki odblaskowe są niezastąpionym narzędziem w budownictwie, dla pracowników sektora transportowego i profesjonalnych kierowców. Jest to najbardziej pożądana odzież w warunkach bezpieczeństwa, ponieważ pozwala na obserwację w odległości do 50 metrów i w warunkach słabej widoczności.

Żółte kamizelki o wysokiej widoczności z Twoim logo


Do Państwa dyspozycji w wielu kolorach: żółtym, pomarańczowym, czarnym lub fluorescencyjnym różowym z paskami odblaskowymi, w rozmiarach dla dorosłych i dzieci. Niezastąpiony do sygnalizowania ruchów i prac na drodze. Posiadamy główne marki w branży, które gwarantują Państwu najwyższą jakość komponentów: Velilla, Result, Yoko, albo Valento. Rozdaj nasze kamizelki odblaskowe wśród swojego zespołu i współpracowników i pracuj w najlepszych warunkach. Doradzimy Państwu w zakresie rozmiarów i modeli.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kamizelki odblaskowe

Dlaczego potrzebujesz kamizelki odblaskowej o wysokiej widoczności?

Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, nasze tanie spersonalizowane kamizelki odblaskowe to bardzo ważny środek bezpieczeństwa. W ten sposób pracownicy są widziani z daleka, co czyni go kluczowym narzędziem w środowiskach pracy, w których widoczność jest utrudniona lub oświetlenie jest słabe. Z drugiej strony kamizelka odblaskowa to także sposób identyfikacji, który pomaga odróżnić osoby, które powinny znajdować się w określonym miejscu pracy, od osób nieuprawnionych. Wreszcie nasze reklamowe kamizelki odblaskowe to także sposób na promocję marki. Kamizelki odblaskowe mają dużo miejsca na umieszczenie logo firmy.

Jak działają tanie niestandardowe kamizelki odblaskowe?

Dzięki jasnym neonowym kolorom, takim jak żółty lub pomarańczowy, nasze tanie niestandardowe kamizelki są niezbędnym elementem przenośnego sprzętu ochronnego, wykonanego z winylu, poliestru lub innego odpornego lub wodoodpornego materiału. Te kolory są jasne i zapewniają silny kontrast z tłem. Aby osoba go nosząca była dobrze widoczna. Należy zauważyć, że niektóre kamizelki są również wyposażone w wysoce odblaskowe paski, które zwiększają widoczność osoby w warunkach słabego oświetlenia. Jest to bardzo ważne, jeśli pracujesz w potencjalnie niebezpiecznych warunkach. Na przykład na placu budowy, gdzie brak widoczności może spowodować bardzo poważne wypadki.

Kiedy należy nosić kamizelkę odblaskową?

Istnieją różne scenariusze, w których można nosić odzież ostrzegawczą, taką jak nasze tanie spersonalizowane kamizelki odblaskowe. Środowiska pracy, takie jak strefa budowy, kierowcy wysiadający z pojazdu, rowerzyści, kierowcy, spacerowicze… Kamizelki odblaskowe są niezbędne, aby osoba była widoczna z dużej odległości.

Jakiej kamizelki odblaskowej potrzebuję?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją różne rodzaje tanich spersonalizowanych kamizelek odblaskowych. Wszystko będzie zależeć od poziomu bezpieczeństwa tej odzieży o wysokiej widoczności: Klasa 1: Dla osób pracujących w środowiskach niskiego ryzyka, gdzie nadal istnieje ryzyko wypadków i urazów. Klasa 2: Są używane w miejscach o podwyższonym ryzyku, w tym na drogach, na których ruch odbywa się z maksymalną prędkością 80 km/h. Klasa 3: Kamizelki bezpieczeństwa klasy 3 są noszone przez osoby pracujące w środowiskach wysokiego ryzyka, gdzie prędkość i duży ruch są powszechne.

Dlaczego warto kupować tanie spersonalizowane kamizelki odblaskowe w Garrampie?

Stosunek jakości do ceny Garrampy jest nie do pobicia. Nasze modele to tanie kamizelki odblaskowe o świetnej profesjonalnej jakości. Odkryj naszą pełną gamę tanich spersonalizowanych kamizelek odblaskowych i kup odzież roboczą o wysokiej widoczności. Pamiętaj też, że mamy szeroką gamę kolorów. Kamizelka odblaskowa czerwona, żółta, różowa, niebieska, szara... to może być dla Ciebie!

Czy te tanie kamizelki odblaskowe można dostosować?

Oczywiście! Nasze kamizelki odblaskowe Garrampa można spersonalizować za pomocą technik nadruku, takich jak serigrafia lub haft. Najczęstsze pozycje personalizacji kamizelki odblaskowej znajdują się na lewej tarczy lub z tyłu, gdzie zapewnia doskonałą widoczność dzięki szerokiemu obszarowi znakowania umożliwiającemu personalizację kamizelki odblaskowej. Złóż zamówienie teraz na tanie spersonalizowane kamizelki odblaskowe z Garrampa!