PLN

Dostosowane do potrzeb klienta odblaskowe koszule robocze

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
  1. ROLY 1
  2. Yoko 3
  3. WORKTEAM 17
Wysyłka  
Talla  
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

  1. Koszulki odblaskowe roly delta poliester z reklamą obraz 1
    T-shirt DELTA
    Od 4,74 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

Celem tych tanich i spersonalizowanych odblaskowych kurtek i parków od Garrampa jest bezpieczeństwo i niska widoczność. W ten sposób ta odblaskowa kolekcja parków lub kurtek jest bardzo pożądana w niektórych pracach, zwłaszcza w tych, w których istnieje pewne zagrożenie ze względu na słabą widoczność. Pracownicy publiczni, policjanci, pogotowie ratunkowe, listonosze… wszyscy używają swoich odblaskowych kurtek. W rzeczywistości mamy szeroką gamę kurtek odblaskowych dla mężczyzn i kobiet w odcieniach takich jak żółty, pomarańczowy, czarny, czerwony lub niebieski. Te odblaskowe kurtki i parki są zgodne z normą EN 20471 i są bardzo praktyczne, ponieważ mają liczne kieszenie. Ponadto będą Ci służyć o każdej porze roku: zimą Twoja odblaskowa kurtka polarowa, a w cieplejszych, nasze tanie i spersonalizowane odblaskowe kurtki i parki na deszcz. Posiadamy również kurtki ognioodporne i nieprzemakalne poncza.

Tanie koszulki odblaskowe dla firm


Rzeczywiście, w Garrampie możesz wybrać różne spersonalizowane kurtki odblaskowe i parki przeznaczone do użytku przez profesjonalistów, takich jak budownictwo lub przemysł. Jak wskazaliśmy wcześniej, ta odzież wierzchnia jest zgodna z obowiązującymi przepisami i dlatego może należeć do klasy 2 lub 3; w celu zagwarantowania optymalnej widoczności dzięki fluorescencyjnym tkaninom i odblaskowym pasom. Z tego powodu istnieje wiele firm, które domagają się tego artykułu. Tanie i spersonalizowane odblaskowe parki i kurtki najwyższej jakości, które również mają bardzo konkurencyjne ceny. A stosunek jakości do ceny Garrampy jest niesamowity. Skontaktuj się z nami!

Dobrze widoczne żółte koszulki z Twoim logo


Odkryj niesamowitą kolekcję spersonalizowanych odblaskowych kurtek lub parków w Garrampa. Oprócz tego, że jest wykonana w bardzo efektownych kolorach i widoczna w nocy, odzież ta jest wodoodporna, a także ma zamki błyskawiczne i specjalne kieszenie do przechowywania wszystkich narzędzi roboczych. Chcemy Ci to ułatwić. Oferujemy bardzo dobrą jakość naszych tanich i spersonalizowanych odblaskowych kurtek i parków; a także konkurencyjne ceny. Pamiętaj, że w Garrampie możesz zamówić hurtowo kurtki i parki odblaskowe, im więcej masz, tym taniej!