PLN

Tanie i niestandardowe kurtki odblaskowe i parki

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
 1. Result 7
 2. ROLY 4
 3. Velilla 9
 4. Yoko 16
 5. WORKTEAM 34
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Kurtki i parki odblaskowe roly altair poliester z reklamą obraz 1
  Robocza ALTAIR
  Od 12,35 zł /szt.
 2. Kurtki i parki odblaskowe roly epsylon poliester personalizować obraz 1
  Parka EPSYLON
  Od 23,10 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 70

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
 1. Odblaskowe kurtki i parki Velilla z bawełnianymi paskami widok 1
  KURTKA Z TAŚMAMI
  Od 13,43 zł /szt.
 2. Bawełniane, odblaskowe kurtki i parki Velilla 155 widok 1
  KURTKA O WYSOKIEJ WIDOCZNOŚCI
  Od 14,55 zł /szt.
 3. Dwukolorowe, welurowe, odblaskowe kurtki i parki z dobrze widocznym akrylowym zamkiem błyskawicznym do personalizacji widoku 1
  KOBIETA W SUKNI KRZYŻOWEJ.
  Od 27,81 zł /szt.
 4. Odblaskowe kurtki i parki velilla o wysokiej widoczności 165 poliester widok 1
  PARKA O WYSOKIEJ WIDOCZNOŚCI
  Od 31,52 zł /szt.
 5. Workteam odblaskowe kurtki i parki o wysokiej pojemności cieplnej w widoku bawełny 1
  CHAQUETA ALTA CAPACIDAD TERMICA
  Od 139,00 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 70

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
Odblaskowe kurtki i parki z Twoim logo lub indywidualnym oznaczeniem, specjalne dla bezpieczeństwa i niskiej widoczności.

Kurtki o wysokiej widoczności dla firm


W Garrampa można wybrać parki lub kamizelki do profesjonalnego użytku, szczególnie dla przemysłu i budownictwa. Produkowana z materiałów o dużej widoczności, nasza gama odblaskowych, ciepłych ubrań oferuje najlepszą widoczność w warunkach słabego oświetlenia lub w ryzykownej pozycji. Nasze parki i kurtki oferują właściwości izolacyjne tradycyjnego parka w połączeniu z taśmami odblaskowymi, aby być Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w pracy na świeżym powietrzu.

Odblaskowe parki do bezpiecznej pracy


Oferujemy Państwu odzież wodoodporną, z zamkami błyskawicznymi i specjalnymi kieszeniami do przechowywania wszystkich narzędzi pracy, w połączeniu z kolorami fluoru, które zapewniają maksymalną widoczność w każdym środowisku, zwłaszcza w nocy. Do wyboru proste lub łączone kolory, mamy również odpinane modele w kolorze niebieskim, niebiesko-żółtym, we wszystkich rozmiarach, z kapturem i kurtkami wielofunkcyjnymi. Odkryj najlepszy odblaskowy asortyment w Garrampa i pozwól nam doradzić.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kurtki i parki odblaskowe

Jak nazywają się tanie i spersonalizowane odblaskowe kurtki i parki?

Te tanie, niestandardowe kurtki i parki odblaskowe są czasami określane jako „kurtki Hi Viz”, ponieważ często zawierają zarówno elementy odblaskowe, jak i odblaskowe. Kurtka w pełni odblaskowa, która nie ma żadnego kolorowego materiału odblaskowego, to po prostu kurtka odblaskowa.

Jaka jest najlepsza kurtka odblaskowa do pracy?

Wśród wszystkich naszych tanich i spersonalizowanych kurtek i parków odblaskowych można znaleźć modele z elementami odblaskowymi zapewniającymi widoczność w nocy, a także z jasnym, dobrze widocznym kolorem, który pomoże Ci wyróżnić się w ciągu dnia. Tego rodzaju kurtki odblaskowe są najlepsze. Wodoodporność i widoczność są kluczowe, jeśli chcesz mieć kurtkę na cały rok.

Jak działa odblaskowa kurtka robocza? Dlaczego kurtka odblaskowa jest odblaskowa?

Kulki szklane o wysokim współczynniku odbicia naniesione na powierzchnię tkaniny odbijają światło tylko w kierunku źródła światła; to znaczy jak w przypadku reflektorów samochodowych. Dzieje się tak, ponieważ taśma zawiera szklane koraliki lub pryzmaty, które zbierają światło, skupiają je i odbijają z powrotem do źródła.

Co to jest parka o wysokiej widoczności?

Tanie i spersonalizowane odblaskowe kurtki i parki Garrampa są częścią odzieży odblaskowej. Innymi słowy: każdy rodzaj odzieży, która jest silnie luminescencyjna ze względu na swoje naturalne matowe właściwości lub której kolor jest łatwo rozpoznawalny na każdym tle, dzięki czemu jej wysoka widoczność gwarantuje ochronę dla użytkownika.

Po co kupować tanie i spersonalizowane kurtki i parki odblaskowe w Garrampie?

W Garrampie mamy szeroką gamę odblaskowych kurtek i parków dla kobiet i mężczyzn. Posiadamy katalog marek specjalistycznych w kurtkach odblaskowych i parkach o wysokiej widoczności, idealnie dopasowanych do potrzeb każdej firmy. Duża różnorodność modeli, ale z certyfikatem EN 20471, aby zapewnić doskonałą widoczność przy całkowitym bezpieczeństwie.

Czy masz tanie i spersonalizowane zimowe i letnie kurtki i parki odblaskowe?

Tak, w Garrampie mamy tanie i spersonalizowane odblaskowe kurtki i parki zaprojektowane na wszystkie warunki pogodowe. Zarówno na zimno, jak i na najbardziej letnie okresy. Wiatr, zimno i deszcz nie będą stanowić problemu. Ponadto ta odblaskowa odzież wierzchnia zapewnia doskonałą oddychalność dla większego komfortu, szczególnie podczas intensywnej aktywności. Ponadto znajdziesz u nas również szeroki wybór kurtek roboczych o wysokiej widoczności. Profesjonalne kurtki z podszewką z polaru, które zapewniają ciepło w zimie, ale także kurtki wodoodporne o wysokiej widoczności, które chronią przed deszczem. Wreszcie, w naszym internetowym katalogu Garrampa możesz wybrać tanie i spersonalizowane odblaskowe kurtki i parki, odpowiednie na średni sezon: nie są wodoodporne i nie mają podszewki.