PLN

Indywidualnie dopasowane polary odblaskowe dla firm

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Marca  
  1. Velilla 4
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

  1. Odblaskowy polar av poliester polar widok 1
    TARA: KURTKA POLARNA A/V
    Od 19,46 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

tej kategorii online znajdziesz szeroki wybór spersonalizowanych, odblaskowych kurtek polarowych dla firm wszelkiego rodzaju. Element bezpieczeństwa, który pomaga zapobiegać zagrożeniom zawodowym, a także chroni pracowników przed zimnem. Nasza oferta polarów o wysokiej widoczności jest dostępna w odcieniach żółci, pomarańczy, zieleni i szarości. Modele dwukolorowe do ubierania wszelkiego rodzaju pracowników magazynów i magazynów przemysłowych; ale także pracownicy publiczni (zbieracze śmieci, ogrodnicy, sprzątacze, place budowy...), lekarze pogotowia ratunkowego czy portierzy, między innymi. Spójrz na te polary o wysokiej widoczności, wykonane w 100% z poliestru. Twój odblaskowy polar będzie najlepszym strojem na chłodniejsze miesiące. Wejdź do tej kategorii online już teraz i zdobądź jedną z naszych spersonalizowanych odblaskowych kurtek polarowych dla firm wszelkiego rodzaju.

Wysoce widoczne wykładziny polarne do pracy


Jedną z najlepszych odzieży, która istnieje do pracy w dużych obiektach, są spersonalizowane, odblaskowe kurtki polarowe dla firm, które oferujemy w Garrampa. Twoja odblaskowa kurtka polarowa będzie świetnym sprzymierzeńcem w pracy. Ten rodzaj odzieży zapewni Ci ciepło, jednocześnie zapewniając widoczność w sytuacjach lub warunkach, w których światło jest ograniczone. W ten sposób w przypadku zawodów zewnętrznych (takich jak sektor budowlany i budowlany) nasze spersonalizowane polary odblaskowe dla firm są niezbędnym dodatkiem. Popraw wizerunek swojej marki i oferuj sprzęt ochronny, na który zasługują Twoi pracownicy. Możesz uchwycić logo swojej firmy lub marki, pozycję każdego pracownika i jego imię; jednocześnie są osłonięte od zimna i zwiększają ich widoczność w stosunku do reszty. A jeśli zastanawiasz się, jak zamówić polary odblaskowe do pracy, wyjaśnij, że po prostu musisz wybrać model, który najbardziej Ci się podoba, jego kolor, ilość i fason. My zajmiemy się resztą! Wyślemy Ci darmową wirtualną próbkę i dopiero po jej potwierdzeniu rozpoczniemy produkcję. Twoje niestandardowe odblaskowe polary biznesowe dotrą w ciągu kilku dni!

Polary o wysokiej widoczności spersonalizowane z Twoją firmą


Nasza oferta odblaskowych polarów roboczych będzie służyć nie tylko uwidocznieniu pracownika, ale także firmy, dla której pracownicy ci pracują. W godzinach pracy, podczas wizyt u klientów i dostawców będą chronieni, jednocześnie wpływając wizualnie na klientów i potencjalnych klientów. Na odwrocie polaru możesz wyhaftować usługi swojej firmy. Wejdź już teraz do tej sekcji sklepu internetowego Garrampa i złóż zamówienie na spersonalizowane odblaskowe kurtki polarowe dla firm. Będziemy na ciebie czekać!