PLN

Niedrogie, dostosowane do potrzeb klienta kombinezony

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Marca  
 1. Velilla 3
 2. WORKTEAM 5
Wysyłka  
Talla  
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. Kombinezony odblaskowe z bawełny o wysokiej widoczności i kombinezony widok 1
  MONO WYSOKA WIDOCZNOŚĆ
  Od 22,20 zł /szt.
 2. Odblaskowe kombinezony robocze i kombinezony bawełniane kombinezony odblaskowe do personalizacji widoku 1
  BUZO ALTA VISIBILIDAD
  Od 100,89 zł /szt.
 3. Odblaskowe kombinezony robocze i kombinezony połączone odblaskowe kombinezony poliestrowe widok 1
  BUZO COMBINADO ALTA VISIBILIDAD
  Od 143,51 zł /szt.
 4. Odblaskowe kombinezony i kombinezony robocze wodoodpornego poliestrowego kombinezonu przeciwdeszczowego widok 1
  TRAJE DE AGUA IMPERMEABLE
  Od 148,69 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

tym dziale znajdziesz tanie i spersonalizowane odblaskowe kombinezony i kombinezony, dostępne w różnych kolorach i fasonach. Nasza kolekcja kombinezonów odblaskowych lub odblaskowych kombinezonów roboczych wyróżnia się tym, że jest rodzajem elastycznej, wygodnej i dopasowującej się odzieży do każdej pracy. Te odblaskowe kombinezony i kombinezony pozwalają zobaczyć pracowników z wyprzedzeniem, co pozwala uniknąć ewentualnego wypadku. W Garrampie oferujemy szeroki wybór odblaskowych kombinezonów i kombinezonów: wybierz żółty lub pomarańczowy odblaskowy kombinezon roboczy. Podobnie mamy modele dwukolorowe, rodzaje odblaskowych kombinezonów roboczych z kapturem na deszcz; a także wodoodporne i ognioodporne kombinezony o wysokiej widoczności. Następnie spójrz na cały katalog kombinezonów roboczych i kombinezonów odblaskowych, składający się z 3 różnych klas bezpieczeństwa. Klasa 3 to najwyższy poziom widoczności i ma wyższy udział powierzchni fluorescencyjnych i odblaskowych.

Garnitury biznesowe o wysokiej widoczności


tym dziale znajdziesz wszelkiego rodzaju tanie i spersonalizowane kombinezony odblaskowe oraz kombinezony dla przemysłu i budownictwa. Posiadamy również body pełne lub modele dwuczęściowe z kapturem. Pomożemy Ci wybrać model stroju odblaskowego, którego potrzebujesz, w zależności od wykonywanej pracy. Te tanie i spersonalizowane odblaskowe kombinezony i kombinezony są prawdziwym sprzętem do ochrony przed fluorescencją, wyposażonym w odblaskowe paski. Na przykład w tym dziale możesz kupić kolorowy kombinezon ognioodporny, bardzo przydatny m.in. W ten sposób nasze tanie i spersonalizowane odblaskowe kombinezony i kombinezony służą zarówno do ochrony przed iskrami lub materiałami niebezpiecznymi, jak i przed brudem. Są również niezbędne, aby pracownicy byli widoczni w różnych obszarach pracy. Więc teraz wiesz, że jeśli jesteś firmą, w której pracownicy pracują w warunkach słabego oświetlenia lub w niebezpiecznym środowisku, polecamy nasze tanie kombinezony i kombinezony odblaskowe. Są najbardziej odpowiednią odzieżą dla Twojego środowiska pracy.

Dobrze widoczni nurkowie do bezpiecznej pracy


Te tanie i spersonalizowane odblaskowe kombinezony i kombinezony firmy Garrampa są ulubioną odzieżą roboczą elektryków, robotników i pracowników kolei. Odblaskowe kombinezony lub kombinezony odblaskowe, dostępne w różnych kolorach, takich jak żółty, pomarańczowy lub czerwono-pomarańczowy. Dodatkowo będziesz mieć kombinezon z taśmą odblaskową w pełnym kolorze lub połączeniem kilku z wymienionych. Dlaczego to takie ważne, aby te odblaskowe kombinezony i kombinezony były w neonowym kolorze? Ponieważ, jak już mówiliśmy, im większa widoczność, tym większe bezpieczeństwo użytkownika. Te odblaskowe kombinezony mają odblaskowe paski głównie w okolicy klatki piersiowej i stawów.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Skafandry i kombinezony odblaskowe

Dlaczego warto kupować tanie i spersonalizowane kombinezony i kombinezony odblaskowe w Garrampie?

Jeśli szukasz kombinezonu odblaskowego lub kombinezonu odblaskowego, w Garrampie mamy katalog specjalistycznych marek kombinezonów i odblaskowych kombinezonów roboczych. Nasze modele są mieszane i są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Oferujemy szeroką gamę kolorów kombinezonów odblaskowych i kombinezonów roboczych. Wśród tych fluorescencyjnych kombinezonów znajdziesz wiele modeli dwukolorowych.

Czy tanie i spersonalizowane kombinezony odblaskowe i kombinezony są zgodne z normą EN 20471?

Rzeczywiście, wiele kombinezonów i kombinezonów o wysokiej widoczności jest zgodnych z normą EN 20471 i umożliwi bezpieczną pracę dzięki gwarantowanej widoczności. W zależności od potrzeb znajdziesz kombinacje wysokiej widoczności klasy 3 i klasy 2. Klasa 3 jest wskazana dla bardziej niesprzyjających warunków drogowych.

Jakie cechy mają kombinezony odblaskowe i nurkowie?

Te tanie i spersonalizowane odblaskowe kombinezony i kombinezony firmy Garrampa są naprawdę praktycznymi kombinezonami fluorescencyjnymi, ponieważ mają kieszenie na kolanach, które chronią Cię przed uszkodzeniami spowodowanymi pracą na nich. Oprócz licznych przydatnych kieszeni, takich jak kieszeń na linijkę, niektóre tanie, niestandardowe kombinezony odblaskowe są wyposażone w otwory na dłonie. Wreszcie, w zależności od upodobań, znajdziesz tanie i spersonalizowane kombinezony odblaskowe i kombinezony z pojedynczym lub podwójnym zamkiem.

Ile kosztuje dostosowanie niestandardowych kombinezonów odblaskowych i kombinezonów?

Wszystko będzie zależało od rodzaju techniki personalizacji, na którą się zdecydujesz. Te tanie, odblaskowe kombinezony i kombinezony można spersonalizować za pomocą logo Twojej firmy lub wybranego wzoru. W tym celu możesz wybrać technikę nadruku sitodruku lub haftu. Należy również zauważyć, że najczęstszym jest dostosowanie tych tanich i spersonalizowanych odblaskowych nurków i kombinezonów na lewej tarczy lub z tyłu pleców. Za nieco wyższą cenę możesz wydrukować logo swojej firmy na kombinezonie odblaskowym.