PLN

Mundur laboratoryjny

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
  1. Velilla 3
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

W naszym sklepie internetowym z mundurami i odzieżą laboratoryjną znajdziesz wszystkie niezbędne części garderoby, które laboratorium może rozdać swoim pracownikom i studentom w ciągu dnia pracy. W laboratoriach powszechne jest noszenie munduru, który chroni i nie zanieczyszcza przeprowadzanych w nim badań i praktyk. Odzież laboratoryjna jest prawie zawsze biała, a najczęściej używaną odzieżą są fartuchy laboratoryjne, spodnie i koszule laboratoryjne. Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju wygodne i elastyczne ubrania, które zapewniają swobodę ruchów podczas pracy w laboratorium. Posiadamy mundury laboratoryjne zarówno damskie jak i męskie oraz w małych rozmiarach od S do większych rozmiarów np. 3 XL.

Tani sklep internetowy z odzieżą laboratoryjną


Szukasz różnych modeli strojów do laboratorium klinicznego i nie wiesz, na który się zdecydować? W Garrampie dysponujemy szeroką gamą mundurów laboratoryjnych, które można dostosować przy użyciu różnych technik druku. W rzeczywistości wszystkie te mundury laboratoryjne można spersonalizować za pomocą logo lub projektu, który nam prześlesz. Innymi słowy, jeśli chcesz oznaczyć swój spersonalizowany strój laboratoryjny logo lub nazwą firmy, masz szczęście z Garrampa! W tym celu stosujemy różne techniki nadruku , a haft jest bardzo elegancką opcją, która zapewnia wysoki poziom jakości odzieży. Z drugiej strony, jeśli szukasz taniej odzieży laboratoryjnej, mamy do tego tańszą technikę, ale nie mniejszą jakość: sitodruk. W Garrampie będziesz mógł złożyć zamówienie na hurtową odzież laboratoryjną , wydając znacznie mniej niż myślisz. Ponieważ w firmie Garrampa jakość nie kłóci się z ceną.

Tanie oryginalne i nowoczesne mundury laboratoryjne


W każdym sektorze poszukuje się najwyższego poziomu profesjonalizmu. Obejmuje to odpowiedni sprzęt roboczy, najlepszy dostęp do informacji oraz, w niektórych sektorach, odpowiednią odzież. Dla profesjonalistów w laboratoriach garrampa jest dostawcą haftowanej odzieży laboratoryjnej, a także odzieży laboratoryjnej dla studentów. Garrampa służy społeczności medycznej, dostarczając wysokiej jakości odzież laboratoryjną i odzież laboratoryjną od najlepszych projektantów w niskich cenach. Oferujemy męskie i damskie fartuchy laboratoryjne oraz uniformy laboratoryjne w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów dla różnych branż. Nasze towary są wykonane z trwałych tkanin, które chronią odzież i skórę oraz zapewniają odpowiednie przygotowanie wszystkich profesjonalistów do pracy. Ponadto oferujemy usługi hafciarskie w najlepszych cenach przez najbardziej wykwalifikowanych techników.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Mundur laboratoryjny

Co to jest strój laboratoryjny?

Mundur laboratoryjny to odzież robocza, którą powinni nosić wszyscy profesjonaliści, którzy pracują w tego typu przestrzeniach roboczych. Pełni funkcję ochronną, a także estetyczną. Normalnie w mundurze laboratoryjnym nie może zabraknąć podpasek , choć w Garrampie oferujemy również te koszulki od piżamy do stworzenia garderoby do laboratoriów.

Jak złożyć zamówienie na mundury laboratoryjne w sklepie internetowym Garrampy?

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym Garrampa jest naprawdę prosta. Po prostu wybierz ubranie do swojego stroju laboratorium chemicznego, które najbardziej Ci się podoba. Wybierz również kolor, rozmiar, technikę nadruku i obszar znakowania. Następnie musisz przesłać nam projekt, który chcesz wydrukować na tych mundurach laboratoryjnych. My ze swojej strony wyślemy Ci bezpłatną wirtualną próbkę do walidacji. Jak tylko wyrazisz nas swoją zgodę, zajmiemy się Twoją produkcją! I voila, za kilka dni otrzymasz zamówienie na mundury i fartuchy laboratoryjne w domu.

Dlaczego niestandardowy mundur laboratoryjny?

Ponieważ posiadanie zespołu ubranego we własny strój laboratoryjny poprawia branding Twojej firmy . Oprócz wyposażenia swoich pracowników w odpowiednią odzież do wykonywanego zawodu, poprawisz wizerunek swojej firmy , traktując ją z większą powagą. Z drugiej strony spersonalizowany strój laboratoryjny zapewnia większą widoczność Twojej marki, ponieważ pracownicy będą nosić logo lub nazwę firmy. A ty, czy już wiesz, dlaczego warto zapoznać się z ofertą fartucha laboratoryjnego Garrampy?

Jak dostosować te mundury laboratoryjne?

W Garrampie stosujemy różne techniki nadruku w spersonalizowanej odzieży laboratoryjnej. Wśród najczęściej stosowanych warto wyróżnić techniki serigrafii i haftu . O ile ta pierwsza cechuje się uzyskaniem bardzo niskich cen w dużych ilościach, o tyle haftowanie fartuchów laboratoryjnych lub jakiejkolwiek innej odzieży jest synonimem eleganckiego i bardzo dystyngowanego wykończenia. W Garrampie wybierasz, jak spersonalizować swój strój do laboratorium klinicznego!