PLN

Malarz ubrania

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
 1. ROLY 3
 2. Velilla 11
 3. WORKTEAM 2
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

 1. Bawełniane koszule robocze z krótkim rękawem Velilla widok 1
  KOSZULA Z KRÓTKIM RĘKAWEM
  Od 8,35 zł /szt.
 2. Spodnie robocze Velilla z wieloma kieszeniami i bawełnianymi kieszeniami mieszkowymi z widocznym nadrukiem 1
  SPODNIE Z WIELOMA KIESZENIAMI
  Od 10,22 zł /szt.
 3. Kombinezon roboczy Velilla z bawełnianymi kombinezonami, aby dostosować widok 1
  ZARZĄDZAJĄCE WŁAŚCIWOŚCIĄ
  Od 13,94 zł /szt.
 4. Robocze kombinezony robocze do połowy tyłu pokryte poliestrowym widokiem 1
  PETO MEDIA ESPALDA CUBIERTA
  Od 55,16 zł /szt.
 5. Workteam podstawowe przemysłowe koszule robocze do personalizacji widoku 1
  CAMISA BASIC INDUSTRIAL
  Od 66,07 zł /szt.
 6. Spodnie robocze roly daily poliester z reklamą obraz 1
  Spodnie DAILY
  Od 8,43 zł /szt.
 7. Spodnie robocze roly daily woman poliester z reklamą obraz 1
  Spodnie DAILY WOMAN
  Od 8,43 zł /szt.
 8. Spodnie robocze roly protect poliester wydrukowany obraz 1
  Spodnie PROTECT
  Od 10,06 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

W naszym sklepie internetowym posiadamy ubrania malarskie do personalizacji z logo, które klient sobie życzy. Do stroju malarza można dobrać różne ubrania, takie jak spodnie malarza, kombinezon malarza, kombinezon malarza i kurtkę malarza. Ubrania malarza są zwykle białe, podobnie jak białe spodnie malarza i biały kombinezon malarza, choć czasami mogą być w innych kolorach, np. niebieskim lub zielonym. Wejdź na naszą stronę i sprawdź wszystkie tanie ubrania dla malarzy, których potrzebujesz, aby pracować modnie i elastycznie. Posiadamy mundury malarskie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet w różnych rozmiarach od małych do dużych. Ubrania tego wykonane z materiałów bawełnianych, chociaż niektóre ubrania mogą mieć elastyczne materiały, aby ułatwić elastyczność ruchów podczas procesu malowania.

Wyprzedaż białych spodni malarskich i niebieskiego kombinezonu


Czy widziałeś wszystkie nasze modele spodni do malowania, które można dostosować? W Garrampie mamy szeroki wybór. A to dlatego, że jesteśmy dostawcami głównych firm tej odzieży roboczej, oferując Państwu możliwość złożenia zamówienia na hurtową odzież dla malarzy. Duże ilości, w których decydujesz się na maksimum! W ten sposób nasze ubrania dla malarzy są bardzo tanie , ponieważ mają konkurencyjne ceny. Ponadto będziesz mógł dostosować swój strój malarza, wyróżniając się w ten sposób na tle konkurencji. Dostosuj swoje logo, frazę lub projekt, który najbardziej Ci się podoba; dzięki różnym technikom drukowania, które stosujemy w Garrampa i które będą zależeć od Twoich potrzeb. Na przykład, jeśli szukasz tanich uniformów dla malarzy, najbardziej polecaną techniką jest sitodruk . Bardzo ekonomiczny, ale bez problemu wytrzymuje pranie w wysokich temperaturach. Z drugiej strony, jeśli szukasz nadruku o wyższej jakości i chcesz nadać swojemu malarzowi jednolitego plusa, haft jest techniką, w której końcowe wykończenie jest znacznie lepsze.

Kup tanie ubrania malarza w kolorze białym


Malowanie i dekorowanie to brudna robota, tynk, farba i inne unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia docierają wszędzie. Noszenie odpowiedniej odzieży do pracy zapewnia ochronę przed zachlapaniem i kurzem dzięki odpowiednim materiałom, które umożliwiają mycie w wysokiej temperaturze i zapobiegają wnikaniu farby i tynku. Tradycyjna biała odzież malarska również pomaga odróżnić użytkownika od innych rodzajów kupców i nadaje mu profesjonalizmu. Popularnym wyborem są kombinezony dla malarzy ze śliniakami, a także osobne spodnie i kurtki, które nadają inny wygląd. Niektóre procesy malowania, takie jak użycie pistoletów natryskowych, korzystają z okularów ochronnych i masek na twarz, które są w różnych klasach w zależności od używanego produktu, z pewną ochroną przed cząstkami farby unoszącymi się w powietrzu, a także drewna, gipsu i pył betonowy. Sprzedajemy również duży wybór jednorazowych kombinezonów i rękawic jednorazowych, które są idealne do jednorazowych prac, jeśli potrzebujesz ekonomicznego rozwiązania.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Malarz ubrania

Jakie rodzaje niestandardowych ubrań dla malarzy masz w sklepie internetowym Garrampy?

Garrampa oferuje szeroką gamę odzieży dla malarzy, którą można dostosować. Od koszul z krótkimi i długimi rękawami po kombinezony malarskie; przechodząc przez całą naszą linię spodni malarskich. Odzież techniczna, wygodna, tania, spersonalizowana i idealna do codziennej pracy tego profesjonalnego cechu.

Jak zrobić niestandardowy mundur malarza?

W Garrampie stosujemy różne techniki stemplowania, dzięki którym utrwalamy logo Twojej firmy, nazwę lub projekt, który preferujesz. Wszystko będzie zależało od rodzaju tkaniny lub materiału do personalizacji. W ten sposób do personalizacji odzieży malarza w Garrampie stosujemy sitodruk do 4 kolorów, haft lub full color DTG. Każda technika dostosowywania ma swoje zalety. Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem sprzedaży, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Jak złożyć zamówienie na spersonalizowaną odzież roboczą dla malarzy w Garrampie?

Przeprowadzenie zamówienia online w Garrampie, aby otrzymać spersonalizowany kombinezon malarza lub inną część garderoby, jest bardzo proste. Musisz tylko wybrać model, który najbardziej Ci się podoba, wybierając jego kolor, rozmiar i technikę nadruku oraz obszar znakowania. Nie zapomnij również przesłać nam projektu, który chcesz umieścić na swojej niestandardowej odzieży dla malarzy. W ciągu niecałych 24 godzin roboczych napiszemy do Ciebie, wysyłając darmową wirtualną próbkę z projektem do podglądu . Jak tylko wyrazisz zgodę, rozpoczniemy produkcję i to wszystko! Pamiętaj: w Garrampa mamy 3 opcje wysyłki, w zależności od stopnia pilności Twojego zamówienia. Standardowy, ekspresowy i premium , wybierasz!

Dlaczego garnitur malarza na zamówienie?

Posiadanie spersonalizowanego munduru malarskiego w Twojej firmie będzie znakiem odróżniającym Twoją firmę od konkurencji. Ta spersonalizowana odzież malarska posłuży nie tylko do ochrony Ciebie i Twojego zespołu przed brudem czy żrącymi płynami , ale będzie również pieczęcią wyróżnienia i identyfikacji na tle konkurencji. Możesz uchwycić nazwę swojej firmy, a także logo. Sposób na marketing bezpośredni z Twoją marką.