PLN

Odzież stolarska

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Marca  
 1. ROLY 3
 2. Velilla 10
 3. WORKTEAM 2
Wysyłka  
Talla  
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

 1. Bawełniane koszule robocze z krótkim rękawem Velilla widok 1
  KOSZULA Z KRÓTKIM RĘKAWEM
  Od 8,35 zł /szt.
 2. Spodnie robocze Velilla z wieloma kieszeniami i bawełnianymi kieszeniami mieszkowymi z widocznym nadrukiem 1
  SPODNIE Z WIELOMA KIESZENIAMI
  Od 10,22 zł /szt.
 3. Kombinezon roboczy Velilla z bawełnianymi kombinezonami, aby dostosować widok 1
  ZARZĄDZAJĄCE WŁAŚCIWOŚCIĄ
  Od 13,94 zł /szt.
 4. Robocze kombinezony robocze do połowy tyłu pokryte poliestrowym widokiem 1
  PETO MEDIA ESPALDA CUBIERTA
  Od 55,16 zł /szt.
 5. Workteam podstawowe przemysłowe koszule robocze do personalizacji widoku 1
  CAMISA BASIC INDUSTRIAL
  Od 66,07 zł /szt.
 6. Spodnie robocze roly daily poliester z reklamą obraz 1
  Spodnie DAILY
  Od 8,43 zł /szt.
 7. Spodnie robocze roly daily woman poliester z reklamą obraz 1
  Spodnie DAILY WOMAN
  Od 8,43 zł /szt.
 8. Spodnie robocze roly protect poliester wydrukowany obraz 1
  Spodnie PROTECT
  Od 10,06 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

W naszym internetowym sklepie z odzieżą roboczą dla stolarzy znajdziesz wszystkie rodzaje odzieży niezbędnej do prac stolarskich. Posiadamy ubiory takie jak spodnie stolarskie, kombinezony stolarskie i kombinezony stolarskie. Do wyboru mamy mundury stolarskie w różnych kolorach i modelach jako ubrania stolarskie w kolorach czerwonym, białym, niebieskim, zielonym oraz w dżinsach. Materiały mundurów stolarza charakteryzują się wytrzymałymi i elastycznymi tkaninami, aby zapewnić swobodę ruchów, której potrzebuje stolarz podczas wykonywania swojej pracy. Posiadamy odzież stolarską zarówno dla mężczyzn jak i kobiet w różnych rozmiarach, od małych rozmiarów od S do większych rozmiarów np. 3 XL. Spodnie Carpenter charakteryzują się licznymi kieszeniami ułatwiającymi stolarzowi przenoszenie wszystkich niezbędnych narzędzi podczas wykonywania pracy.

Mundur stolarza ze spodniami, spodniami na szelkach i kombinezonem


Chcesz zamówić hurtową odzież stolarską? W Garrampie masz taką możliwość! A to dlatego, że jesteśmy dostawcami odzieży dla stolarza, współpracując z czołowymi markami tego typu mundurów zawodowych. Dlatego oferujemy najlepszą jakość w najlepszej cenie. Już teraz złóż zamówienie na tanią i doskonałej jakości odzież stolarską. Koszule z krótkimi i długimi rękawami, kombinezony dla stolarzy lub spodnie techniczne, znajdziesz w tej sekcji online Garrampa , idealnej do personalizacji swojego stroju stolarza. W rzeczywistości nasze spodnie stolarskie charakteryzują się licznymi kieszeniami, co ułatwia stolarzowi noszenie wszystkich niezbędnych narzędzi podczas wykonywania swojej pracy. Ponadto wszystkie te elementy odzieży stolarza można dostosować. W Garrampie stosujemy różne techniki nadruku, aby uzyskać spersonalizowaną odzież stolarską. Wszystko będzie zależeć od rodzaju tkaniny i oczywiście od Twojego budżetu. I wybierz między sitodrukiem, kolorowym winylem lub haftem. W tym sensie, jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, opcja nadruku logo w sitodruku może być najbardziej ekonomiczna. Jego stosunek jakości do ceny jest wysoce zalecany, ponieważ sitodruk może wytrzymać wiele prań i wysokie temperatury. Z drugiej strony, jeśli chcesz, aby Twoja firma stolarska się wyróżniała, mundury stolarskie możesz spersonalizować eleganckim haftem.Ten rodzaj nadruku wyróżnia się elegancją i doskonale komponuje się z odzieżą, na której jest drukowany.

Sprzedaż online odzieży roboczej dla stolarzy


Obróbka drewna to specjalistyczna branża, która wymaga wysokiego poziomu umiejętności i cierpliwości. Z tego powodu mundury robocze dla stolarzy muszą być wygodne i praktyczne oraz zapewniać doskonałą odporność i ochronę, gdy jest to konieczne. Spodnie i śliniaki dla stolarzy powinny być wykonane z potrójnych szwów i grubych wzmocnionych materiałów, z kieszeniami na nakolanniki, które amortyzują uderzenia oraz kieszeniami, które zapewniają, że narzędzia są zawsze pod ręką. Obuwie musi oferować różne stopnie pochłaniania energii w pięcie, aby zmniejszyć zmęczenie przez długi czas, zapewniając jednocześnie komfort i oddychalność. Obuwie ochronne korzysta również z ochrony oferowanej przez jego okucia, z osłonami na palce, które zapewniają ochronę przed zgnieceniem i przebiciem, czy to ze stali, czy z materiałów kompozytowych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Odzież stolarska

Jakie rodzaje odzieży możemy znaleźć w tym internetowym katalogu odzieży dla stolarza?

W tej sekcji online znajdziesz dużą kolekcję odzieży dla stolarza do personalizacji. Obejmuje to pełną gamę spodni stolarskich, a także koszule z krótkim i długim rękawem, a także naszą linię kombinezonów stolarskich. Pamiętaj: wszystkie te ubrania dla stolarza można spersonalizować, dzięki czemu możesz między innymi wydrukować logo swojej marki lub nazwę swojej firmy. Ty wybierasz z Garrampa!

Do czego służą spodnie stolarskie?

Spodnie Carpenter to bardzo niezbędny rodzaj spodni roboczych dla tych profesjonalistów. Są to spodnie z wieloma kieszeniami , ponieważ stolarze trzymają w nich niektóre z wielu swoich narzędzi. Rzeczywiście, jest to bardzo funkcjonalna odzież dla stolarza , a zatem musi być również wygodna i musi również pełnić funkcję ochronną; unikanie możliwych wypadków przy pracy. W Garrampie z całą linią spodni stolarskich wykonanych z diagonalu i bawełny i dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów (do rozmiaru 60). Ponadto w tym katalogu online Garrampa znajdziesz śliniaki do personalizacji. Po co dostosowywać odzież roboczą dla stolarzy w Garrampie? (H3) Bo jak w każdej firmie, widoczność jest niezbędna. W ten sposób, dzięki tym ubraniom stolarza, za każdym razem, gdy profesjonalista jedzie do domu lub wykonuje jakieś swoje zadania, da wizję firmie. Jest to sposób na prowadzenie marketingu bezpośredniego, przy jednoczesnej poprawie brandingu Twojej marki. Skorzystaj z okazji i spersonalizuj te ubrania stolarskie z Garrampa.

Jakich technik druku używasz w Garrampie, aby uzyskać spersonalizowany strój stolarski?

W Garrampie stosujemy różne techniki nadruku w naszej odzieży stolarskiej. W ten sposób warto podkreślić sitodruk, winyl w pełnym kolorze, a także haft . Różne metodologie, które zapewniają różne wykończenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat, nasz zespół sprzedaży chętnie Ci pomoże.