PLN

Niestandardowe wizjery

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

 1. Visera Sunday
  Od 0,50 zł /szt.
 2. Visera Gonnax
  Od 4,65 zł /szt.
 3. Visera Tiger
  Od 4,96 zł /szt.
 4. Visera Narim
  Od 5,37 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

Odkryj spersonalizowane wizjery w Garrampa, na których możesz umieścić logo lub hasło swojej marki. Za mniej niż 1 euro za sztukę będziesz mógł reklamować się bezpośrednio. Tak, nasze czapki z płaskim rondem są bardzo tanie; ale spełniają wszystkie standardy jakości. Wykonane w 100% z poliestru, PVC, EVA lub bawełny, poniższe daszki dla kobiet i mężczyzn idealnie dopasowują się do każdego rodzaju głowy; ponieważ mają trwałe, miękkie i bezpieczne materiały. Wybierz swoją płaską czapkę z daszkiem w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym, żółtym, fuksji, różowym... oferta chromatyczna jest bardzo zróżnicowana! Ponadto masz różne techniki drukowania, takie jak między innymi winyl, druk cyfrowy lub haft. W Garrampa jesteśmy Twoim punktem sprzedaży wizjerów i czapek.

Hurtownia daszków sklep internetowy


Zapoznaj się z naszą kolekcją czapek z daszkiem dla kobiet i mężczyzn w tej sekcji online. Czapki z daszkiem charakteryzują się tym, że są normalnymi czapkami, ale odsłaniają obszar włosów. W ten sposób nasze spersonalizowane wizjery są bardzo cenione, ponieważ są fajne i idealne. Złóż hurtowe zamówienie na personalizowane wizjery i podaruj ten przedmiot swoim klientom i dostawcom. Plazmuj swoje logo lub projekt marki lub, jeśli wolisz, stempluj zabawną i oryginalną frazę, możesz stworzyć ten spersonalizowany przedmiot na każdą sytuację! A chodzi o to, że nasze wizjery reklamowe mają dużą powierzchnię do zadruku. Dodatkowo jest bardzo widocznym produktem po założeniu na głowę. Lekki, łatwy w transporcie i bardzo przystępny cenowo. Właściwie pamiętaj, że aby uzyskać niską cenę za spersonalizowane wizjery, sitodruk jest świetnym pomysłem na technikę personalizacji.Wejdź do tej kategorii online Garrampa już teraz! Spersonalizowane wizjery we wszystkich kolorach i kształtach.

Fabryczne wizjery do bezpośredniego zakupu w najlepszej cenie


Dla firm ogrodniczych, drużyn sportowych, imprez plenerowych, firm z branży sprzątającej... Indywidualne wizjery Garrampy mogą być świetnym dodatkiem dla pracowników lub fanów wszelkiego rodzaju. Te spersonalizowane wizjery pomogą Ci poszerzyć zasięg i tożsamość Twojej marki lub firmy, są bardzo skutecznymi artykułami promocyjnymi! Teraz już wiesz, że na plenerową imprezę firmową (impreza na plaży, koncert, popularny wyścig...) nasze spersonalizowane wizjery są idealne do noszenia Twojego projektu w najlepszy możliwy sposób. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba spośród wszystkich naszych czapek z daszkiem, a my zajmiemy się resztą! A jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół techniczny chętnie Ci odpowie.