PLN

Ekonomiczne oryginalne breloki reklamowe

Oryginalne ekonomiczne breloki reklamowe są nowym sposobem na zaskoczenie klientów i ich kluczy, widziałeś wszystko, co mamy?
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Marka  
 1. Beechfield 1
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Marka
 1. Beechfield 1
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 18

 1. Ekologiczny
  CONCON Prostokątny brelok z korka
  Prostokątny, korkowy brelok do kluczy.
  Od 0,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. Ekologiczny
  CINCIN Okrągły brelok z korka
  Okrągły, korkowy brelok do kluczy.
  Od 0,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. TAPON Brelok w kształcie korka
  Brelok w kształcie korka do wina. Korek jest materiałem naturalnym, ze względu na jego strukturalną naturę i porowatość powierzchni ostateczny wygląd nadruku na każdym artykule może się różnić.
  Od 0,31 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. LOVY RING Brelok serce z PU
  Brelok serce z PU.
  Od 0,36 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. Ekologiczny
  COMPRAS Bambusowy brelok z żetonem
  Bambusowy brelok do kluczy z żetonem euro.
  Od 0,42 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. Ekologiczny
  BOAT Pływający brelok z korka
  Owalny brelok z korka unoszącego się na wodzie z tkanym sznurkiem.
  Od 3,11 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. BONHEUR Metalowy brelok, serce
  Metalowy brelok - serce, matowe wykończenie i czerwony pasek z polyestru. Indywidualne ozdobne pudełko.
  Od 3,38 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. Ekologiczny
  BURNIE Bambusowy brelok
  Brelok ze stopu cynku w kształcie domu, z bambusowym elementem. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 3,47 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Ekologiczny
  BENDIGO Bambusowy prostokątny brelok
  Prostokątny brelok ze stopu cynku i bambusa. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 3,47 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. Ekologiczny
  BALLARAT Bambusowy brelok owalny
  Okrągły brelok ze stopu cynku oraz z bambusem. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 3,47 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. HIPPY Llavero petaca Hipflask acero
  HIPPY Brelok-butelka do kluczy
  Brelok do kluczy w kształcie butelki ze stali nierdzewnej. Pojemność butelki: 28 ml.
  Od 1,20 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. TOKEU Brelok, otwieracz z żetonem
  Brelok ze stopu cynku zawierający żeton euro i otwieracz do butelek.
  Od 1,78 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. FIND ME brelok do szukania kluczy
  Urządzenie bezprzewodowe zapobiegające utracie/pomagające znaleźć klucze, wykonane z ABS. Wymaga darmowej aplikacji (iSearching) dostępnej w iOS i Androidzie. Funkcja wyzwalacza zdjęć. Bateria CR2032.
  Od 2,33 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. KEY C Brelok z kablem ładującym 4w1
  Brelok do kluczy z kablem ładującym 4 w 1. Wejście/Wyjście: Type-C x2, Type-A, Micro USB.
  Od 2,91 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. FINIT Llavero buscador de bambú
  FINIT Lokalizator do kluczy
  4.2 Bezprzewodowe urządzenie antykradzieżowe/wyszukiwacz kluczy w obudowie bambusowej. Wymaga instalacji darmowej aplikacji dostępnej zarówno w systemie iOS jak i Android. Przyczep urządzenie do torebki, kluczy lub bagażu, a w każdej chwili, gdy Twoje rzeczy zostaną zgubione, urządzenie pomoże Ci je odnaleźć. Dodatkowe funkcje dostępne z tym przedmiotem to zdalny przycisk migawki/selfie oraz funkcja odnajdywania telefonu. 1 bateria CR2032 w zestawie. Zasięg 35m na zewnątrz/15min wewnątrz. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 4,63 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 16. Brelok Combo w kształcie koszulki
  Okrągły breloczek w kształcie koszulki z metalowym pękiem na klucze. Metalowy pierścień cechuje płaski profil, który idealnie nadaje się do wysyłek. Wymiary wkładu do druku: 6,0 cm x 3,8 cm.
  Od 1,03 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 17. Brelok z pomponem
  Pasek z tkaniny. Pompon został zaprojektowany jako zdejmowany i wymienny, wykonany ze sztucznego futra. Możliwość dostosowania z nasadką B412.
  Od 2,09 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 18. VISIBLE RING Brelok odblaskowy
  Odblaskowy brelok z PVC w kształcie kamizelki.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 18

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Breloczki oryginalne

Dlaczego warto wykorzystać oryginalne personalizowane breloki jako prezent firmowy?

Oryginalne breloki personalizowane podsumowują wszystkie cechy wymagane od prezentu dla firm i bycia skutecznym narzędziem reklamowym. Przede wszystkim użyteczność . Niewiele przedmiotów, którymi posługujemy się w ciągu dnia, ma taką ciągłość ekspozycji jak spersonalizowane breloki do kluczy domowych i samochodowych. Jeśli personalizujesz brelok, inwestujesz w jego praktyczność i możliwość eksportu Twojej marki. Kolejną cechą breloków do kluczy jest trwałość: PVC, poliuretan, silikon to materiały, które sprawiają, że Twój brelok jest produktem trwałym. Personalizowane breloki do kluczy spełniają nie tylko swoją pierwotną funkcję, ale są również wielozadaniowe i uniwersalne. W superpromocjach masz naprawdę kompletny katalog, jest spersonalizowany brelok z żetonem wózka na zakupy i lampką LED (białą, czerwoną, z dwoma źródłami jasności), albo spersonalizowany brelok w kształcie, może hełmu górniczego z latarką, albo plastikowy brelok w zestawie ze ściereczką do czyszczenia okularów, albo ten z mini śrubokrętem zawsze do okularów. Albo różne wersje personalizowanych breloków technicznych z gumowym rysikiem do ekranu dotykowego w połączeniu z magnetycznymi klipsami, z kablem USB i złączem do ładowania smartfona.

Jak długo trwa realizacja mojego zamówienia oryginalnych breloków do kluczy?

Dostawa oryginalnych, personalizowanych breloków trwa zazwyczaj około 10 dni roboczych, chociaż w przypadku niektórych modeli breloków przeznaczonych na prezent czas dostawy może być nieco dłuższy. Jednak na "karcie produktu" wszystkich breloków plastikowych znajdują się rzeczywiste specyfikacje dla każdego modelu, dzięki czemu można odczytać oczekiwaną datę dostawy promocyjnego breloka z absolutną przejrzystością i jasnością. Przyjmuje się do wiadomości, że za niewielką dopłatą można przyspieszyć proces i że nasz personel jest do Państwa pełnej dyspozycji w przypadku szczególnych wymagań.

Jakie tanie breloki do kluczy polecasz jako upominek reklamowy?

Istnieje cała gama personalizowanych breloków samochodowych w kształcie pojazdu lub klucza z wbudowaną lampką, lub personalizowanych breloków domowych z wyjmowaną monetą z dwoma lampkami LED o wysokiej jasności, wyposażonych w dwie baterie; lub breloków do personalizacji z przezroczystą strukturą, zdejmowaną górą i możliwością włożenia karty nadającej się do nadruku dla breloków cyfrowych. Są to jednak tylko przykłady: zajrzyj do katalogu online superpromocje.pl i wybierz swoje ulubione tanie breloki. Plastikowe breloki do kluczy należą do pierwszej dziesiątki ulubionych prezentów firmowych. Ponieważ są praktyczne, funkcjonalne, niedrogie i atrakcyjne jako chwyt reklamowy. Na naszej stronie znajdziesz najróżniejsze modele breloków do personalizacji. Wystarczy wpisać superpromos.com i wkroczyć w magiczny świat!

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Breloczki oryginalne
Długopisy niestandardoweDługopisy niestandardowe
Zabawki i puzzleZabawki i puzzle
Spersonalizowane brelokiSpersonalizowane breloki
Puzzle i łamigłówkiPuzzle i łamigłówki