PLN

Ekonomiczne oryginalne breloki reklamowe

0
PolecamyPolecamy
 1. Llavero Moneda Coltax
  Od 1,35 zł /szt.
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Llavero Timpax
  Od 0,27 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 35

 1. VISIBLE RING Brelok odblaskowy
  Od 0,14 zł /szt.
 2. TAPON Brelok w kształcie korka
  Od 0,34 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  BOAT Pływający brelok z korka
  Od 3,11 zł /szt.
 4. Llavero Koreflec
  Od 0,27 zł /szt.
 5. Produkt z rabatem
  Llavero Timpax
  Od 0,27 zł /szt.
 6. Oryginalne plastikowe breloki lireo do personalizacji widoku 2
  Llavero Antiestrés Lireo
  Od 0,63 zł /szt.
 7. Llavero Ciclex
  Od 0,63 zł /szt.
 8. Llavero Visibility
  Llavero Visibility
  Od 0,15 zł /szt.
 9. Llavero Evelen
  Od 0,68 zł /szt.
 10. Colgador Llavero Brux
  Od 0,81 zł /szt.
 11. Llavero Antiestrés Fruty
  Od 0,86 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Llavero Sonek
  Od 0,86 zł /szt.
 13. Oryginalne breloki z tworzywa silene widok 1
  Llavero Antiestrés Silene
  Od 0,90 zł /szt.
 14. Llavero Perle
  Od 0,99 zł /szt.
 15. Llavero Komber
  Od 1,04 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  Llavero Telsox
  Od 1,13 zł /szt.
 17. Llavero Nazir
  Od 1,13 zł /szt.
 18. Polecany
  Llavero Moneda Coltax
  Od 1,35 zł /szt.
 19. Llavero Moneda Halman
  Od 1,35 zł /szt.
 20. Oryginalne breloki z cegły poliestrowej z widocznym nadrukiem 1
  Llavero Ladriel
  Od 1,80 zł /szt.
 21. Llavero Aktual
  Od 3,38 zł /szt.
 22. Ekologiczny
  ALOY. Korkowy brelok
  Od 0,64 zł /szt.
 23. Brelok z pomponem
  Od 2,09 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 35

Oryginalne ekonomiczne breloki reklamowe są nowym sposobem na zaskoczenie klientów i ich kluczy, widziałeś wszystko, co mamy?

Zabawne sieci kluczy to świetny prezent biznesowy dla Twoich klientów


Zabawne breloczki są wspaniałym prezentem biznesowym dla najbardziej wymagających klientów, tych, którzy zawsze proszą o więcej lub którzy grają ciężko, aby dać im lepszą cenę. Reklama merchandisingu jest zawsze strategią mającą na celu poprawę relacji z klientami i dostawcami, skorzystaj z niej!

Oryginalne breloki, które możesz dać swoim klientom


Oryginalne breloki do rozdawania klientom, mogą być bardzo satysfakcjonujące, aby mieć z nimi szczegóły promocyjne, nie muszą być powiązane z kampanią, ale można dać im, kiedy cię odwiedzają, aby zakończyć spotkanie lub zostać z nimi.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Breloczki oryginalne

Dlaczego warto wykorzystać oryginalne personalizowane breloki jako prezent firmowy?

Oryginalne breloki personalizowane podsumowują wszystkie cechy wymagane od prezentu dla firm i bycia skutecznym narzędziem reklamowym. Przede wszystkim użyteczność . Niewiele przedmiotów, którymi posługujemy się w ciągu dnia, ma taką ciągłość ekspozycji jak spersonalizowane breloki do kluczy domowych i samochodowych. Jeśli personalizujesz brelok, inwestujesz w jego praktyczność i możliwość eksportu Twojej marki. Kolejną cechą breloków do kluczy jest trwałość: PVC, poliuretan, silikon to materiały, które sprawiają, że Twój brelok jest produktem trwałym. Personalizowane breloki do kluczy spełniają nie tylko swoją pierwotną funkcję, ale są również wielozadaniowe i uniwersalne. W superpromocjach masz naprawdę kompletny katalog, jest spersonalizowany brelok z żetonem wózka na zakupy i lampką LED (białą, czerwoną, z dwoma źródłami jasności), albo spersonalizowany brelok w kształcie, może hełmu górniczego z latarką, albo plastikowy brelok w zestawie ze ściereczką do czyszczenia okularów, albo ten z mini śrubokrętem zawsze do okularów. Albo różne wersje personalizowanych breloków technicznych z gumowym rysikiem do ekranu dotykowego w połączeniu z magnetycznymi klipsami, z kablem USB i złączem do ładowania smartfona.

Jak długo trwa realizacja mojego zamówienia oryginalnych breloków do kluczy?

Dostawa oryginalnych, personalizowanych breloków trwa zazwyczaj około 10 dni roboczych, chociaż w przypadku niektórych modeli breloków przeznaczonych na prezent czas dostawy może być nieco dłuższy. Jednak na "karcie produktu" wszystkich breloków plastikowych znajdują się rzeczywiste specyfikacje dla każdego modelu, dzięki czemu można odczytać oczekiwaną datę dostawy promocyjnego breloka z absolutną przejrzystością i jasnością. Przyjmuje się do wiadomości, że za niewielką dopłatą można przyspieszyć proces i że nasz personel jest do Państwa pełnej dyspozycji w przypadku szczególnych wymagań.

Jakie tanie breloki do kluczy polecasz jako upominek reklamowy?

Istnieje cała gama personalizowanych breloków samochodowych w kształcie pojazdu lub klucza z wbudowaną lampką, lub personalizowanych breloków domowych z wyjmowaną monetą z dwoma lampkami LED o wysokiej jasności, wyposażonych w dwie baterie; lub breloków do personalizacji z przezroczystą strukturą, zdejmowaną górą i możliwością włożenia karty nadającej się do nadruku dla breloków cyfrowych. Są to jednak tylko przykłady: zajrzyj do katalogu online superpromocje.pl i wybierz swoje ulubione tanie breloki. Plastikowe breloki do kluczy należą do pierwszej dziesiątki ulubionych prezentów firmowych. Ponieważ są praktyczne, funkcjonalne, niedrogie i atrakcyjne jako chwyt reklamowy. Na naszej stronie znajdziesz najróżniejsze modele breloków do personalizacji. Wystarczy wpisać superpromos.com i wkroczyć w magiczny świat!