PLN

Niestandardowy Yo-Jo

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Yoyo Milux
  Od 1,04 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

 1. Produkt z rabatem
  Yoyo Milux
  Od 1,04 zł /szt.
 2. Yoyo Curl
  Od 1,49 zł /szt.
 3. Zabawki i puzzle ioio. jojo poliester obraz 2
  IOIO. Jojo
  Od 0,24 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

W naszym sklepie internetowym mamy yo-y do personalizacji we wszystkich kolorach, takich jak żółty, czerwony, zielony, niebieski, biały Yo-y'S, niezależnie od koloru trzeba mamy go sprzedać. Posiadamy również szeroką gamę wzorów i materiałów, takich jak zwyczaj drewniane yo-y-tych, plastik yo-y i zwyczaj yo-y jest ze światła, które są w pełni oświetlone w ciemności. Jo-jo są idealne do noszenia na konwencji partii, biurowych i innych imprez towarzyskich. Na zebraniach zabawy z dużą ilością gości, te jo-jo światło drukowane są idealnymi sprzyja partii.

Sprzedaż hurtowa niestandardowych drewnianych jojo


W Garrampie możesz kupić hurtowo spersonalizowane jojo , ponieważ współpracujemy z głównymi producentami i hurtowymi dostawcami jojo. W przypadku zakupu jojo w dużych ilościach możemy zaoferować duże rabaty. Im więcej kupisz, tym tańsze będzie Twoje zamówienie w Garrampie! Wszystkie nasze jojo można spersonalizować za pomocą wybranego przez Ciebie logo lub wzoru. Nasze techniki znakowania jojo charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu możemy zagwarantować, że przesłane do nas logo nie zostanie usunięte. Jeśli chodzi o rodzaj techniki personalizacji, będzie to zależeć od materiału, z którego wykonane jest twoje jojo. Na przykład drewniane jojo mogą być nadrukowane metodą sitodruku lub grawerowane laserowo z logo lub logo Twojej marki lub firmy. Zamów reklamowe jojo już dziś i miej pewność, że zaoferujemy Ci tylko najniższe ceny. Złóż zamówienie na tanie jojo!

Producent drewnianych jojo kup w najlepszej cenie


Klasyczne drewniane yo-y są jedną z gwiazd Yo-y-tych, dlatego pracują z głównych producentów drewniane yo-y, aby dostosować. Mamy również jojo ze światłami do personalizacji. Są to doskonałe produkty promocyjne dla szkół, seminaria, obozy letnie i wiele więcej. Te Yo-Yo są wyposażone w diodę LED o wysokiej mocy 2 3/8 cala, która wyświetla logo Twojej marki, tekst lub grafikę za każdym razem, gdy jest używana. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, te doprowadziły jo-jo na pewno zaskoczyć swoich klientów lub pracowników, gdy otrzyma je. Można również korzystać z tych LED jo-jo jako wyrazy uznania dla gości, którzy uczestniczyli swoje szczególne wydarzenie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Niestandardowy Yo-Jo

Jakie rodzaje jojo są dostępne w sklepie internetowym Garrampy?

Mamy jojo w kolorze białym, zielonym, żółtym, czarnym, czerwonym, niebieskim... a także z różnych materiałów, takich jak drewno. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, to takie proste! Resztą zajmiemy się my . Wejdź do sklepu internetowego Garrampa już teraz i złóż zamówienie na spersonalizowane jojo.

Czy można kupić hurtowo jojo?

Oczywiście! W Garrampie dajemy Ci możliwość zamówienia dużych ilości jojo. Wybierasz maksimum, a minimum będzie się różnić w zależności od rodzaju produktu. Przejrzyj katalog online Garrampy i wybierz swoją ulubioną spersonalizowaną jojo. Będziemy na ciebie czekać!

Dlaczego warto kupować spersonalizowane jojo w Garrampie?

Ponieważ reklamowe jojo jest idealne do każdej kampanii marketingu bezpośredniego związanej z dziećmi. Czy masz sklep z zabawkami, który wkrótce zostanie otwarty? Lub sklep obuwniczy dla dzieci? Cokolwiek to jest, w Garrampie mamy różne rodzaje jojo do personalizacji. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, wybierz jego kolor i oznacz logo swojej firmy, slogan lub zabawną frazę. Garrampa oferuje wiele możliwości!

Jakimi technikami znakowania mogę stemplować spersonalizowane jojo?

Aby spersonalizować te reklamowe jojo, w Garrampie stosujemy różne techniki druku. Wśród nich warto wyróżnić sitodruk pozwalający na uchwycenie różnych kolorów, grawerowanie cyfrowe, cyfrowe grawerowanie UV lub grawerowanie laserowe . Złóż zamówienie na spersonalizowane jojo w Garrampie już teraz. Będziemy na ciebie czekać!