PLN

tanie magnesy na zamówienie

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. Imán Hadrix
  Od 0,05 zł /szt.
 2. Imán Daken
  Od 0,09 zł /szt.
 3. Imán Kisto
  Od 0,09 zł /szt.
 4. Imán Frigor
  Od 0,09 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Magnes Dashin
  Od 0,36 zł /szt.
 6. Imán Sylox
  Od 0,90 zł /szt.
 7. Imán Kairos
  Od 1,67 zł /szt.
 8. Imán Yakari
  Od 1,71 zł /szt.
 9. Imán Nietix
  Od 3,92 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Tanie spersonalizowane magnesy Garrampa są jednym z naszych najbardziej poszukiwanych produktów przez firmy. Poniższe tanie spersonalizowane magnesy na lodówkę są idealne jako pamiątka z dużego wydarzenia lub uroczystości. Podobnie te spersonalizowane magnesy na lodówkę służą jako kalendarz, lista zakupów lub tygodniowy planer . Z tego powodu w tej sekcji online znajdziesz szeroki wybór tanich, spersonalizowanych magnesów, na których możesz uwiecznić logo swojej marki lub zdjęcie swojego zespołu. Posiadamy modele magnesów ekologicznych, wykonanych z tektury z recyklingu, które pozwolą Ci zaoferować ekobranding lub wizerunek marki oparty na zrównoważonym rozwoju. Dowiedz się, jak zaskoczyć na następnym wydarzeniu jednym z tych tanich, spersonalizowanych magnesów.

Magnesy reklamowe z pełnokolorowym nadrukiem Twojego projektu


Magnesy reklamowe to oryginalne prezenty, ponieważ możesz je spersonalizować według własnych upodobań, z nadrukowanym logo, obrazem, który chcesz umieścić i dowolnym kształtem. Czego chcieć więcej? Te niestandardowe magnesy mogą być wykonane z grubszym lub cieńszym magnetyzmem; w zależności od materiału, z którego są wykonane. Dlatego nasze tanie spersonalizowane magnesy nadają się zarówno na imprezy biznesowe – takie jak kongresy – jak i na imprezy prywatne. W ten sposób nie zapomnij zobaczyć spersonalizowanych magnesów na wesele. Można w nich zawrzeć datę ślubu, zdjęcie pary lub po prostu miłe zdanie dla gości.

Magnesy promocyjne do podarowania swoim klientom


Jesteś marką i czy wkrótce zaprezentujesz się na targach lub kongresie? Nie wiesz, jakim merchandisingiem zaskoczyć publiczność ze swojego stoiska? W Garrampie przedstawiamy Ci tę propozycję: nasze tanie spersonalizowane magnesy, dzięki którym publiczność będzie mogła zapamiętać Cię nawet w domu. W naszym katalogu internetowym znajdziesz szeroką gamę spersonalizowanych magnesów o różnych kształtach i rozmiarach , a także w szerokiej gamie kolorów. W ten sposób możemy dokładnie odwzorować korporacyjne tony Twojej marki. Z kolei tanie personalizowane magnesy Garrampa to magnesy promocyjne, w których możesz zdecydować o swojej technice personalizacji . Odbierz zamówienie teraz i w najlepszej cenie. Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym kupując duże ilości dla swoich klientów, dostaniesz magnesy w bardzo przystępnej cenie. Będziemy na ciebie czekać!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Magnesy

Dlaczego warto kupować tanie spersonalizowane magnesy od Garrampy?

Te niestandardowe magnesy na lodówkę będą świetnym sposobem na promocję logo Twojej marki . Będziesz mógł uchwycić obraz lub zdjęcie, które najbardziej Ci się podoba, dołączając do niego frazę lub hasło i reklamować w pełni funkcjonalnym artykułem.

Czy mogę zamówić hurtowo magnesy na zamówienie?

Tak, w Garrampie możesz zamówić hurtowo tanie spersonalizowane magnesy. Minimalne zamówienie różni się w zależności od produktu, ale maksymalne to Ty wybierasz ile tanich spersonalizowanych magnesów chcesz na swoje wydarzenie!

Jak spersonalizować te magnesy reklamowe?

Aby stworzyć spersonalizowane magnesy z Garrampa, masz różne techniki personalizacji: druk kolorowy lub transfer cyfrowy to tylko niektóre z nich.

Jakie rodzaje spersonalizowanych magnesów na lodówkę możemy znaleźć w sklepie internetowym?

Mamy różne spersonalizowane magnesy na lodówkę , które świetnie wypromują Twoją firmę. Magnesy z notesami, modele dziecięce, magnesy personalizowane ze zdjęciami, a także magnesy z personalizowanymi kalendarzami. I wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

W jakich wydarzeniach dać spersonalizowane magnesy na lodówkę?

Tani spersonalizowany magnes jest idealny na wszelkiego rodzaju duże imprezy. Imprezy związane z turystyką i podróżami, wszelkiego rodzaju konferencje, targi kolekcjonerskie, a nawet jako merchandising na koncertach. W Garrampie możesz dostosować zamówienie magnesów online na każdą okazję.