PLN

tanie magnesy na zamówienie

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. Imán Hadrix
  Od 0,05 zł /szt.
 2. Imán Daken
  Od 0,09 zł /szt.
 3. Imán Kisto
  Od 0,09 zł /szt.
 4. Imán Frigor
  Od 0,09 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Magnes Dashin
  Od 0,36 zł /szt.
 6. Imán Sylox
  Od 0,90 zł /szt.
 7. Imán Kairos
  Od 1,67 zł /szt.
 8. Imán Yakari
  Od 1,71 zł /szt.
 9. Imán Nietix
  Od 3,92 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Tanie spersonalizowane magnesy Garrampa są jednym z naszych najbardziej poszukiwanych produktów przez firmy. Poniższe tanie spersonalizowane magnesy na lodówkę są idealne jako pamiątka z dużego wydarzenia lub uroczystości. Podobnie te spersonalizowane magnesy na lodówkę służą jako kalendarz, lista zakupów lub tygodniowy planer . Z tego powodu w tej sekcji online znajdziesz szeroki wybór tanich, spersonalizowanych magnesów, na których możesz uwiecznić logo swojej marki lub zdjęcie swojego zespołu. Posiadamy modele magnesów ekologicznych, wykonanych z tektury z recyklingu, które pozwolą Ci zaoferować ekobranding lub wizerunek marki oparty na zrównoważonym rozwoju. Dowiedz się, jak zaskoczyć na następnym wydarzeniu jednym z tych tanich, spersonalizowanych magnesów.

Magnesy reklamowe z pełnokolorowym nadrukiem Twojego projektu


Magnesy reklamowe to oryginalne prezenty, ponieważ możesz je spersonalizować według własnych upodobań, z nadrukowanym logo, obrazem, który chcesz umieścić i dowolnym kształtem. Czego chcieć więcej? Te niestandardowe magnesy mogą być wykonane z grubszym lub cieńszym magnetyzmem; w zależności od materiału, z którego są wykonane. Dlatego nasze tanie spersonalizowane magnesy nadają się zarówno na imprezy biznesowe – takie jak kongresy – jak i na imprezy prywatne. W ten sposób nie zapomnij zobaczyć spersonalizowanych magnesów na wesele. Można w nich zawrzeć datę ślubu, zdjęcie pary lub po prostu miłe zdanie dla gości.

Magnesy promocyjne do podarowania swoim klientom


Jesteś marką i czy wkrótce zaprezentujesz się na targach lub kongresie? Nie wiesz, jakim merchandisingiem zaskoczyć publiczność ze swojego stoiska? W Garrampie przedstawiamy Ci tę propozycję: nasze tanie spersonalizowane magnesy, dzięki którym publiczność będzie mogła zapamiętać Cię nawet w domu. W naszym katalogu internetowym znajdziesz szeroką gamę spersonalizowanych magnesów o różnych kształtach i rozmiarach , a także w szerokiej gamie kolorów. W ten sposób możemy dokładnie odwzorować korporacyjne tony Twojej marki. Z kolei tanie personalizowane magnesy Garrampa to magnesy promocyjne, w których możesz zdecydować o swojej technice personalizacji . Odbierz zamówienie teraz i w najlepszej cenie. Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym kupując duże ilości dla swoich klientów, dostaniesz magnesy w bardzo przystępnej cenie. Będziemy na ciebie czekać!