PLN

Prezenty ślubne spersonalizowane breloki

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 12

 1. Oryginalne breloki z tworzywa silene widok 1
  Llavero Antiestrés Silene
  Od 0,90 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Llavero Kimbox
  Od 0,95 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Brelok Tadiok
  Od 1,53 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Brelok Cruffid
  Od 1,98 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Brelok Ranigang
  Od 0,80 zł /szt.
 6. Breloczki z plakietką basso metal z logo obraz 2
  BASSO. Brelok
  Od 0,34 zł /szt.
 7. Breloczki z plakietką amor metal obraz 1
  AMOR. Brelok
  Od 0,64 zł /szt.
 8. Breloczki klasyczne blackwall leatherette obraz 1
  BLACKWALL. Brelok
  Od 1,29 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 12

Jednym z głównych detali, które warto podarować na weselu są breloczki, jego niska cena i rozmiar w połączeniu z dużą użytecznością sprawiają, że jest to jeden z gwiazdorskich prezentów dla gości podczas wesela. Breloki ślubne można spersonalizować nazwą, datą i miejscem wesela, dzięki czemu będzie to niezatarte wspomnienie dla wszystkich gości, którzy wzięli udział w uroczystości. Na naszej stronie znajdziesz różne modele i materiały breloków na ślub. Wśród najbardziej klasycznych są metalowe lub drewniane breloki o podstawowych kwadratowych i okrągłych kształtach, w których wybija się imiona młodej pary. Dla najbardziej romantycznych jest brelok w kształcie serca, w którym można wybić imię młodej pary.

Tanie i oryginalne breloki dla panów młodych


W tym internetowym katalogu spersonalizowanych breloków ślubnych Garrampa znajdziesz różne przedziały cenowe. Jednak wszystkie są tanie breloczki ślubne; ponieważ można go odróżnić od kilku centów za sztukę do kilku euro za brelok. Najcenniejszymi breloczkami są te modele, które przychodzą w eleganckim pudełku prezentowym, idealnym do wręczania i zaskakiwania gości tą wykwintną pamiątką ślubną. Podobnie mamy breloki z pamiątkami ślubnymi w metalu io różnych kształtach, takich jak serce lub dom, a także zabawny brelok antystresowy . Przyjrzyj się tej szerokiej kolekcji ślubnych breloków do kluczy i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba na ten wyjątkowy dzień. Nasze ceny są niesamowite, a personalizując je, sprawisz, że będą wyjątkowe!

Breloki ślubne z otwieraczem do butelek lub drewniane


Jednym z najczęściej podawanych breloków ślubnych z gwiazdami są breloki ślubne z otwieraczami do butelek. Na naszej stronie posiadamy różne modele tego typu otwieracza do butelek z dołączonym brelokiem. Breloki z otwieraczem do butelek, wykonane z plastiku, drewna i metalu. Breloki ślubne z otwieraczami do butelek można spersonalizować imieniem i datą Pary Młodej lub dowolnym innym wzorem, który klient zechce dostarczyć.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Breloki ślubne

Po co robić breloczki jako przysługi ślubne?

Breloki ślubne to praktyczne i niedrogie prezenty. W Garrampie mamy dużą kolekcję breloków ślubnych do personalizacji. Wybierz swój ulubiony model i zrób miły i funkcjonalny detal wśród swoich gości.

Jakie rodzaje spersonalizowanych breloków na wesela masz w sklepie internetowym Garrampa?

W sklepie internetowym Garrampy zobaczysz różne rodzaje breloczków jako prezent ślubny. Mamy bardzo różne kształty! Breloki w kształcie serca, z metalu, z drewna, z dopasowanym etui na karty, w kształcie domu, breloki antystresowe , z naturalnego korka... Mamy różne modele personalizowanych breloków ślubnych.

Z jakich materiałów są wykonane te oryginalne ślubne breloki?

Prezenty ślubne, spersonalizowane breloki Garrampa, wykonane są z różnych materiałów, takich jak metal, korek naturalny, drewno czy imitacja skóry . I zrób niesamowite przysługi ślubne dzięki tym breloczkom!

Czy wśród różnych rodzajów prezentów ślubnych popularne są tanie spersonalizowane breloki?

Tak, oczywiście wiele par zamawia spersonalizowane breloki jako prezenty ślubne dla swoich gości. I właśnie dlatego breloczki jako detal ślubny są świetne: funkcjonalne, spersonalizowane i ekonomiczne.

Jak zrobić niestandardowe breloki na wesele?

Spersonalizowanie tych ślubnych breloków jest bardzo łatwe dzięki Garrampie! Odwiedź nasz sklep internetowy, wybierz model breloka ślubnego, który najbardziej Ci się podoba. Wybierz kolor, ilość i technikę personalizacji, której potrzebujesz. Poinformuj nas, jaką wiadomość, logo lub obraz chcesz dodać, a my wyślemy Ci całkowicie darmową wirtualną próbkę! Gdy potwierdzisz, że Ci się podoba, wyślemy Twoje zamówienie do fabryki, a za kilka dni je otrzymasz!