PLN

Tanie weselne fani

0
PolecamyPolecamy
 1. Abanico Folklore
  Od 3,43 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. Nowy produkt
  FANNY WOOD Wachlarz
  Od 3,88 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Wentylator Bilsom
  Od 0,10 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Pai Pai Lelex
  Od 0,81 zł /szt.
 4. Abanico Ventol
  Od 1,94 zł /szt.
 5. Abanico Tetex
  Od 2,12 zł /szt.
 6. Abanico Mikar
  Od 2,71 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Abanico Kronix
  Od 2,71 zł /szt.
 8. Polecany
  Abanico Folklore
  Od 3,43 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Abanico Kasol
  Od 6,22 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Na naszej stronie internetowej mamy duży katalog tanich fanów ślubów, dzięki czemu możesz sprawdzić cenę zakupu online z własną personalizacją. Nasze spersonalizowane wachlarze ślubne wykonane są z drewna, plastiku, tkaniny i naturalnego korka . Ponadto w tej kolekcji spersonalizowanych fanów ślubu masz również paipáis. Spersonalizuj te eleganckie wachlarze na swój ślub tak, jak chcesz, tworząc rewelacyjny prezent… szczególnie na lato. Oprócz odcienia drewna, w tej kolekcji fanów ślubów mamy całą gamę kolorów do personalizacji : białe wachlarze na wesele, a także różowe, zielone, niebieskie, żółte, szare, czarne, czerwone... i wybierz ton, który najbardziej Ci odpowiada. Idź z Tobą Te spersonalizowane wachlarze ślubne Garrampa są bardzo przydatnym prezentem, zarówno na uroczystość, jak i na bankiet lub kolejną imprezę.

Wyprzedaż bambusowych wachlarzy z nadrukiem na wesela


W tym internetowym katalogu tanich wachlarzy ślubnych Garrampa znajdziesz cały wybór bambusowych wachlarzy z nadrukiem, którymi zaskoczysz gości weselnych. Bez wątpienia te drewniane wachlarze na wesela będą wielkim sprzymierzeńcem w walce z upałem. Podaruj te weselne fanki swoim gościom, to będzie sukces! I to właśnie w Garrampie wiemy, że tanie wachlarze ślubne to najbardziej przydatne i tanie prezenty, którymi zaskoczysz swoich bliskich. Idealne uzupełnienie, które zaskoczy Twoich gości i sprawi, że Twój dzień będzie idealny. Spraw, aby ci fani byli najlepszymi szczegółami na Twój ślub. Tanie wentylatory do rozdania na weselu można spersonalizować za pomocą wzoru lub frazy w odniesieniu do samego małżeństwa. W tym internetowym katalogu tanich wachlarzy ślubnych Garrampa znajdziesz cały wybór bambusowych wachlarzy z nadrukiem, którymi zaskoczysz gości weselnych. Bez wątpienia te drewniane wachlarze na wesela będą wielkim sprzymierzeńcem w walce z upałem. Podaruj te weselne fanki swoim gościom, to będzie sukces! I to właśnie w Garrampie wiemy, że tanie wachlarze ślubne to najbardziej przydatne i tanie prezenty, którymi zaskoczysz swoich bliskich. Idealne uzupełnienie, które zaskoczy Twoich gości i sprawi, że Twój dzień będzie idealny. Spraw, aby ci fani byli najlepszymi szczegółami na Twój ślub. Tanie wentylatory do rozdania na weselu można spersonalizować za pomocą wzoru lub frazy w odniesieniu do samego małżeństwa. W tym celu w Garrampie stosujemy różne techniki druku, takie jak serigrafia czy haft ; Sitodruk jest jedną z najpopularniejszych metod druku ze względu na swoją jakość i cenę. Należy zauważyć, że jeśli szukasz idealnego i bardzo eleganckiego wykończenia drewnianych fanów na wesela, grawer laserowy jest tym, czego potrzebujesz.

Hurtownia oryginalnych drewnianych wentylatorów w najlepszej cenie


W Garrampie będziesz mógł zamówić hurtowo wachlarze ślubne z domu i w najwygodniejszy sposób. Żaden z Twoich gości nie zostanie bez swojego spersonalizowanego fana weselnego. Skorzystaj z okazji i kup te tanie fanki ślubne w dużych ilościach. Współpracujemy z głównymi producentami eleganckich wachlarzy na wesela, dzięki czemu będziemy mogli zaoferować Państwu duże ilości artykułów w bardzo rozsądnej cenie sprzedaży. W rzeczywistości te tanie fanki weselne są bardzo tanie . Wiele kosztuje kilka centów, a najdroższe są warte nieco ponad euro. W Garrampie sprawiamy, że jest to bardzo proste!