PLN

Ślubne identyfikatory dla gości

Jeśli szukasz spersonalizowanych identyfikatorów na swój ślub, wyjaśnij, że w Garrampie mamy identyfikatory na wesela dla gości i dla samej pary. I to właśnie jedną z wielkich zalet odznak dla gości weselnych jest to, że można je spersonalizować zabawnym zdjęciem pary. Inną opcją jest wybijanie fraz na ślubnych talerzach, nawiązując w ten sposób do Pary Młodej . Jeśli szukasz różnych eleganckich przywieszek na wesele, to jest to również możliwe: w tym spersonalizowanym artykule możesz przypieczętować imię pary lub datę ślubu. Następnie odkryj różne rozmiary odznak ślubnych dla gości i z różnymi rodzajami zapięcia: odznaki ślubne z magnesem lub przypinką .

Zestaw talerzy na oryginalne i zabawne wesela


Złóż zamówienie online na hurtowe odznaki ślubne i stwórz własny pakiet z 200 odznakami ślubnymi lub dowolną ich liczbą! Dostosuj te odznaki ślubne dla gości weselnych w tej samej paczce odznak o tym samym projekcie i spraw, aby Twój ślub był o wiele przyjemniejszy. Posiadamy naszywki ślubne w różnych rozmiarach: małe, średnie lub duże. Wszystko będzie zależeć od posiadanego budżetu; a także z kwotą, którą chcesz spersonalizować. Pamiętaj , że w Garrampie im więcej dostosujesz, tym lepiej dla Ciebie i Twojej kieszeni! Nie powinniśmy też zapominać, że mamy różne kształty (kółka, prostokąty, kwadraty...) poza zmienną gamą kolorów. Zielone, niebieskie, pomarańczowe, różowe, czarne naszywki... i wybierz swój ulubiony!

Odznaki ślubne do kupienia w najlepszej cenie sprzedaży


Jesteśmy Twoim sklepem internetowym z odznakami ślubnymi dla spersonalizowanych gości. W Garrampa współpracujemy z głównymi dystrybutorami i producentami blach, dzięki czemu możemy zaoferować naprawdę tanie i konkurencyjne ceny hurtowe. Minimalne zamówienie różni się w zależności od przedmiotu, maksymalne… w zależności od tego, czego potrzebujesz! Będziesz mógł rozdawać odznaki ślubne wśród wszystkich swoich gości, nie pomijając nikogo. Spraw, aby Twój ślub był przyjemniejszy dzięki tym odznakom ślubnym dla gości. Wybierz odznaki ślubne, które najbardziej Cię interesują, a nasz dział handlowy zajmie się przygotowaniem spersonalizowanego budżetu z najlepszymi cenami sprzedaży online.