PLN

Ślubne torby na ramię

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 12

 1. Ekologiczny
  Torba Karzak
  Od 0,37 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Bolsa Fuzox
  Od 2,21 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Torba Murfix
  Od 0,59 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  torba miley
  Od 0,60 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Torba Flavux
  Od 8,66 zł /szt.
 6. Torby na zakupy bazar 100% bawełna obraz 5
  BAZAR. Torba
  Od 0,92 zł /szt.
 7. Torby na zakupy mercat 100% bawełna z logo obraz 2
  Ekologiczny
  MERCAT. Torba
  Od 1,35 zł /szt.
 8. Torby na zakupy beto 100% bawełna wydrukowany obraz 2
  BETO. Torba
  Od 1,82 zł /szt.
 9. Torby na zakupy braga juta obraz 1
  Ekologiczny
  BRAGA. Torba
  Od 2,42 zł /szt.
 10. Torby na zakupy edmonton 100% bawełna obraz 2
  EDMONTON. Torba
  Od 2,91 zł /szt.
 11. Torby na zakupy ville 100% bawełna personalizować obraz 2
  VILLE. Torba
  Od 5,30 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 12

Woreczki materiałowe na wesele są bardzo pożądanym prezentem dla par, ponieważ są rozdawane jako upominki ślubne lub jako worek, w którym można umieścić pamiątkę ślubną dla gości. Tak czy inaczej, torby materiałowe na prezenty ślubne są idealne i cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów . A chodzi o to, że w Garrampie mamy wiele rodzajów toreb materiałowych na wesela: torby materiałowe z długimi lub krótkimi rączkami, torby materiałowe z kolorowymi wstawkami, torby z rączkami w kontrastowym kolorze itp. Te torby z tkaniny jako prezenty ślubne wykonane są z różnych surowców: worek, 100% bawełna, rafia, juta, płótno lub bawełna z recyklingu . Te torby z tkaniny na wesele są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej Cię reprezentuje: pomarańczowy, biały, czarny, niebieski, czerwony, zielony lub szary. Nasze woreczki z tkaniny na upominki ślubne są rewelacyjnie rozdawane wśród Twoich gości.

Torebki na prezenty ślubne jako szczegół


Tkaninowe torby ślubne można spersonalizować za pomocą różnych technik nadruku. I to dlatego, że jego duża powierzchnia do znakowania daje wiele możliwości w zakresie pożądanego przekazu lub projektu: zdjęcie pary młodej, rysunek, własne teksty... wybierz to, co najbardziej Cię reprezentuje. Nic więc dziwnego, że jako prezenty ślubne największą popularnością cieszą się woreczki płócienne. Sitodruk, sublimacja, transfer czy haft to techniki, którymi posługujemy się z warsztatów Garrampa, aby personalizować torby materiałowe na wesele. Znajdź swoją torbę na ślub i wybierz trwały, piękny i praktyczny prezent dla swoich gości. Skontaktuj się z zespołem sprzedaży Garrampy!

Torebki ozdobione na wesele dla gości


Jak już wspomnieliśmy, woreczki płócienne służą zarówno do pamiątek ślubnych, jak i do pakowania pamiątek, które chcesz podarować swoim gościom. W ten sposób, jeśli pomyślałeś o rozdaniu paczki zabawy na open bar na swoim weselu - jakby to były upominki na przyjęcie sylwestrowe - te spersonalizowane ślubne torby materiałowe są idealne. I dodaj wszelkiego rodzaju spersonalizowane prezenty ślubne ! Ciekawostką w tych materiałowych torbach na wesela jest to, że goście naprawdę będą z nich korzystać w swoim codziennym życiu. Torby materiałowe idealnie nadają się jako torba na siłownię, torba na zakupy lub torba na co dzień. To jest dobra rzecz w tkaninie: są to torby wielokrotnego użytku , a zatem można je prać. Dzięki tym wspaniałym ślubnym torebkom na ramię są nie tylko modowym must-have, ale także sposobem na ekologię. Na co czekasz, aby złożyć zamówienie online na woreczki na wesele? W Garrampie oferujemy Ci budżet dostosowany do Twoich potrzeb!