PLN

Spersonalizowane zakładki ślubne

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 2
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

 1. Ekologiczny
  Marcapáginas Hirdox
  Od 0,14 zł /szt.
 2. Clip Marcapáginas Carex
  Od 0,41 zł /szt.
 3. Marcapáginas Baloa
  Od 0,90 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

Kto powiedział, że „czytanie” i „ślub” to nie dwa pojęcia, które idą w parze? Spersonalizowane zakładki ślubne Garrampa to ciekawa propozycja dla gości weselnych. Odkryj w naszym sklepie internetowym szeroką gamę zakładek jako prezent ślubny. W poniższej kategorii znajdziesz różne modele zakładek lub zakładek, wykonanych z metalu i tektury. Posiadamy dużą kolekcję spersonalizowanych zakładek ślubnych w różnych kolorach i rozmiarach. Warto zauważyć, że metalowe zakładki ślubne prezentują się bardziej elegancko. Podobnie, w tej internetowej sekcji spersonalizowanych zakładek ślubnych, mamy modele zakładek ślubnych typu karta i zakładka typu zakładka, w zależności od pożądanego modelu, możesz wybrać jeden lub drugi w naszym sklepie internetowym. Posiadamy srebrne zakładki oraz zakładki kartonowe w kolorze naturalnym. Spójrz na te oryginalne spersonalizowane zakładki poniżej.

Szczegóły ślubu: zakładki do rozdania gościom


Chcesz zachęcić do czytania na swoim weselu? Szukasz trwałego, użytecznego i praktycznego detalu ślubnego na co dzień? Spersonalizowane zakładki ślubne to bardzo popularne prezenty w Garrampie , ponieważ możesz spersonalizować te modele, używając frazy, która najbardziej Ci się podoba. W Garrampie jesteśmy ekspertami w personalizacji zakładek ślubnych. W tym celu stosujemy różne techniki druku w zależności od rodzaju materiału zakładki. Na przykład w przypadku metalowych zakładek na wesela można je spersonalizować grawerem laserowym. Natomiast tekturowe lub drewniane zakładki ślubne można spersonalizować metodą tampodruku . Spersonalizowana zakładka ślubna może zawierać do 4 różnych kolorów. co czekasz, aby złożyć zamówienie na spersonalizowane zakładki ślubne? Od Garrampy mamy to, czego potrzebujesz. Wejdź teraz i spójrz na wszystkie te modele. I wypełnij swój ślub czytaniem!

Zakładki do rozdania na tanich weselach


Szukasz przedmiotu do rozdania na swoim weselu, który można wykorzystać po dacie uroczystości? Podaruj spersonalizowane zakładki ślubne Garrampa! Te tanie zakładki ślubne nie tylko służą jako ładna pamiątka na dzień ślubu, ale są zawsze mile widziane, ponieważ miłośnicy książek będą potrzebować więcej niż jednej zakładki, aby zaznaczyć, gdzie powinni kontynuować czytanie w każdej przeczytanej książce. Podobnie w Garrampie oferujemy całą serię bardzo tanich spersonalizowanych zakładek ślubnych. Naprawdę niesamowite ceny: już za kilka groszy otrzymasz swoją spersonalizowaną zakładkę ślubną. I wydobądź swoją czytelniczą żyłkę, także na weselu.