PLN

książki z prezentami ślubnymi

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 1
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 18

 1. Ekologiczny
  EVERNOTE Notes z recyklingu
  Od 3,43 zł /szt.
 2. ARCONOT Libreta de notas A5
  Od 4,83 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  BLOQUERO Notes z długopisem
  Od 4,42 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Notatnik Klamax
  Od 1,12 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Notatnik Nibir
  Od 1,77 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Notatnik Bein Charger
  Od 7,31 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  MONDRIAN. Notes A5
  Od 7,80 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  MATISSE. Notes A5
  Od 10,96 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  MINI PAPER BOOK Notatnik A6
  Od 1,49 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  CARTOPAD Notes z recyklingu
  Od 2,12 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 18

Zeszyty jako prezenty ślubne to jeden z najpopularniejszych detali wśród par, które biorą ślub. Mała, spersonalizowana książeczka ślubna z wybitym imieniem Pary Młodej to wspaniały prezent, który można ofiarować gościom i zachować jako pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. W Garrampie mamy małe i duże notatniki ślubne, gumowe notatniki ślubne i wiele innych modeli, którymi zaskoczysz swoich gości weselnych. Posiadamy również szeroką gamę notesów jako ekologicznych upominków ślubnych , które wykonane są z naturalnego korka, skaju , PET z recyklingu lub tektury z recyklingu. Nie zapomnij również zapoznać się z modelami personalizowanych notesów na antybakteryjne wesela. Zaskocz swoich gości tymi notatnikami jako prezentem ślubnym dla nich.

Notesy na szczegóły ślubu


Notatniki Garrampy jako detale ślubne są w pełni konfigurowalne. W ten sposób możesz zarejestrować swoje imię i nazwisko partnera, a także datę linku. W tym celu stosujemy różne techniki druku; serigrafia jest jedną z najczęściej używanych. Sitodruk charakteryzuje się oferowaniem bardzo niskich cen na wszelkiego rodzaju przedmioty, takie jak nasze notesy jako prezenty ślubne do personalizacji. Nie zapominając, że zapewnia im świetną przyczepność i wykończenie. A Ty chcesz złożyć zamówienie na zeszyty ślubne jako prezent dla swoich gości? Notatniki Garrampy jako detale ślubne są w pełni konfigurowalne. W ten sposób możesz zarejestrować swoje imię i nazwisko partnera, a także datę linku. W tym celu stosujemy różne techniki druku; serigrafia jest jedną z najczęściej używanych. Sitodruk charakteryzuje się oferowaniem bardzo niskich cen na wszelkiego rodzaju przedmioty, takie jak nasze notesy jako prezenty ślubne do personalizacji. Nie zapominając, że zapewnia im świetną przyczepność i wykończenie. A Ty chcesz złożyć zamówienie na zeszyty ślubne jako prezent dla swoich gości? Pamiętaj, że posiadamy wszelkiego rodzaju eleganckie modele, którymi my w Garrampie będziemy świętować Twoją miłość razem z Tobą. Zajrzyj do sklepu internetowego i odkryj wszystkie te notatniki jako prezent ślubny. Masz wiele do wyboru!

księgi gości weselnych


Książka ślubna może być wykorzystana na niezliczone sposoby podczas ślubu. Goście mogą korzystać z wesela osobiście na co dzień, mogą go zachować jako pamiątkę wraz z innymi szczegółami z innych wesel lub wykorzystać w dniu wesela do napisania zabawnych fraz i dedykacji od innych gości weselnych. Dlatego te zeszyty jako prezent ślubny są jednym z tych przydatnych szczegółów i praktyczny, z którym można trafić na pamiątkę na weselu. Znajdź teraz spersonalizowany model notatnika ślubnego, który najbardziej Ci się podoba. Faktem jest, że oprócz sitodruku, my w Garrampie sprawdziliśmy, że grawerowanie lub laser to techniki zapewniające wysokiej jakości rezultaty. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na swój ślub. Czekamy na Twój projekt!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Zeszyty ślubne

Dlaczego notesy to dobry prezent ślubny?

Zeszyty jako prezent ślubny są dobrym detalem, który można podarować gościom imprezy o tych cechach. Książka ślubna jest praktycznym i ekonomicznym detalem , który przyszłe małżeństwo będzie w stanie zrealizować dla każdego ze swoich gości.

Jakie są zalety podarowania spersonalizowanych notesów na wesele?

Posiadamy różne modele zeszytów na prezent ślubny. Świetnym detalem ślubnym są na przykład zeszyty ekologiczne, ponieważ to prezent, który oprócz tego, że jest funkcjonalny, będzie szanował środowisko . A Ty, jakie modele zeszytów ślubnych wolisz? Dostosuj ten, który najbardziej Ci się podoba, dzięki Garrampie!

Jak zamówić notatniki ślubne online, aby spersonalizować?

Zamawianie książeczek ślubnych na naszej stronie jest bardzo proste . Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, wybierz kolor, ilość i technikę personalizacji. Nie zapomnij też, jaką wiadomość chcesz dodać. Gdy to zrobisz, wyślemy Ci wirtualną próbkę do sprawdzenia. Jak tylko wyrazisz zgodę, wyślemy Twoje zamówienie do fabryki!

Czy można hurtowo złożyć zamówienie na spersonalizowane agendy i notesy na wesela?

Oczywiście! W Garrampie bez problemu będziesz mógł zamówić notesy jako hurtowy prezent ślubny . Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i podaruj wszystkim swoim gościom te rewelacyjne notesy.