PLN

książki z prezentami ślubnymi

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
  1. XD Collection 1
Wysyłka  
0
Zeszyty jako prezenty ślubne to jeden z najpopularniejszych detali wśród par, które biorą ślub. Mała, spersonalizowana książeczka ślubna z wybitym imieniem Pary Młodej to wspaniały prezent, który można ofiarować gościom i zachować jako pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. W Garrampie mamy małe i duże notatniki ślubne, gumowe notatniki ślubne i wiele innych modeli, którymi zaskoczysz swoich gości weselnych. Posiadamy również szeroką gamę notesów jako ekologicznych upominków ślubnych , które wykonane są z naturalnego korka, skaju , PET z recyklingu lub tektury z recyklingu. Nie zapomnij również zapoznać się z modelami personalizowanych notesów na antybakteryjne wesela. Zaskocz swoich gości tymi notatnikami jako prezentem ślubnym dla nich.

Notesy na szczegóły ślubu


Notatniki Garrampy jako detale ślubne są w pełni konfigurowalne. W ten sposób możesz zarejestrować swoje imię i nazwisko partnera, a także datę linku. W tym celu stosujemy różne techniki druku; serigrafia jest jedną z najczęściej używanych. Sitodruk charakteryzuje się oferowaniem bardzo niskich cen na wszelkiego rodzaju przedmioty, takie jak nasze notesy jako prezenty ślubne do personalizacji. Nie zapominając, że zapewnia im świetną przyczepność i wykończenie. A Ty chcesz złożyć zamówienie na zeszyty ślubne jako prezent dla swoich gości? Notatniki Garrampy jako detale ślubne są w pełni konfigurowalne. W ten sposób możesz zarejestrować swoje imię i nazwisko partnera, a także datę linku. W tym celu stosujemy różne techniki druku; serigrafia jest jedną z najczęściej używanych. Sitodruk charakteryzuje się oferowaniem bardzo niskich cen na wszelkiego rodzaju przedmioty, takie jak nasze notesy jako prezenty ślubne do personalizacji. Nie zapominając, że zapewnia im świetną przyczepność i wykończenie. A Ty chcesz złożyć zamówienie na zeszyty ślubne jako prezent dla swoich gości? Pamiętaj, że posiadamy wszelkiego rodzaju eleganckie modele, którymi my w Garrampie będziemy świętować Twoją miłość razem z Tobą. Zajrzyj do sklepu internetowego i odkryj wszystkie te notatniki jako prezent ślubny. Masz wiele do wyboru!

księgi gości weselnych


Książka ślubna może być wykorzystana na niezliczone sposoby podczas ślubu. Goście mogą korzystać z wesela osobiście na co dzień, mogą go zachować jako pamiątkę wraz z innymi szczegółami z innych wesel lub wykorzystać w dniu wesela do napisania zabawnych fraz i dedykacji od innych gości weselnych. Dlatego te zeszyty jako prezent ślubny są jednym z tych przydatnych szczegółów i praktyczny, z którym można trafić na pamiątkę na weselu. Znajdź teraz spersonalizowany model notatnika ślubnego, który najbardziej Ci się podoba. Faktem jest, że oprócz sitodruku, my w Garrampie sprawdziliśmy, że grawerowanie lub laser to techniki zapewniające wysokiej jakości rezultaty. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na swój ślub. Czekamy na Twój projekt!