PLN

Grzebienie spersonalizowane dla Twojego unikalnego stylu

Na Garrampa, oferujemy grzebienie spersonalizowane, które są więcej niż tylko narzędziem do stylizacji. Są one wyrazem Twojej osobowości i stylu. Nasze grzebienie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić długotrwałość i wydajność. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do codziennego użytku, czy specjalnego prezentu dla kogoś bliskiego, nasze grzebienie spersonalizowane są idealnym wyborem. Zapewniamy różnorodność wzorów i stylów, które na pewno zaspokoją Twoje potrzeby. Przyjdź i odkryj naszą kolekcję grzebieni spersonalizowanych.
...
Filtr  
Kolory  
Filtry
Kolory
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

 1. Hesty bambusowy grzebień
  Grzebienie wykonane z bambusa to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich rodzajów włosów, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ponieważ zapewniają gładszy poślizg przez włosy bez ich ciągnięcia lub łamania. Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju.
  Od 0,63 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. Heby bambusowy grzebień z uchwytem
  Grzebienie wykonane z bambusa to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich rodzajów włosów, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ponieważ zapewniają gładszy poślizg przez włosy bez ich ciągnięcia lub łamania. Ten grzebień ma ergonomiczny uchwyt, który sprawia, że jest łatwy i wygodny w trzymaniu. Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju.
  Od 0,98 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. Masująca bambusowa szczotka Cyril włosów
  Szczotka z włosiem bambusowym do rozczesywania, wygładzania i stylizacji każdego rodzaju włosów. Wykonana z uprawianego w zrównoważony sposób bambusa. Bambus pomaga w absorpcji dwutlenku węgla z atmosfery, rośnie szybciej i wytwarza więcej tlenu niż drzewa.
  Od 5,41 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. ENOS. Peine de Bambú
  Ekologiczny
  ENOS. Grzebień bambusowy
  Grzebień bambusowy. Dostarczany w pudełku upominkowym z papieru kraft. Grzebień do włosów: 134 x 30 x 6 mm | Pudełko: 150 x 35 x 10 mm
  0 dostępne kolory
 5. DERN. Cepillo para cabello
  Ekologiczny
  DERN. Drewniana szczotka do włosów z bambusowymi ząbkami
  Szczotka do włosów z drewnianą rączką i bambusowym włosiem. Idealna do podróży. Dostarczana w pudełku upominkowym z papieru kraft. Szczotka: 156 x 43 x 25 mm | Pudełko: 165 x 55 x 35 mm
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Grzebienie
Zdrowie i urodaZdrowie i uroda
Pielęgnacja osobistaPielęgnacja osobista
Piłeczki antystresowePiłeczki antystresowe
RelaksRelaks
ZdrowieZdrowie
LusterkaLusterka