PLN

Ekonomiczne plecaki górskie reklamowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Orizons 1
 2. XD Collection 3
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

 1. Nowy produkt
  GLOW MONTE LEMA Plecak
  Od 32,88 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  MONTE LOMO Plecak 600D RPET
  Od 34,32 zł /szt.
 3. Mochila Densul
  Od 38,56 zł /szt.
 4. Mochila Virtux
  Od 83,66 zł /szt.
 5. Mochila Cargadora Rasmux
  Od 170,03 zł /szt.
 6. TURIM. Plecak
  Od 4,06 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i przyrody, nasze spersonalizowane plecaki górskie są dla Ciebie idealne. Odkryj całą naszą ofertę w tanich reklamowych plecakach górskich i zabierz Garrampa na wszystkie wycieczki. Mamy najlepsze spersonalizowane plecaki górskie, na których możesz uwiecznić logo swojego klubu górskiego, siłowni lub grupy przyjaciół. Idealny na wszelkiego rodzaju odcinki, ponieważ posiadamy nawet modele plecaków górskich o pojemności 30 litrów. Znajdź w tej sekcji swój ergonomiczny plecak górski, w pełni dopasowujący się do pleców i z którym możesz nosić wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się na świeżym powietrzu. Zobacz wszystkie nasze rodzaje plecaków trekkingowych, dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Podobnie wyróżniają się nasze ekologiczne plecaki turystyczne, wykonane z materiałów takich jak poliester nadający się do recyklingu. Katalog online Garrampy czeka na Ciebie.

Plecaki trekkingowe z Twoim logo


Chcesz podarować prezent, dzięki któremu odniesiesz sukces i jednocześnie wypromujesz swoją markę? Nasze ekonomiczne plecaki górskie reklamowe są tym, czego szukałeś! Plecaki trekkingowe to idealny prezent dla klubów sportowych, które przeprowadzają marsze i wycieczki w góry; ale jest o wiele więcej. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów, dostawców, partnerów, a nawet własnych pracowników... nie możemy wymyślić lepszego sposobu. Plecaki górskie to optymalny sposób na uchwycenie logo Twojej firmy. Oprócz tego, że są praktycznym i użytecznym prezentem, w naszych tanich plecakach reklamowych można przechowywać wszelkiego rodzaju rzeczy (ubrania, butelki, żywność, artykuły wspinaczkowe...), są super wygodne, praktyczne i tanie. Wykorzystasz je nie tylko podczas wycieczek, tego typu plecaki reklamowe świetnie sprawdzą się również w podróży. Wymień walizkę na jeden z tych plecaków, aby podróżować po górach i mieć wystarczającą pojemność, aby nosić wszystko na plecach. Na co czekasz? Odkryj wszystkie modele plecaków górskich Garrampa i zdobądź swój.

Tanie plecaki górskie


Prowadzenie zdrowego życia jest w modzie. Praktyki takie jak wędrówki są coraz bardziej poszukiwane. W Garrampie dołączamy do świata sportu i promujemy zdrowe życie poprzez nasze spersonalizowane artykuły. Z tego powodu nasze spersonalizowane plecaki górskie są tego doskonałym przykładem. Piesze wędrówki kwitnie, dlatego podarowanie plecaka górskiego dla kobiet lub mężczyzn jest zawsze świetnym pomysłem. I to dlatego, że posiadanie jednego z naszych spersonalizowanych plecaków górskich i cieszenie się naturą kosztuje z Garrampa bardzo niewiele. Posiadamy modele tanich reklamowych plecaków górskich już od 3 euro. Podaruj plecak górski ze swoim logo lub projektem i zanurz go w naturze.