PLN

Niedrogie reklamowe plecaki na kółkach

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 2
 2. XD Design 1
 3. Swiss Peak 1
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

 1. Biznesowy plecak na kółkach
  Od 41,33 zł /szt.
 2. Plecak na kółkach Swiss Peak
  Od 66,07 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Plecak na kółkach Bobby
  Od 115,68 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

Garrampie oferujemy również całą linię plecaków z tanimi kółkami reklamowymi, idealnych do zabrania na spotkania, a nawet podróże. W zasadzie można powiedzieć, że te plecaki na kółkach dla dorosłych to najlepszy prezent dla każdego biznesmena. I to, że możesz przewieźć wszystko, czego potrzebujesz na następne spotkanie, bez konieczności noszenia pleców. Podobnie na jednodniowe lub weekendowe wypady jest to również super praktyczna opcja: możesz przechować wszystkie ubrania i idealnie zmieści się w kabinie samolotu lub jako bagaż podręczny w pociągu. Dlatego nasze spersonalizowane plecaki na kółkach są idealnym uzupełnieniem dla pracowników firmy, choć możesz je również dystrybuować wśród klientów i partnerów. Znajdź swój konfigurowalny plecak na kółkach już teraz w katalogu tanich reklamowych plecaków na kółkach firmy Garrampa.

Tanie plecaki na kółkach z nadrukiem Twojego logo


Czy jest coś lepszego niż przewożenie wszystkich rzeczy osobistych niż w plecaku na kółkach, unikaj załadunku i chroń plecy. W Garrampie mamy modele tanich plecaków na kółkach z nadrukiem Twojego logo, które są bardzo tanie i przede wszystkim eleganckie. Ich projekty mają na celu optymalizację funkcjonalności produktu, a zdecydowana większość plecaków na kółkach wykonana jest z poliestru. Należy zaznaczyć, że mamy przykład ekologicznego plecaka na kółkach, w którym bezpiecznie i szanując Ziemię można przenosić laptopa. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi modelami ekonomicznych plecaków z kółkami reklamowymi i dodaj logo swojej firmy i spraw, aby jeździło po całym mieście. Idealny prezent dla tych biznesmenów, którzy w pracy spędzają wiele godzin w podróży.

Promocyjne plecaki na kółkach na imprezy


kolei tanie reklamowe plecaki na kółkach firmy Garrampa to również świetny pomysł na wszelkiego rodzaju eventy (nie tylko spotkania). A to dlatego, że nasze plecaki na kółkach są wytrzymałe, sztywne, elastyczne, lekkie i idealne do wytłoczenia logo Twojej firmy. W rzeczywistości wśród biur podróży są bardzo poszukiwanym produktem merchandisingowym. Twoja marka będzie podróżować po świecie, gdy Twoi klienci będą nosić plecak z wdzięcznością. Twój spersonalizowany plecak na kółkach będzie synonimem wrażeń z podróży. A to dlatego, że są bardzo wygodne w użyciu we wszystkich rodzajach środków transportu: samochodzie, samolocie, pociągu czy autobusie; jest obojętny. Teraz już wiesz, niezależnie od tego, czy masz własne biuro podróży, czy jakąkolwiek firmę i chcesz podarować ten przedmiot podróżny w prezencie, odkryj plecaki na kółkach Garrampa. Zajrzyj do tej kategorii i zdobądź model, który najbardziej Ci się podoba.