PLN

Tanie reklamowe słoiki kuchenne

Tanie słoiki kuchenne są tak wszechstronne, jak tego chcesz. Innymi słowy, Twoje logo może znajdować się w nieskończonej ilości miejsc.
...
Filtr  
Płeć  
Kolory  
Wysyłka  
Filtry
Płeć
Kolory
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

 1. JARBLIM Tarro sublimación 400 ml
  JARBLIM słoik sublimacyjny 400 ml
  Słoik koktajlowy ze specjalną powłoką do sublimacji z bambusową pokrywką. W zestawie słomka ze stali nierdzewnej. Pojemność:400 ml. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 2,09 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. BETTNA Dwuścienny pojemnik 400 ml
  Wykonany ze stali nierdzewnej izolowany, dwuścienny pojemnik do przechowywania z zakręcanym wieczkiem i z korkowym elementem u podstawy. Zawiera łyżkę. Pojemność: 400ml.
  Od 7,29 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 3. NATUJAR Dwuścienny pojemnik 600 ml
  Izolowany pojemnik na żywność z podwójną ścianką ze stali nierdzewnej z zakrętką. Wykończenie bambusowe. Pojemność: 600 ml.
  Od 8,17 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. CHINIWA Słoik z podwójną ścianką 800ml
  Izolowany słoik z podwójną ścianką ze stali nierdzewnej, z zakręcaną pokrywką. Pojemność: 800 ml.
  Od 51,96 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. Pojemnik na owoce i warzywa Ellipse
  Pojemnik na owoce lub warzywa z widelcem ze stali nierdzewnej i durszlakiem do odsączania, który ułatwia płukanie zawartości. Pomiędzy garnkiem a durszlakiem znajduje się niewielka przestrzeń, która umożliwia odcedzanie potraw na miejscu. Można również wyjąć durszlak i używać pojemnika jako miski na sałatkę. Pokrywkę można stosować zamiennie z innymi naczyniami Mepal do przechowywania przekąsek i lunchu. Wykonane z trwałego materiału, nadaje się do mycia w zmywarce. Pojemność 600 ml. Wodoszczelne. Wolne od BPA.
  0 dostępne kolory
 6. Miseczka wielofunkcyjna Cirqula o pojemności 1250 ml
  Miska Cirqula o pojemności 1250 ml jest idealna do przechowywania lub przenoszenia dużych porcji zupy, mięsa lub sałatek do posiłków. Przechowuj żywność w misce w lodówce lub zamrażarce, podgrzej ją w mikrofalówce (należy zdjąć pokrywkę) i serwuj posiłek w misce (bezpośrednio) na stół. Miska Cirqula Multi od Mepal jest wykonana z nietłukącego się materiału. Przezroczyste okienko na pokrywie zapewnia, że zawartość jest dobrze widoczna. Innowacyjna, elastyczna pokrywa jest hermetyczna i szczelna. Dzięki temu żywność jest dłużej świeższa i łatwo ją ze sobą zabrać. Miski są praktyczne i łatwe do przechowywania, ponieważ można je postawić jedna na drugiej i odłożyć na miejsce. Wolne od BPA. Maksymalnie 110 stopni Celcjusza. Nadaje się do lodówek, zamrażarek, kuchenek mikrofalowych i zmywarek do naczyń.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Słoiki kuchnia
Butelki niestandardoweButelki niestandardowe
Kubki do personalizacjiKubki do personalizacji
Pudelka na żywnośćPudelka na żywność
Pieprz i sólPieprz i sól
Deski do krojeniaDeski do krojenia
KorkociągKorkociąg
KoktailKoktail