PLN

Tanie długopisy reklamowe wielofunkcyjne

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

 1. Długopisy wielofunkcyjne Cropix z widokiem logo 1
  Bolígrafo Soporte Cropix
  Od 0,27 zł /szt.
 2. Bolígrafo Soporte Mobix
  Od 0,45 zł /szt.
 3. Bolígrafo Contal
  Od 0,77 zł /szt.
 4. Bolígrafo Soporte Finex
  Od 0,81 zł /szt.
 5. długopisy wielofunkcyjne senter z widokiem reklamowym 1
  Bolígrafo Linterna Senter
  Od 0,86 zł /szt.
 6. Wielofunkcyjne długopisy metalowe idris z widokiem nadruku 1
  Bolígrafo Soporte Idris
  Od 0,95 zł /szt.
 7. Bolígrafo 7 en 1 Payro
  Od 1,08 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Pontux pen
  Od 4,28 zł /szt.
 9. Rysik USB Sivart 8 GB
  Od 11,59 zł /szt.
 10. SAVERY. Długopis
  Od 5,02 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować

Dzięki wielofunkcyjnym długopisom Garrampa będziesz cieszyć się aż 7 prezentami w jednym. Najlepszy sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu i pieniędzy! Postaw teraz na wielofunkcyjny długopis, który znajdziesz z latarką, z etui i bateriami, z czyścikiem do ekranu, z urządzeniem USB, wskaźnikiem dotykowym, antybakteryjnym, z linijką (świetna opcja dla profesjonalistów takich jak inżynierowie) , z ruchomym wspornikiem, ze światłami LED i wskaźnikiem laserowym, a nawet śrubokrętem. Nie zastanawiaj się dwa razy i zaskocz się w Garrampie najlepszymi długopisami wielofunkcyjnymi na rynku w bardzo przystępnych cenach. Następnie nasze tanie wielofunkcyjne długopisy reklamowe:

Długopisy wielofunkcyjne spersonalizowane Twoim logo


Znajdź najlepsze wielofunkcyjne pióro w Garrampie! Idealny prezent dla zorganizowanych, kreatywnych i praktycznych osób, ponieważ w tym samym narzędziu będziesz mógł wykonywać różne czynności. Dlatego te tanie wielofunkcyjne długopisy reklamowe są świetnym pomysłem na prezent. Twoi pracownicy będą zachwyceni i będą mogli zapomnieć o niewygodnych etui, niosąc wszystko w jednym długopisie. Na przykład dla lekarzy, wielofunkcyjne długopisy z latarką są idealne do badań. Ponadto, jeśli prowadzisz firmę stolarską, idealnym rozwiązaniem jest również długopis z linijką. Nie zapominając oczywiście o Twoich klientach, współpracownikach i dostawcach. Jako prezenty reklamowe, długopisy wielofunkcyjne Garrampa będą środkiem, dzięki któremu zapamiętają Cię na zawsze. Aby to zrobić, nie zapomnij dodać logo swojej firmy do jednego z naszych tanich długopisów reklamowych. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, my zajmiemy się resztą.

Wielofunkcyjne długopisy reklamowe


ten sposób w Garrampie oferujemy Ci te tanie wielofunkcyjne długopisy reklamowe jako prezent dla Twoich najlepszych klientów. Rzeczywiście, w Garrampie znajdziesz najlepszą cenę i najlepszą jakość. Czy możesz sobie wyobrazić długopis z dołączonym USB? Albo długopis ze wskaźnikiem dotykowym lub podpórką mobilną? A co powiesz na długopis z lampkami do czytania? W Garrampie wszystko jest możliwe! Dlatego te przybory do pisania są dla Ciebie najlepszą reklamą, ponieważ Twoi klienci będą bardzo zadowoleni z tego prezentu. I nie zapominajmy, że długopis wielofunkcyjny o tych cechach jest super praktyczny i użyteczny, a także oryginalny i efektowny. Znajdź swój model spośród wszystkich naszych długopisów promocyjnych, wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i napisz do nas! Od zespołu Garrampa jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i sprawić, by Twoja prośba stała się rzeczywistością.