PLN

Tanie reklamowe długopisy ze wskaźnikiem dotykowym

Technologia jest tutaj, aby pozostać, jest rzeczywistością. Właśnie dlatego nasze spersonalizowane rysiki dotykowe są tym, czego szukałeś. Ciesz się dwoistością pisania na papierze i robienia tego na tablecie lub telefonie komórkowym za pomocą tego samego akcesorium do pisania. Długopis ze wskaźnikiem dotykowym jest prawdopodobnie jednym z najbardziej praktycznych przedmiotów, jakie istnieją. W najbardziej wygodny i higieniczny sposób sprawdzaj pocztę na swoim urządzeniu, jednocześnie pisząc fizyczne notatki w swoim agendzie. Długopisy dotykowe Garrampa są dla Ciebie: antybakteryjne, w etui, w różnych kolorach, metaliczne, a nawet z pasującym USB. Znajdź swój model tutaj, wśród wszystkich naszych tanich długopisów reklamowych.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 17

 1. Ekologiczny
  RECYTOUCH Dotykowy długopis z recyklingu
  Automatyczny, wykonany z kartonu przyciskany długopis zakończony klipem z ABS-u. Niebieski wkład.
  Od 0,41 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 2. SWOFTY Przekręcany, dotykowy długopis
  Przekręcany długopis z ABS z metalicznym wykończeniem. Delikatna silikonowa końcówka do urządzeń z ekranem dotykowym. Niebieski wkład.
  Od 0,54 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. RIOTOUCH Rio Satynowy długopis
  Plastikowy, przekręcany długopis z gumowanym uchwytem i kolorystycznie dobraną miękką końcówką. Niebieski wkład.
  Od 0,59 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 4. NEILO TOUCH Długopis.
  Aluminiowy, przekręcany długopis z chromowanym, błyszczącym klipem. Wyposażony w końcówkę do ekranów dotykowych. Niebieski wkład.
  Od 0,95 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 5. Ekologiczny
  BAYBA Długopis bambusowy z rysikiem
  Długopis bambusowy z rysikiem i błyszczącym chromowanym wykończeniem. Niebieski atrament. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 1,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. MULTIPEN 3-kolorowy długopis z rysikiem
  Długopis z rysikiem z ABS, 3 kolory tuszu: czerwony, niebieski i czarny.
  Od 1,35 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. Ekologiczny
  BYRON Bambusowy długopis
  Automatyczny bambusowy długopis z niebieskim wkładem i końcówką do ekranów dotykowych. Chromowane, błyszczące wykończenie.
  Od 0,90 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. NEGRITO Długopis z rysikiem
  Długopis z końcówką do ekranów dotykowych, wciskany. Pod wierzchnią warstwą obudowy znajduje sie kolorowa warstwa, która staje się widoczna po wygrawerowaniu logo i jest kolorystycznie dopasowana do końcówki długopisu. Niebieski wkład.
  Od 0,31 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 9. TOOLPEN Długopis poziomica z liniją i
  Przekręcany długopis z poziomicą, wykonany z ABS. Wyposażony w linijkę, rysik oraz podwójny śrubokręt gwiazdka i płaski. Czarny tusz.
  Od 2,16 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 10. Curvy ballpoint pen with frosted barrel and grip
  Curvy ballpoint pen with frosted barrel and grip
  Ballpoint pen with click action mechanism and soft touch grip.
  Od 0,12 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. Długopis kolorowy ze stylusem i czarnym uchwytem Nash
  Długopis ze stylusem, automatyczny przekręcany.
  Od 0,19 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 12. Bolígrafo sin tinta de bambú
  Ekologiczny
  Seniko bambusowy długopis bez atramentu
  Seniko bambusowy długopis bez atramentu nie wymaga wkładów atramentowych ani uzupełniania. Czarna grafitowa końcówka długopisu została zaprojektowana tak, aby pozostawiać widoczne ślady w kontakcie z powierzchnią do pisania. Wybór długopisu wykonanego z bambusa promuje dokonywanie bardziej przyjaznych dla środowiska wyborów i zachęca do korzystania z materiałów odnawialnych. Żywotność: 1500 metrów. Rozmiar stalówki: 0,5 mm.
  Od 0,29 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. Bolígrafo de plástico oceánico
  Ekologiczny
  Thalaasa długopis kulkowy z plastiku pochodzącego z oceanów
  Thalaasa długopis kulkowy wykonany z plastiku pochodzącego z oceanów. Odpady z tworzyw sztucznych użyte do wyprodukowania tego długopisu zostały zebrane z obszarów przybrzeżnych i poddane recyklingowi w celu uzyskania nowego produktu. Wybierając ten rodzaj długopisu, możemy promować ideę recyklingu i zachęcać osoby oraz firmy do dokonywania bardziej przyjaznych dla środowiska wyborów w codziennym życiu. Kolor tuszu długopisu: Czarny. Żywotność: 1000 metrów.
  Od 0,25 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 14. Set bolígrafos de bambú
  Ekologiczny
  Samambu zestaw długopisów bambusowych
  Samambu podwójny długopis z bambusa z dwoma końcówkami: 1 długopis i 1 długopis bez atramentu. Końcówka bez atramentu nie wymaga wkładów atramentowych ani uzupełniania. Czarna grafitowa końcówka długopisu została zaprojektowana tak, aby pozostawiać widoczne ślady w kontakcie z powierzchnią do pisania. Wybór długopisu wykonanego z bambusa promuje dokonywanie bardziej przyjaznych dla środowiska wyborów i zachęca do korzystania z materiałów odnawialnych. Długopis ma niebieski tusz, końcówkę o średnicy 1,00 mm i długość linii pisania wynoszącą 600 metrów. Długość linii pisania długopisem bez atramentu: 1500 metrów.
  Od 0,41 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. Bolígrafo de bambú sin tinta
  Ekologiczny
  Perie bambusowy długopis bez atramentu
  Perie bezbarwny długopis wykonany z bambusa. Ten długopis nie wymaga wkładów z tuszem ani uzupełniania atramentu i jest trwałym przyrządem do pisania dlatego, że jego końcówka została zaprojektowana tak, aby pozostawiać widoczne ślady w kontakcie z powierzchnią do pisania. Wybór długopisu bez atramentu wykonanego z bambusa promuje dokonywanie bardziej przyjaznych dla środowiska wyborów i zachęca do korzystania z materiałów odnawialnych. Rozmiar stalówki: 1,00 mm.
  Od 0,89 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 16. Długopis ze stylusem i lampką LED Xenon
  Długopis ze stylusem, skuwką oraz latarką z pojedynczym światełkiem LED. Baterie w zestawie.
  0 dostępne kolory
 17. Solidny, kolorowy długopis Turbo z gumowym uchwytem
  Długopis z popularnym mechanizmem wciskania, solidnym, kolorowym korpusem, czarnym gumowanym uchwytem i dodatkowymi srebrnymi akcentami wykończeniowymi. Dostępny w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 17

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Dotykowe pióra wskaźnikowe

Po- co dawać spersonalizowane rysiki do ekranów dotykowych?

Personalizowane pióra dotykowe to specjalne długopisy promocyjne, które mają gumową podkładkę na główce lub końcówkę zwaną „rysikiem dotykowym”. Ta dotykowa guma umożliwia interakcję z ekranami dotykowymi tabletów, komputerów i smartfonów. Dlatego spersonalizowane pióra do ekranów dotykowych mają podwójną funkcjonalność. Wierzymy, że nie mylimy się mówiąc, że te długopisy są skierowane do wszystkich ludzi. I to jest to, że każdy ma, nie wchodząc dalej, smartfona. Dlatego połączenie klasycznego długopisu do pisania z użytecznością styku do urządzeń elektronicznych to bez wątpienia wygrywająca kombinacja. Na koniec zwróć uwagę, że będąc innowacyjnymi i technologicznymi długopisami promocyjnymi; Nasze tanie reklamowe pisaki dotykowe są bardzo cenione przez wszystkich i mają większy wpływ, gdy są dostarczane do klientów. Te długopisy, jako prezent firmowy, są najlepsze.

Z jakich materiałów wykonane jest niestandardowe pióro dotykowe?

Najważniejszą cechą tych długopisów reklamowych jest ich panel dotykowy: część dopasowująca się do każdego rodzaju długopisu. Jeśli zajrzysz do naszego katalogu, zobaczysz, że w tej kategorii masz długopisy z aluminium, plastiku, tektury z recyklingu, papieru kraft, a nawet bambusa. W ten sposób możesz oddać pióro do ekranu dotykowego bez konieczności rezygnowania z interesującego Cię materiału. Długopis reklamowy z Twoim logo, który pomoże Ci w jak najlepszy sposób opisać przekaz promocyjny, który chcesz przekazać swoim odbiorcom. W rzeczywistości, jeśli Twoja firma wiernie zaangażowała się w zrównoważony rozwój, oferujemy Ci ekologiczne długopisy biznesowe. Podobnie, jeśli szukasz eleganckiego obrazu; nasze wysokiej jakości, eleganckie i wyrafinowane długopisy personalizowane są dla Ciebie. Chociaż posiadamy również szeroką gamę prostych i tanich długopisów reklamowych.

Kiedy najlepiej nadać długopisom dotykowym akcent promocyjny?

Trendem są długopisy z logo i wskaźnikiem dotykowym. Tego rodzaju spersonalizowane długopisy umożliwiają sprawną interakcję z urządzeniami z ekranem dotykowym, będąc jednocześnie popularnym prezentem firmowym, który dostosowuje się do różnych sytuacji. Ten rodzaj upominku reklamowego jest idealny do rozdawania na wszelkiego rodzaju imprezach: zjazdach, konferencjach, prelekcji, dniach otwartych w szkołach i na uczelniach... Również, jeśli dodasz jeden z Spersonalizowane notatniki; notesów, połączenie jest idealne. Uczestnicy tych wydarzeń będą mogli robić notatki, bez konieczności przynoszenia czegokolwiek z domu. Ponadto, jak już wcześniej zwracaliśmy uwagę, nasze długopisy z logo firmy są niezbędne w każdym biurze. Nie tylko jako prezent dla klientów, ale także sami pracownicy będą mogli używać tych długopisów podczas codziennych czynności.

Jak dostosować gumki dotykowe?

Aby spersonalizować swoje komercyjne długopisy w Garrampie, masz 3 różne techniki drukowania (teraz wyjaśnimy Ci je). Ale wcześniej należy pamiętać, że nie wszystkie techniki drukowania są dostępne dla wszystkich modeli, ponieważ zależą one od fizycznych właściwości pióra. Przede wszystkim znajdujemy sitodruk. Długopisy z sitodrukiem są drukowane przy użyciu tej klasycznej i niedrogiej techniki drukowania, która służy do personalizacji wielu artykułów promocyjnych. Sitodruk pozwala na osadzenie logo na korpusie wybranego długopisu promocyjnego, możesz dodać do 4 kolorów dodatkowych! Z drugiej strony wariant sitodruku to sitodruk okrągły, który umożliwia owinięcie korpusu pióra monochromatycznym nadrukiem 360º. Ta technika jest bardzo przydatna w przypadku tych logo, które byłyby ledwo widoczne, gdyby były przystosowane do druku pionowego. Wreszcie w przypadku modeli drewnianych i aluminiowych istnieje możliwość grawerowania laserowego. Najnowsza technologia oferująca bardziej eleganckie i trwałe profesjonalne wykończenie.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Dotykowe pióra wskaźnikowe
Długopisy niestandardoweDługopisy niestandardowe
PiórnikiPiórniki
Ołówki i ołówki mechaniczneOłówki i ołówki mechaniczne
Ołówek automatycznyOłówek automatyczny