PLN

Tanie reklamowe długopisy ze wskaźnikiem dotykowym

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 2
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 80

Strona
 1. RIOTOUCH Rio Satynowy długopis
  Od 0,59 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  BYRON Bambusowy długopis
  Od 0,90 zł /szt.
 3. NEILO TOUCH Długopis.
  Od 0,95 zł /szt.
 4. NEGRITO Długopis z rysikiem
  Od 0,28 zł /szt.
 5. QUIM Długopis.
  Od 2,39 zł /szt.
 6. Bolígrafo Puntero Rulets
  Od 0,18 zł /szt.
 7. Bolígrafo Puntero Haspor
  Od 0,27 zł /szt.
 8. Bolígrafo Puntero Fatrus
  Od 0,32 zł /szt.
 9. Bolígrafo Puntero Monds
  Od 0,32 zł /szt.
 10. Bolígrafo Puntero Naitel
  Od 0,36 zł /szt.
 11. Bolígrafo Puntero Rondex
  Od 0,36 zł /szt.
 12. Bolígrafo Puntero Zalem
  Od 0,41 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Bolígrafo Puntero Than
  Od 0,41 zł /szt.
 14. Bolígrafo Puntero Tesku
  Od 0,41 zł /szt.
 15. Bolígrafo Puntero Nilf
  Od 0,41 zł /szt.
 16. Bolígrafo Puntero Sagursilver
  Od 0,41 zł /szt.
 17. Bolígrafo Puntero Sagurwhite
  Od 0,45 zł /szt.
 18. Bolígrafo Puntero Zeril
  Od 0,45 zł /szt.
 19. Bolígrafo Puntero Kostner
  Od 0,45 zł /szt.
 20. pisaki sagur touch z widokiem logo 1
  Bolígrafo Puntero Sagur
  Od 0,45 zł /szt.
 21. Bolígrafo Puntero Motul
  Od 0,45 zł /szt.
 22. Bolígrafo Puntero Vamux
  Od 0,45 zł /szt.
 23. Bolígrafo Puntero Balty
  Od 0,45 zł /szt.
 24. Bolígrafo Puntero Miclas
  Od 0,45 zł /szt.
 25. Bolígrafo Puntero Lombys
  Od 0,45 zł /szt.
 26. Bolígrafo Puntero Yeiman
  Od 0,45 zł /szt.
 27. Bolígrafo Puntero Barrox
  Od 0,50 zł /szt.
 28. Bolígrafo Puntero Siria
  Od 0,59 zł /szt.
 29. pisaki heban touch touch z widokiem nadruku 1
  Bolígrafo Puntero Heban
  Od 0,63 zł /szt.
 30. Bolígrafo Puntero Alzar
  Od 0,68 zł /szt.
 31. Bolígrafo Puntero Lintal
  Od 0,72 zł /szt.
 32. Bolígrafo Puntero Runer
  Od 0,77 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 80

Strona

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować

Technologia jest tutaj, aby pozostać, jest rzeczywistością. Właśnie dlatego nasze spersonalizowane rysiki dotykowe są tym, czego szukałeś. Ciesz się dwoistością pisania na papierze i robienia tego na tablecie lub telefonie komórkowym za pomocą tego samego akcesorium do pisania. Długopis ze wskaźnikiem dotykowym jest prawdopodobnie jednym z najbardziej praktycznych przedmiotów, jakie istnieją. W najbardziej wygodny i higieniczny sposób sprawdzaj pocztę na swoim urządzeniu, jednocześnie pisząc fizyczne notatki w swoim agendzie. Długopisy dotykowe Garrampa są dla Ciebie: antybakteryjne, w etui, w różnych kolorach, metaliczne, a nawet z pasującym USB. Znajdź swój model tutaj, wśród wszystkich naszych tanich długopisów reklamowych.

Długopisy z ekranem dotykowym z nadrukowanym logo


Długopisy dotykowe to obowiązkowy element na konferencjach, targach i oczywiście w biurze. Ten rodzaj długopisu z dotykową gumką stał się bardzo poszukiwanym narzędziem, zarówno przez pracowników, jak i zwykłych użytkowników, którzy surfują po Internecie i w danej chwili muszą robić adnotacje. Z tego powodu w Garrampie przedstawiamy wszystkie nasze tanie reklamowe długopisy dotykowe. Optymalny sposób na rozdanie dwóch produktów w jednym, dzięki któremu Twoi klienci zamienią ten produkt z Twoim logo w istotną część ich codziennej pracy. Odkryj, jak połączyć cyfrowe pióra z jednym z naszych spersonalizowanych piór dzięki naszej szerokiej gamie piór dotykowych do tabletu. Najlepszy sposób na ułatwienie precyzyjnej pracy na naszych ekranach dotykowych.

Promocyjne długopisy do tabletów


Przede wszystkim należy zauważyć, że rysiki nie rysują ekranu urządzeń elektronicznych; Wręcz przeciwnie, tego typu długopisy chronią go podczas użytkowania. W ten sposób stają się jednym z najlepszych możliwych prezentów dla przyjaciół i innych znajomych. Na przykład, jeśli myślałeś o złożeniu zamówienia na tanie reklamowe rysiki dotykowe w celach promocyjnych, wpadłeś na świetny pomysł. Te długopisy wyeksponują Twoje logo i kontakt, wykorzystując technikę sitodruku. Na co czekasz, aby się z nami skontaktować? Znajdź teraz swój metalowy, kartonowy lub plastikowy długopis. W Garrampie możesz wybrać materiał, który najlepiej pasuje do wizerunku Twojej marki. Podaruj najbardziej wszechstronny długopis na rynku, z którym na pewno odniesiesz sukces.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Dotykowe pióra wskaźnikowe

Po- co dawać spersonalizowane rysiki do ekranów dotykowych?

Personalizowane pióra dotykowe to specjalne długopisy promocyjne, które mają gumową podkładkę na główce lub końcówkę zwaną „rysikiem dotykowym”. Ta dotykowa guma umożliwia interakcję z ekranami dotykowymi tabletów, komputerów i smartfonów. Dlatego spersonalizowane pióra do ekranów dotykowych mają podwójną funkcjonalność. Wierzymy, że nie mylimy się mówiąc, że te długopisy są skierowane do wszystkich ludzi. I to jest to, że każdy ma, nie wchodząc dalej, smartfona. Dlatego połączenie klasycznego długopisu do pisania z użytecznością styku do urządzeń elektronicznych to bez wątpienia wygrywająca kombinacja. Na koniec zwróć uwagę, że będąc innowacyjnymi i technologicznymi długopisami promocyjnymi; Nasze tanie reklamowe pisaki dotykowe są bardzo cenione przez wszystkich i mają większy wpływ, gdy są dostarczane do klientów. Te długopisy, jako prezent firmowy, są najlepsze.

Z jakich materiałów wykonane jest niestandardowe pióro dotykowe?

Najważniejszą cechą tych długopisów reklamowych jest ich panel dotykowy: część dopasowująca się do każdego rodzaju długopisu. Jeśli zajrzysz do naszego katalogu, zobaczysz, że w tej kategorii masz długopisy z aluminium, plastiku, tektury z recyklingu, papieru kraft, a nawet bambusa. W ten sposób możesz oddać pióro do ekranu dotykowego bez konieczności rezygnowania z interesującego Cię materiału. Długopis reklamowy z Twoim logo, który pomoże Ci w jak najlepszy sposób opisać przekaz promocyjny, który chcesz przekazać swoim odbiorcom. W rzeczywistości, jeśli Twoja firma wiernie zaangażowała się w zrównoważony rozwój, oferujemy Ci ekologiczne długopisy biznesowe. Podobnie, jeśli szukasz eleganckiego obrazu; nasze wysokiej jakości, eleganckie i wyrafinowane długopisy personalizowane są dla Ciebie. Chociaż posiadamy również szeroką gamę prostych i tanich długopisów reklamowych.

Kiedy najlepiej nadać długopisom dotykowym akcent promocyjny?

Trendem są długopisy z logo i wskaźnikiem dotykowym. Tego rodzaju spersonalizowane długopisy umożliwiają sprawną interakcję z urządzeniami z ekranem dotykowym, będąc jednocześnie popularnym prezentem firmowym, który dostosowuje się do różnych sytuacji. Ten rodzaj upominku reklamowego jest idealny do rozdawania na wszelkiego rodzaju imprezach: zjazdach, konferencjach, prelekcji, dniach otwartych w szkołach i na uczelniach... Również, jeśli dodasz jeden z naszych personalizowanych notesów, połączenie jest idealne. Uczestnicy tych wydarzeń będą mogli robić notatki, bez konieczności przynoszenia czegokolwiek z domu. Ponadto, jak już wcześniej zwracaliśmy uwagę, nasze długopisy z logo firmy są niezbędne w każdym biurze. Nie tylko jako prezent dla klientów, ale także sami pracownicy będą mogli używać tych długopisów podczas codziennych czynności.

Jak dostosować gumki dotykowe?

Aby spersonalizować swoje komercyjne długopisy w Garrampie, masz 3 różne techniki drukowania (teraz wyjaśnimy Ci je). Ale wcześniej należy pamiętać, że nie wszystkie techniki drukowania są dostępne dla wszystkich modeli, ponieważ zależą one od fizycznych właściwości pióra. Przede wszystkim znajdujemy sitodruk. Długopisy z sitodrukiem są drukowane przy użyciu tej klasycznej i niedrogiej techniki drukowania, która służy do personalizacji wielu artykułów promocyjnych. Sitodruk pozwala na osadzenie logo na korpusie wybranego długopisu promocyjnego, możesz dodać do 4 kolorów dodatkowych! Z drugiej strony wariant sitodruku to sitodruk okrągły, który umożliwia owinięcie korpusu pióra monochromatycznym nadrukiem 360º. Ta technika jest bardzo przydatna w przypadku tych logo, które byłyby ledwo widoczne, gdyby były przystosowane do druku pionowego. Wreszcie w przypadku modeli drewnianych i aluminiowych istnieje możliwość grawerowania laserowego. Najnowsza technologia oferująca bardziej eleganckie i trwałe profesjonalne wykończenie.