PLN

Konfigurowalne długopisy z antybakteryjnym logo

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować

Dowiedz się, jak zrobić dziś najbardziej praktyczny i bezpieczny, higieniczny i spersonalizowany prezent. Wśród naszych tanich spersonalizowanych długopisów wyróżniamy w tej sekcji następujące personalizowane długopisy z antybakteryjnym logo. W szczególności jest to seria pisaków wykonanych z dodatkiem jonów srebra przetestowanych zgodnie z normą ISO 22196. To znaczy pisaków antybakteryjnych lub pisaków, które hamują wzrost bakterii nawet o 99,99% na powierzchni pisaka. Podstawowy aspekt COVID-19, a także innych rodzajów chorób zakaźnych. Dlatego w Garrampie zapraszamy do znalezienia spersonalizowanego długopisu antybakteryjnego, który najlepiej pasuje do Twojego profesjonalnego środowiska.

Długopisy antybakteryjne z wymiennym sprayem


Wśród naszych personalizowanych długopisów z antybakteryjnym logo wyróżniają się te modele, które mają własny spray do wielokrotnego napełniania. Rzeczywiście, po wykonaniu zadań będziesz w stanie zdezynfekować ręce w najwygodniejszy i najszybszy sposób. Wyczyść wszelkiego rodzaju powierzchnie, takie jak ekran telefonu komórkowego, dzięki pióru antybakteryjnemu; a także materiały biurowe, z których będziesz korzystać. Idealny do noszenia zawsze przy sobie, w torbie. Teraz już wiesz, że jeśli chcesz promować bezpieczeństwo i higienę w swojej firmie, podaruj swoim pracownikom ten spersonalizowany model długopisu. Znajdziesz nasze personalizowane długopisy z antybakteryjnym logo w niewiarygodnych cenach, od 15 centów za sztukę. Dodatkowo masz antybakteryjne modele w ołówkach.

Wielofunkcyjne długopisy antybakteryjne


Wśród spersonalizowanych długopisów wielofunkcyjnych wyróżniają się konfigurowalne modele długopisów z antybakteryjnym logo. W rzeczywistości można znaleźć długopisy z dotykowymi gumkami do urządzeń, rozpylacz z akumulatorem, a nawet termometr w zestawie. Tak, tak, możesz zmierzyć temperaturę własnym długopisem! Odkryj swój ekonomiczny model długopisu reklamowego wśród wszystkich dostosowywanych długopisów z antybakteryjnym logo, mamy szeroką gamę. Ponadto, choć dominującym kolorem jest biel (biel oznacza higienę i czystość), można również nadać iskrę koloru; dzięki modelom Licter i Manzoni. Zielony, niebieski, czerwony, czarny lub żółty – Ty decydujesz w Garrampie! I to właśnie spersonalizowane długopisy antybakteryjne są optymalnym sposobem zwalczania skażenia bakteryjnego za pomocą narzędzia do pisania. Produkty Garrampa charakteryzują się poszanowaniem narzuconych przepisów, zachowujemy jakość i oferujemy to wszystko w niewiarygodnych cenach. Skorzystaj z tej możliwości, którą oferujemy Ci od Garrampy. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego biura. Drobne gesty, takie jak nasze długopisy antybakteryjne, są bardzo ważne.