PLN

Uniwersalny nośnik reklamy ekonomicznej

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. SCUBA Wodoszczelna torba PVC 10L
  Od 17,72 zł /szt.
 2. Portatodo Kirot
  Od 0,90 zł /szt.
 3. Portatodo Tuzar
  Od 1,13 zł /szt.
 4. Portatodo Waterpro
  Od 1,44 zł /szt.
 5. Porta todo playa flextar widok pcv 1
  Portatodo Flextar
  Od 1,44 zł /szt.
 6. Portatodo Arsax
  Od 2,03 zł /szt.
 7. Portatodo Tamy
  Od 2,48 zł /szt.
 8. Bolsa Kambax
  Od 5,73 zł /szt.
 9. Popielniczki senegal tworzywo sztuczne z logo obraz 1
  SENEGAL. Popielniczka plażowa
  Od 0,21 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Poniższe tanie reklamowe torby plażowe to świetny pomysł na reklamę, uosabiającą logo Twojej firmy. Ekonomiczny, użyteczny i funkcjonalny prezent w równych częściach . Użytkownik zawsze może bezpiecznie przewieźć swoje najważniejsze rzeczy osobiste, takie jak telefony komórkowe, klucze, pieniądze czy dokumenty; trzymając je z dala od wody. I jest to, że te niestandardowe torby plażowe są wykonane z wodoodpornych i trwałych materiałów, takich jak PCV , dzięki czemu możesz wziąć kąpiel podczas przechowywania tych ważnych przedmiotów. Znajdź swoją spersonalizowaną pamięć masową Garrampa w różnych rozmiarach i kolorach: czerwonym, niebieskim, białym, żółtym, pomarańczowym, zielonym lub czarnym. Każdy z tych modeli ma inną rolę. Odkryj wszystkie te tanie wektory reklamowe i zaoferuj swoim klientom maksymalną wygodę w sezonie letnim.

Wodoodporna osłona z Twoim logo


Chcesz zobaczyć wszystkie modele toreb plażowych jakie mamy w Garrampie ? Nie wahaj się dłużej i dostosuj jeden z tych produktów do swojej marki! Torba plażowa to bardzo przydatny spersonalizowany prezent, ponieważ dzięki wodoodporności możesz przechowywać swoje rzeczy w środku bez zamoczenia. Jest również idealny do opalania i kąpieli oraz noszenia ze sobą rzeczy, aby się nie zgubiły ani nie zamoczyły. W ten sposób w katalogu internetowym Garrampa znajdziesz różne rodzaje tanich reklamowych toreb plażowych. Pokrowce na telefony komórkowe, w tym tablety o pojemności do 10 litrów. W tej sekcji znajdziesz również przenośne popielniczki plażowe, które możesz dostosować do 4 różnych kolorów. Jak widać, te promocyjne torby plażowe występują w różnych rozmiarach i odcieniach oraz są wykonane z PVC. W celu jego dostosowania zdecydowaliśmy się na sitodruk , 1 kolor stemplowania, który pozwoli Ci umieścić swoje hasło lub logo Twojej marki.

Oryginalny i zabawny uchwyt na telefon plażowy


Wkładanie telefonu komórkowego do ryżu to już przeszłość. W ramach tych komercyjnych operatorów reklam na plaży mamy szereg dostosowanych operatorów komórkowych na plaży . Oryginalny prezent, idealny do trzymania telefonu komórkowego z dala od piasku, soli i oczywiście samej wody. Teraz możesz je dostosować za pomocą swojego logo! promocyjne uchwyty do telefonów komórkowych na plaży to świetny prezent firmowy. Możesz dać zarówno swoim pracownikom, jak i klientom lub dostawcom. Funkcjonalność i praktyczność charakteryzują ten rodzaj ekonomicznego pokrycia reklamowego. Z drugiej strony te wektory reklamowe są bardzo tanie. Ceny Garrampy są bardzo konkurencyjne, więc wydasz niewiele, robiąc ten prezent firmowy. Złóż zamówienie online już teraz i przekonaj się, że jakość nie kontrastuje z ceną.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Saszetka na szyję plaża

Co to są drzwi na plażę?

Worek marynarski lub worek marynarski na plażę to nic innego jak rodzaj torby, wykonanej z wodoodpornych materiałów. W ten sposób użytkownik będzie mógł wziąć kąpiel przynosząc ze sobą własną dokumentację, pieniądze itp. bez obaw, że zmoczą się wodą. Bez wątpienia obiekt całkowicie praktyczny i funkcjonalny oraz spersonalizowany, z tego powodu staje się doskonałym nośnikiem reklamy. Wejdź do katalogu online Garrampa już teraz i odkryj naszą kolekcję tanich reklamowych toreb plażowych!

Po co dostosowywać tych tanich kurierów reklamowych na plaży?

Ponieważ te niestandardowe torby plażowe są świetnym nośnikiem reklamy. Będziesz mógł pokazać światu logo swojej firmy lub hasło swojej marki. Wręczanie tego towaru jako prezentu między klientami a przyszłymi klientami to sposób na zdobywanie klientów i budowanie lojalności . Odkryj całą kolekcję toreb damskich i męskich.

Jakie masz techniki drukowania dla tych spersonalizowanych przypadków ?

Aby dostosować tanie reklamowe torby plażowe, w Garrampie stosujemy nadruk 1-kolorowy . W ten sposób możesz oznaczyć ten spersonalizowany przedmiot frazą lub projektem, który najbardziej Ci się podoba. W tym sensie marki ucieleśniają swoje logo firmy. Chcesz się z nami reklamować? Wejdź do naszego katalogu online i odkryj kolekcję spersonalizowanych etui !

Z jakiego materiału są wykonane te promocyjne torby plażowe?

Te niestandardowe torby plażowe są wykonane z trwałych i wodoodpornych materiałów, takich jak PCV . W ten sposób użytkownik może w całkowitym spokoju korzystać ze swojego spersonalizowanego piórnika podczas kąpieli na plaży lub w basenie. Przydatny i funkcjonalny produkt. Na co czekasz, aby złożyć zamówienie na tanie reklamowe torby plażowe w Garrampie?