PLN

Niestandardowe łopaty plażowe

Nadeszło lato, a wraz z nim wszystkie nasze spersonalizowane produkty, specyficzne na tę porę roku. A wśród nich nasze spersonalizowane łopaty plażowe we wszystkich kolorach i modelach do wyboru. Pomarańczowy, czarny, niebieski, różowy, zielony, czerwony, żółty, zielony lub biały, aby dostosować swoje logo, markę lub własny projekt. Czy możesz wyobrazić sobie lepszy sposób na bycie obecnym na plaży, basenie, na bagnach lub w rzece? Twoja marka będzie kojarzona z chwilą śmiechu, zabawy i ćwiczeń. Super pozytywne wartości, które polubią zarówno dorośli, jak i dzieci. W poniższym katalogu personalizowanych rakiet plażowych online zobaczysz modele rakiet plażowych drewnianych lub MDF. Spraw, by Garrampa była jednym z najlepszych letnich prezentów dla dzieci i dorosłych, dzięki tym wszystkim tanim i wytrzymałym łopatom plażowym. Zapoznaj się z poniższą kolekcją i zdobądź najlepszy prezent na plażę.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. MINI MATCH Zestaw do tenisa na plaży
  Mały zestaw do gry na plaży. Zawiera 2 paletki wykonane z MDF i jedną miękką piłeczkę.
  Od 5,05 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 2. MATCH Plażowy komplet tenisowy
  Plażowy komplet tenisowy: 2 rakietki z MDF i 1 miękka piłka.
  Od 5,05 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 3. Ekologiczny
  PALAS Zestaw do tenisa plażowego
  Zestaw do tenisa plażowego składający się z 2 rakiet wykonanych z drewna różanego z uchwytem z taśmy PU i z 1 miękkiej piłki. Pakowany w bawełniane etui.
  Od 11,83 zł /szt.
  1 dostępny kolor
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Plaża wiosła

Jakie rodzaje niestandardowych łopat plażowych masz w swoim katalogu online?

W Garrampie mamy dużą kolekcję niestandardowych łopat plażowych, zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie . Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i dostosuj go tak, jak lubisz. Twoje logo, fraza, zdjęcie lub imię, w Garrampie opcje są prawie nieograniczone! Wśród tych wszystkich niestandardowych łopat plażowych można znaleźć nasze ekologiczne modele łopat plażowych do dostosowania.

Dlaczego warto kupować niestandardowe łopaty plażowe firmy Garrampa?

Ponieważ w Garrampie oferujemy szeroką kolekcję łopat plażowych do dostosowania i w najlepszej cenie. Wiemy, że jakość nie kontrastuje z ceną, dlatego możesz znaleźć wszystkie te tanie, niestandardowe łopaty plażowe. A Ty na co czekasz, aby zamówić spersonalizowane wiosła plażowe online?

Z jakich materiałów wykonane są łopaty plażowe, aby je dostosować?

W Garrampie mamy kilka niestandardowych łopat plażowych, wykonanych z różnych materiałów , między innymi z MDF, drewna, trzciny pszennej czy naturalnego korka . Ponadto posiadamy dużą kolekcję niestandardowych wioseł plażowych w różnych kolorach. Pomarańczowe, żółte, czarne, niebieskie, czerwone, różowe, zielone, białe ostrza... czekają na Ciebie w naszym katalogu online!

Jakie są zalety tych reklamowych łopat plażowych?

Zalety są oczywiste: możesz stworzyć własny merchandising na różne sposoby spędzania wolnego czasu. Dodatkowo te niestandardowe łopaty plażowe są idealne na lato. Promuj swoją markę z Garrampa i wydawaj na nią bardzo mało. Będziesz mógł znaleźć bardzo niedrogie niestandardowe łopaty plażowe. Dodaj teraz logo swojej marki i zaoferuj swoim klientom spersonalizowane łopaty plażowe Garrampa!

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Plaża wiosła
Butelki niestandardoweButelki niestandardowe
Talie kart i gry planszoweTalie kart i gry planszowe
Zabawki i puzzleZabawki i puzzle
KapeluszeKapelusze
Ochrony przeciwsłoneczne samochodoweOchrony przeciwsłoneczne samochodowe
TermosTermos
Torby na plażęTorby na plażę