PLN

Niestandardowe łopaty plażowe

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. MATCH Plażowy komplet tenisowy
  Od 5,05 zł /szt.
 2. Palas Playa Cupsol
  Od 6,27 zł /szt.
 3. Palas Playa Faluk
  Od 6,58 zł /szt.
 4. Gry plażowe drewniane łopaty plażowe kongal widok 1
  Palas Playa Kongal
  Od 8,75 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Łopaty Plaża Saiker
  Od 12,45 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Łopaty Plaża Bubbak
  Od 5,96 zł /szt.
 7. FILIPINAS. Paletki plażowe
  Od 1,18 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

Nadeszło lato, a wraz z nim wszystkie nasze spersonalizowane produkty, specyficzne na tę porę roku. A wśród nich nasze spersonalizowane łopaty plażowe we wszystkich kolorach i modelach do wyboru. Pomarańczowy, czarny, niebieski, różowy, zielony, czerwony, żółty, zielony lub biały, aby dostosować swoje logo, markę lub własny projekt. Czy możesz wyobrazić sobie lepszy sposób na bycie obecnym na plaży, basenie, na bagnach lub w rzece? Twoja marka będzie kojarzona z chwilą śmiechu, zabawy i ćwiczeń. Super pozytywne wartości, które polubią zarówno dorośli, jak i dzieci. W poniższym katalogu personalizowanych rakiet plażowych online zobaczysz modele rakiet plażowych drewnianych lub MDF. Spraw, by Garrampa była jednym z najlepszych letnich prezentów dla dzieci i dorosłych, dzięki tym wszystkim tanim i wytrzymałym łopatom plażowym. Zapoznaj się z poniższą kolekcją i zdobądź najlepszy prezent na plażę.

Producent hurtowych łopat plażowych


Garrampa współpracujemy z głównymi międzynarodowymi producentami i dostawcami łopat plażowych, aby zaoferować najlepsze spersonalizowane łopaty plażowe hurtowo. W ten sposób oferujemy dobre spersonalizowane łopaty plażowe, ale w niesamowitych cenach. Tak, tanie i spersonalizowane wiosła plażowe, ponieważ pochodzą bezpośrednio z fabryki w celu dostosowania. W tym celu w Garrampie stosujemy różne techniki drukowania, aby móc wytłoczyć logo, projekt lub Twoją markę na spersonalizowanych łopatach plażowych. Produkt tej klasy posiada dużą powierzchnię do znakowania, która ułatwia widoczność Twojej marki przez długi czas i zapewnia doskonały efekt wizualny. Aby spersonalizować łopaty plażowe Garrampa i zamienić je w świetne letnie prezenty dla kobiet i mężczyzn, dzięki sitodrukowi możemy użyć jednego lub więcej kolorów. Dzięki tej technice nadruku możemy wydrukować Twoje logo w wyrazistych i bardzo żywych kolorach.

Tanie rakiety plażowe w najlepszej cenie


Nasze reklamowe łopaty plażowe to niesamowite prezenty plażowe dla kobiet lub mężczyzn. Zabawne prezenty do wykorzystania nad morzem lub na trawniku przy basenie. W ten sposób ten prezent reklamowy jest idealny, gdy jest używany w miejscach o dużej liczbie odbiorców. Umieść swoje logo, projekt lub markę na spersonalizowanych wiosłach plażowych i stwórz efekt wizualny. Nasze ceny w Garrampie są bardzo niskie. Kup zestaw spersonalizowanych łopat plażowych za nieco ponad 1 euro. A jeśli wolisz, możesz połączyć go z dowolnym innym spersonalizowanym produktem plażowym. Odkryj wszystko, co Garrampa może Ci zaoferować! I pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Plaża wiosła

Jakie rodzaje niestandardowych łopat plażowych masz w swoim katalogu online?

W Garrampie mamy dużą kolekcję niestandardowych łopat plażowych, zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie . Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i dostosuj go tak, jak lubisz. Twoje logo, fraza, zdjęcie lub imię, w Garrampie opcje są prawie nieograniczone! Wśród tych wszystkich niestandardowych łopat plażowych można znaleźć nasze ekologiczne modele łopat plażowych do dostosowania.

Dlaczego warto kupować niestandardowe łopaty plażowe firmy Garrampa?

Ponieważ w Garrampie oferujemy szeroką kolekcję łopat plażowych do dostosowania i w najlepszej cenie. Wiemy, że jakość nie kontrastuje z ceną, dlatego możesz znaleźć wszystkie te tanie, niestandardowe łopaty plażowe. A Ty na co czekasz, aby zamówić spersonalizowane wiosła plażowe online?

Z jakich materiałów wykonane są łopaty plażowe, aby je dostosować?

W Garrampie mamy kilka niestandardowych łopat plażowych, wykonanych z różnych materiałów , między innymi z MDF, drewna, trzciny pszennej czy naturalnego korka . Ponadto posiadamy dużą kolekcję niestandardowych wioseł plażowych w różnych kolorach. Pomarańczowe, żółte, czarne, niebieskie, czerwone, różowe, zielone, białe ostrza... czekają na Ciebie w naszym katalogu online!

Jakie są zalety tych reklamowych łopat plażowych?

Zalety są oczywiste: możesz stworzyć własny merchandising na różne sposoby spędzania wolnego czasu. Dodatkowo te niestandardowe łopaty plażowe są idealne na lato. Promuj swoją markę z Garrampa i wydawaj na nią bardzo mało. Będziesz mógł znaleźć bardzo niedrogie niestandardowe łopaty plażowe. Dodaj teraz logo swojej marki i zaoferuj swoim klientom spersonalizowane łopaty plażowe Garrampa!