PLN

Akredytacje reklamowe na wydarzenia

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

 1. BADGO Plakietka przezroczysta
  Od 0,07 zł /szt.
 2. BADGY Plakietka przezroczysta
  Od 0,08 zł /szt.
 3. Identificador Bizzot
  Od 0,23 zł /szt.
 4. Identificador Ifem
  Od 0,23 zł /szt.
 5. Identificador Alter
  Od 0,32 zł /szt.
 6. Identificador Sinvet
  Od 0,36 zł /szt.
 7. Smycze poliestrowe do personalizacji widoku 1
  Identificador Lanyard Maes
  Od 0,59 zł /szt.
 8. Identificador Solip
  Od 0,63 zł /szt.
 9. Akredytacje metalowy segregator z widokiem logo 1
  Identificador Bindel
  Od 0,95 zł /szt.
 10. Identificador Lanyard Cail
  Od 1,04 zł /szt.
 11. Identificador Venkal
  Od 1,13 zł /szt.
 12. Identificador Lanyard Zornit
  Od 1,22 zł /szt.
 13. Portacreditaciones Bosur
  Od 1,35 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Identyfikator Sartal
  Od 1,44 zł /szt.
 15. Identificador Upsin
  Od 1,62 zł /szt.
 16. Portacreditaciones Napper
  Od 1,80 zł /szt.
 17. Akredytacje forsyth pvc z logo obraz 1
  FORSYTH. Etui na wizytówkę
  Od 0,32 zł /szt.
 18. Akredytacje whitman pvc wydrukowany obraz 1
  WHITMAN. Etui na wizytówkę
  Od 0,54 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

Odkryj całą naszą ofertę akredytacji reklamowych na imprezy, targi lub festiwale. Te identyfikatory są naprawdę przydatne do odróżnienia różnych uczestników wydarzenia o tych cechach: zarówno publiczności, jak i profesjonalistów, którzy je tworzą. W Garrampie mamy różne rodzaje akredytacji na kongresy lub wydarzenia tego rodzaju: w tej sekcji online czekają na Ciebie różne kształty, materiały i kolory . Biały, pomarańczowy, żółty, niebieski, czerwony, zielony, czarny... to tylko niektóre z odcieni, które znajdziesz. Podobnie posiadamy akredytacje na reklamę z haczykami tylnymi lub akredytacje do zawieszenia z posiadaczami akredytacji. Jeśli chodzi o materiały, odkryj akredytacje reklamowe do personalizacji w plastiku, aluminium; a także nasze modele ekologiczne wykonane z naturalnego korka. Wejdź do Garrampy już teraz i zdobądź te profesjonalne akredytacje lub dla publiczności swojego wydarzenia.

Pokrowce na posiadacza akredytacji i dowód osobisty


Zidentyfikuj się w profesjonalny i efektowny sposób dzięki spersonalizowanym akredytacjom Garrampa, klasyce na każdą szanującą się imprezę lub targi. Jeśli chcesz wyróżnić się, zorganizować, kategoryzować i kontrolować dostęp do swojego wydarzenia, bez wątpienia potrzebujesz tych akredytacji reklamowych na wydarzenia. Niesamowity sposób na zachęcanie do nawiązywania kontaktów między uczestnikami , ponieważ można ich spersonalizować za pomocą imion, nazwisk, zawodu i innych interesujących szczegółów; Jednocześnie są ekonomiczne i bardzo wszechstronne. I odkryj wszystkie możliwości akredytacji u nas! W Garrampie posiadamy różne modele akredytacji reklamowych na imprezy w szerokiej gamie odcieni , tak abyś mógł znaleźć najlepszy kolor pasujący do Twojego firmowego tonu. Pamiętaj też, że nasze ceny są niskie, nie zapominając o jakości naszych produktów.

Posiadacz danych uwierzytelniających firmy na konferencje


Jeśli szukasz idealnego połączenia na swoje wydarzenie, w Garrampie polecamy nasze smycze wraz z tymi akredytacjami na kongresy. Będziesz mógł wyeksponować swoją markę na targach i imprezach branżowych; wyróżnienie m.in. organizacji, prelegentów i publiczności. Zdobądź akredytacje reklamowe na imprezy hurtowe już teraz. W Garrampie możesz zamówić swoje akredytacje w dużych ilościach, dzięki czemu możesz optymalnie kontrolować pojemność podczas tego rodzaju ogromnej imprezy. Super przydatne narzędzie marketingowe, które zapewni wyróżnienie Twojemu kongresowi. W ten sposób ze sklepu internetowego Garrampa nie tylko polecamy korzystanie z tego typu akredytacji reklamowych na wydarzenia na kongresach, ale są one również bardzo przydatne na festiwalach muzycznych czy zawodach sportowych. W rzeczywistości koniecznie sprawdź nasze plakietki reklamowe na imprezy sportowe , są bardzo wygodne i prktyczne!