PLN

Akredytacje reklamowe na wydarzenia

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

 1. BADGO Plakietka przezroczysta
  Od 0,07 zł /szt.
 2. Identificador Bizzot
  Od 0,23 zł /szt.
 3. Identificador Ifem
  Od 0,23 zł /szt.
 4. Identificador Alter
  Od 0,32 zł /szt.
 5. Smycze poliestrowe do personalizacji widoku 1
  Identificador Lanyard Maes
  Od 0,59 zł /szt.
 6. Identificador Solip
  Od 0,63 zł /szt.
 7. Akredytacje metalowy segregator z widokiem logo 1
  Identificador Bindel
  Od 0,95 zł /szt.
 8. Identificador Venkal
  Od 1,13 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Identyfikator Sartal
  Od 1,44 zł /szt.
 10. Identificador Upsin
  Od 1,62 zł /szt.
 11. Portacreditaciones Napper
  Od 1,80 zł /szt.
 12. Akredytacje forsyth pvc z logo obraz 1
  FORSYTH. Etui na wizytówkę
  Od 0,08 zł /szt.
 13. CLIPBADGE Identificador PVC
  Od 0,77 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

Odkryj całą naszą ofertę akredytacji reklamowych na imprezy, targi lub festiwale. Te identyfikatory są naprawdę przydatne do odróżnienia różnych uczestników wydarzenia o tych cechach: zarówno publiczności, jak i profesjonalistów, którzy je tworzą. W Garrampie mamy różne rodzaje akredytacji na kongresy lub wydarzenia tego rodzaju: w tej sekcji online czekają na Ciebie różne kształty, materiały i kolory . Biały, pomarańczowy, żółty, niebieski, czerwony, zielony, czarny... to tylko niektóre z odcieni, które znajdziesz. Podobnie posiadamy akredytacje na reklamę z haczykami tylnymi lub akredytacje do zawieszenia z posiadaczami akredytacji. Jeśli chodzi o materiały, odkryj akredytacje reklamowe do personalizacji w plastiku, aluminium; a także nasze modele ekologiczne wykonane z naturalnego korka. Wejdź do Garrampy już teraz i zdobądź te profesjonalne akredytacje lub dla publiczności swojego wydarzenia.

Pokrowce na posiadacza akredytacji i dowód osobisty


Zidentyfikuj się w profesjonalny i efektowny sposób dzięki spersonalizowanym akredytacjom Garrampa, klasyce na każdą szanującą się imprezę lub targi. Jeśli chcesz wyróżnić się, zorganizować, kategoryzować i kontrolować dostęp do swojego wydarzenia, bez wątpienia potrzebujesz tych akredytacji reklamowych na wydarzenia. Niesamowity sposób na zachęcanie do nawiązywania kontaktów między uczestnikami , ponieważ można ich spersonalizować za pomocą imion, nazwisk, zawodu i innych interesujących szczegółów; Jednocześnie są ekonomiczne i bardzo wszechstronne. I odkryj wszystkie możliwości akredytacji u nas! W Garrampie posiadamy różne modele akredytacji reklamowych na imprezy w szerokiej gamie odcieni , tak abyś mógł znaleźć najlepszy kolor pasujący do Twojego firmowego tonu. Pamiętaj też, że nasze ceny są niskie, nie zapominając o jakości naszych produktów.

Posiadacz danych uwierzytelniających firmy na konferencje


Jeśli szukasz idealnego połączenia na swoje wydarzenie, w Garrampie polecamy nasze smycze wraz z tymi akredytacjami na kongresy. Będziesz mógł wyeksponować swoją markę na targach i imprezach branżowych; wyróżnienie m.in. organizacji, prelegentów i publiczności. Zdobądź akredytacje reklamowe na imprezy hurtowe już teraz. W Garrampie możesz zamówić swoje akredytacje w dużych ilościach, dzięki czemu możesz optymalnie kontrolować pojemność podczas tego rodzaju ogromnej imprezy. Super przydatne narzędzie marketingowe, które zapewni wyróżnienie Twojemu kongresowi. W ten sposób ze sklepu internetowego Garrampa nie tylko polecamy korzystanie z tego typu akredytacji reklamowych na wydarzenia na kongresach, ale są one również bardzo przydatne na festiwalach muzycznych czy zawodach sportowych. W rzeczywistości koniecznie sprawdź nasze plakietki reklamowe na imprezy sportowe , są bardzo wygodne i prktyczne!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Akredytacje

Czym są akredytacje reklamowe na wydarzenia?

Spersonalizowane akredytacje służą do identyfikacji użytkowników danego wydarzenia. Są to karty identyfikacyjne, które służą do nazwania użytkownika kongresu lub targów. W ten sposób akredytacje reklamowe mogą identyfikować m.in. markę stoiska czy prelegenta na kongresie, a także publiczność czy prasę. Są bardzo przydatne, a dzięki dostosowaniu, jak w Garrampie, stają się podwójnie przydatne.

Jakie są rodzaje akredytacji reklamowych na wydarzenia, które znajdziemy w Garrampie?

W Garrampie posiadamy różnego rodzaju akredytacje reklamowe na imprezy. Spersonalizowaną akredytację reklamową można znaleźć w różnych kolorach i kształtach. Poziomy lub pionowy, z podwójnym systemem mocowania lub z brelokiem do zawieszenia. Podobnie masz modele ekologicznych spersonalizowanych akredytacji, wykonanych z naturalnego korka.

Po co zamawiać akredytacje na reklamę hurtową w Garrampie?

Ponieważ wiemy, że Twoje wydarzenie będzie pełne ludzi. Stąd konieczność złożenia hurtowego zamówienia na plakietki reklamowe na imprezy. Ale dla ciebie będzie to również znacznie tańsze. W Garrampie im więcej kupisz, tym taniej! Zamówienie online na hurtowe odznaki reklamowe to dla Ciebie niesamowita okazja.

Jakimi technikami druku są te identyfikatory reklamowe na imprezy?

Aby spersonalizować nasze akredytacje pod reklamę, stosujemy różne techniki personalizacji, takie jak m.in. sitodruk okrągły, grawer laserowy, druk kolorowy czy doming .