PLN

Niestandardowy otwieracz do butelek reklamowych

0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Llavero Abridor Samo
  Od 0,50 zł /szt.
 2. Otwieracz do butelek Tronic View 1
  Abridor Tronic
  Od 0,72 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 34

 1. Ekologiczny
  DAKAI Otwieracz do butelek
  Od 3,34 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  VALBAMPER Otwieracz do butelek
  Od 4,51 zł /szt.
 3. CANOPY Drewniany otwieracz
  Od 1,16 zł /szt.
 4. TRIFO Korkociąg kelnerski
  Od 2,75 zł /szt.
 5. Llavero Abridor Teruk
  Od 0,45 zł /szt.
 6. Produkt z rabatem
  Llavero Abridor Samo
  Od 0,50 zł /szt.
 7. Llavero Abridor Ibik
  Od 0,50 zł /szt.
 8. Llavero Abridor Milter
  Od 0,68 zł /szt.
 9. Llavero Abridor Singe
  Od 0,72 zł /szt.
 10. Llavero Abridor Blicher
  Od 0,72 zł /szt.
 11. Otwieracz do butelek Tronic View 1
  Produkt z rabatem
  Abridor Tronic
  Od 0,72 zł /szt.
 12. Abridor Gadux
  Od 0,81 zł /szt.
 13. Abridor Clip Lambra
  Od 0,90 zł /szt.
 14. Fidget Spinner Abridor Slack
  Od 0,90 zł /szt.
 15. Llavero Abridor Pudox
  Od 0,95 zł /szt.
 16. Llavero Abridor Clevon
  Od 1,04 zł /szt.
 17. Posavasos Abridor Olmux
  Od 1,08 zł /szt.
 18. otwieracz anubix
  Od 1,35 zł /szt.
 19. Sacacorchos Abridor Joval
  Od 2,89 zł /szt.
 20. Ekologiczny
  Abridor Ferdy
  Od 5,14 zł /szt.
 21. Otwieracze do butelek malte personalizować obraz 2
  MALTE. Otwieracz do butelek
  Od 0,20 zł /szt.
 22. Otwieracze do butelek barley metal z reklamą obraz 2
  BARLEY. Otwieracz do butelek
  Od 0,21 zł /szt.
 23. Otwieracze do butelek tanat metal obraz 1
  TANAT. Korkociąg
  Od 0,75 zł /szt.
 24. Otwieracze do butelek holz metal z reklamą obraz 1
  HOLZ. Otwieracz do butelek
  Od 0,85 zł /szt.
 25. Otwieracze do butelek carin drewno obraz 2
  CARIN. Korkociąg
  Od 1,00 zł /szt.
 26. Breloczki z otwieraczem do butelek torchen metal z logo obraz 10
  TORCHEN. Latarka
  Od 1,09 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 34

Jaki bar nie posiada spersonalizowanego otwieracza do butelek dla swoich kelnerów i klientów? Bez względu na to, jak często przychodzą do Twojej restauracji lub baru, powinny mieć specjalny otwieracz do butelek, aby wydostać je z każdej sytuacji w domu.

Promocyjny otwieracz do butelek z piwem


Nie ma nic lepszego niż mieć pod ręką zimną butelkę piwa, ale trzeba też mieć zawsze gotowy dobry otwieracz do butelek reklamowych. Czy wyobrażasz sobie, że jesteś częścią tej wspaniałej chwili dla swojego klienta i bycia z nim? Jest to tak proste jak przygotowanie otwieracza do butelek z nadrukowaną nazwą lub logo firmy i rozprowadzenie go jak zwykle. Kiedy będziesz w domu i zobaczysz to, będziesz miał ochotę na kolejne piwo, ale tym razem w twoim lokalu

Otwieracz do butelek z nadrukiem Twojego logo


Spersonalizowane otwieracze do butelek są jednym z najlepszych produktów w restauracjach i w Garrampa. Nie ma nic lepszego niż to, że klient odchodzi zadowolony z wykwintnych dań szefa kuchni i oprócz upominków bierze do ręki indywidualny otwieracz do butelek.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Otwieracze do butelek

Dlaczego warto kupić spersonalizowane otwieracze do butelek?

Najlepsze produkty promocyjne to te, które niezawodnie służą konkretnemu celowi dla ich odbiorców, a promocyjne otwieracze do butelek są właśnie takim przedmiotem. Ile razy byłeś gdzieś bez otwieracza do butelek - nie ma nic tak satysfakcjonującego jak otwarcie zimnej butelki piwa lub napoju bezalkoholowego i wypicie go. Popularne w restauracjach, barach, na festiwalach i koncertach, personalizowane otwieracze do butelek i breloki z otwieraczami do butelek są świetnym sposobem na nawiązanie kontaktu z wiecznie nieuchwytną grupą wiekową 18-29 lat, ale to nie znaczy, że inne grupy wiekowe ich nie doceniają. Ponadto, ponieważ spersonalizowane otwieracze do butelek są tak użyteczne, odbiorcy prawdopodobnie zachowają je na czas nieokreślony, rejestrując niezliczoną ilość pozostałych wrażeń. Ponadto, niektórzy odbiorcy mogą przenieść część pozytywnych uczuć powstałych w wyniku delektowania się orzeźwiającym napojem na Twoją markę, ponieważ przedmiot z Twoim logo bezpośrednio przyczynił się do ich pozytywnego odczucia zadowolenia.

Jakie rodzaje spersonalizowanych otwieraczy do butelek posiadasz?

Noże baroweBrzmią groźnie, ale noże barowe są najlepszym przyjacielem barmana, zwłaszcza że są płaskie i można je łatwo wsunąć do tylnej kieszeni. Istotną wadą noży barowych jest niemożność otwierania zakorkowanych butelek, więc w zależności od grupy docelowej, może to nie być najbardziej idealny otwieracz. ChurchkeysPochodzenie nazwy "churchkey" jest kwestią dyskusyjną; niektórzy uważają, że nazwa jest po prostu ironicznym eufemizmem, biorąc pod uwagę, że te otwieracze umożliwiają dostęp do piwa, a nie kościołów, podczas gdy inni uważają, że nazwa pojawiła się po prohibicji jako sposób dla dostawców napojów, aby zakpić z organizacji religijnych, które doprowadziły do prohibicji w pierwszej kolejności. W każdym razie, klucze kościelne są najłatwiejsze do rozpoznania dzisiaj przez perforowany koniec otwieracza.Wielofunkcyjne otwieracze do butelekOprócz standardowych otwieraczy do butelek, mamy również szereg otwieraczy, które zawierają więcej niż jedno narzędzie, takie jak karabinki do butelek, otwieracze do butelek zapalniczki i kombinacje otwieraczy do butelek zapalniczka / nóż. Te wielofunkcyjne narzędzia są idealne na imprezy plenerowe i targi.

Jak kupić spersonalizowane otwieracze do butelek?

Twoja grupa docelowa i miejsce promocji będzie dyktować rodzaj otwieracza do butelek, które powinieneś dostać. Jeśli chcesz dotrzeć do młodszej publiczności na koncercie plenerowym lub festiwalu, powinieneś rozważyć zakup otwieraczy do butelek w formie breloczków, które są łatwe do przenoszenia i mogą wywołać natychmiastowe wrażenie, zakładając, że odbiorca od razu doda je do swojego breloczka. Jeśli planujesz dostać kilka otwieraczy na wesele lub charytatywnej kolacji, a następnie pomyśleć o uzyskaniu czegoś z większą postrzeganą wartość niż tylko breloczek, takich jak połączone otwieracz do butelek i korkociąg narzędzie lub jeden z naszych noży barowych.MateriałOferujemy otwieracze do butelek w twardym, wytrzymałym plastiku i innych z metalu. Te z tworzywa sztucznego kosztują nieco mniej niż te metalowe, ale również zużywają się szybciej, więc należy o tym pamiętać przy wyborze otwieracza do butelek, który chcesz kupić.

Jakich metod nadruku używasz do personalizacji swoich otwieraczy do butelek?

Większość naszych plastikowych otwieraczy do butelek używa jednego koloru/jednej lokalizacji sitodruku, a większość naszych metalowych otwieraczy do butelek jest drukowana przy użyciu grawerowania laserowego. Niektóre z naszych otwieraczy do butelek mogą mieć więcej niż jeden rodzaj metody drukowania, więc upewnij się, że sprawdzisz opis przedmiotu, gdy jesteś gotowy do zakupu dla wszystkich opcji.