PLN

Coastry reklamowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 12

 1. SLATE4 Zestaw podkładek
  Od 10,78 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Posavasos Brunex
  Od 0,41 zł /szt.
 3. Posavasos Abridor Olmux
  Od 1,08 zł /szt.
 4. Set Posavasos Mandi
  Od 2,21 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Posavasos Palet
  Od 2,80 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Set Posavasos Yantic
  Od 5,14 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Set Posavasos Kappal
  Od 9,07 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Zestaw podstawek Seitol
  Od 12,81 zł /szt.
 9. Podstawki funfaye tworzywo sztuczne z logo obraz 2
  FUNFAYE. Podstawki
  Od 0,25 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  BASIL. Podkładki
  Od 5,28 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 12

Reklamowe podkładki są obecne w barach, restauracjach, biurach i domach, dlaczego nie zrobisz swoich własnych niestandardowych?

Coasterzy do rozdawania w promocjach


Coastery do rozdawania w promocjach są bardzo oryginalne, istnieją różne materiały i kolory, które można łączyć z marką. Jako pierwszy element umieszczony na stole, będzie miał wpływ na użytkownika przy każdym założeniu napoju. Dołącz te podkładki reklamowe do opakowań po puszkach, w butelkach lub z Twoimi produktami.

Coasters drukowane w pełnym kolorze


Możesz zaprojektować podkładki drukowane w pełnym kolorze tak, aby stanowiły element dekoracyjny na stole Twoich klientów lub dystrybutorów, lub aby nadać kolor barze

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Podstawki

Z jakich materiałów wykonane są te podkładki reklamowe?

W sklepie internetowym Garrampa znajdziesz spersonalizowane podkładki korkowe , ale także podkładki reklamowe z łupka, naturalnego drewna, metalu, poliestru czy sklejki. Różne materiały, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu lub marki.

Dlaczego warto kupować spersonalizowane podkładki w sklepie internetowym Garrampa?

Oprócz tego, że tanie spersonalizowane podstawki Garrampa są doskonałej jakości i w bardzo konkurencyjnych cenach, są idealnym detalem na wesela lub wszelkiego rodzaju uroczystości. Podobnie, te podkładki reklamowe są dobrym artykułem promocyjnym dla firm hotelarskich (bary, restauracje, kawiarnie, puby...), za pomocą których można poprawić branding marki . A ty, czy chcesz coś zmienić dzięki tym spersonalizowanym podstawkom wielokrotnego użytku? Złóż zamówienie już teraz w sklepie internetowym Garrampa!

Jak spersonalizować te oryginalne podstawki?

W Garrampie stosujemy różne techniki druku w naszych podstawkach reklamowych. Wszystko będzie zależało od rodzaju przedmiotu do personalizacji, z jakiego materiału jest wykonany. W ten sposób obserwujemy różne techniki personalizacji, takie jak m.in. grawer laserowy, etykieta cyfrowa czy sitodruk do 8 kolorów .

Jak złożyć zamówienie na tanie spersonalizowane podstawki w Garrampie?

Realizacja zamówienia na podstawki reklamowe w Garrampie jest bardzo prosta. Dodatkowo możesz zamówić swoje podstawki reklamowe hurtowo ! Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba, wybierz kolor i ilość, a także powiedz nam, jaką technikę personalizacji chcesz. Och ! I nie zapomnij przesłać nam projektu do druku. W ciągu kilku godzin wyślemy Ci bezpłatną wirtualną próbkę do sprawdzenia i podglądu końcowego wyniku. Jak tylko wyrazisz zgodę, rozpoczniemy produkcję Twojego zamówienia! Pamiętaj: w Garrampie istnieją różne rodzaje wysyłki. Wysyłka standardowa i ekspresowa , jeśli się spieszysz. Skontaktuj się z naszym zespołem handlowym, rozwiążą wszystkie Twoje wątpliwości!