PLN

Ekonomiczne pantofle reklamowe

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

 1. HONOLULU Klapki PE
  Od 3,88 zł /szt.
 2. Chancla Yommy
  Od 0,45 zł /szt.
 3. Chancla Salti
  Od 5,05 zł /szt.
 4. Chancla Brasileira
  Od 7,62 zł /szt.
 5. Chanclas Sebrin
  Od 10,78 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

Zindywidualizuj swoje japonki w najbardziej oryginalny sposób z własnym projektem w pełnym kolorze i na całej powierzchni japonki. Element reklamowy, który możesz dać swoim klientom, jak również zrobić imprezę lub wesele, aby goście mogli odpocząć z nimi.

Pantofle plażowe z Twoją reklamą


Stwórz swoje własne klapki na plażę, basen lub jako prezent dla gości weselnych. Hawajski styl, dla kobiet, mężczyzn lub dzieci, szczegół, którego nie można przegapić, aby dać tego lata. Podarujcie sobie komfort tego lata i sprawcie, by wasi klienci myśleli o was za każdym razem, gdy będą je nosić.

Tanie i oryginalne pantofle bilardowe


Podaruj oryginalne klapki jako prezent, możesz je spersonalizować zarówno na podeszwie jak i na pasku, zrób różnicę z tym promocyjnym prezentem.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Klapki

Jakie kolory są dostępne dla personalizowanych klapek? Czy mogę wybrać różne kolory w tym samym zamówieniu?

Pracujemy w standardowej gamie kolorów, takich jak niebieski, biały, czarny, pomarańczowy, zielony, czerwony i różowy. Jeśli potrzebujesz konkretnego koloru możemy przyjrzeć się opcji ich produkcji, jeśli ilość jest duża. Oczywiście możliwe jest wybranie różnych kolorów w tym samym zamówieniu, pod warunkiem, że personalizacja jest taka sama. Prosimy o sprawdzenie w naszym dziale sprzedaży, czy żądana ilość i kolory są dostępne w magazynie.

Z jakiego materiału wykonane są personalizowane klapki? Gdzie znajdują się zakłady produkcyjne?

Jako profesjonalny producent, używamy tylko wysokiej jakości materiałów. Podeszwa i cholewka klapek są wykonane z mieszanki gumy. W zależności od miejsca dostawy, nasze klapki są produkowane w USA, Niemczech lub w naszym oddziale we wschodniej Azji.

Jak długo utrzymuje się nadruk na powierzchni personalizowanych klapek?

Możemy zagwarantować, że nadruk fotograficzny pozostanie na powierzchni klapek i że nie będzie on porównywalny z innymi znanymi Państwu produktami i markami. Testowaliśmy je w dzień i w nocy, zimą i latem, zanim zaoferowaliśmy je naszym klientom.

Czy personalizujecie klapki przy większych zamówieniach?

Tak, możesz zamówić w pełni spersonalizowane klapki z imionami, datami lub numerami umieszczonymi na każdej parze. Dzięki temu np. klapki zespołu będą niepowtarzalne. Oferujemy usługę personalizacji za niewielką opłatą.