PLN

Torby jutowe spersonalizowane Twoim logo

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

 1. Ekologiczny
  JUHU Jutowa torba na zakupy
  Od 5,64 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  BRICK LANE Torba na zakupy z juty
  Od 11,32 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Neceser Singla
  Od 2,98 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Bolsa Lerkal
  Od 3,74 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Bolsa Dhar
  Od 4,46 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Bolsa Kalkut
  Od 5,14 zł /szt.
 7. Accesorios vino bolsa holden de yute ecológico con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Holden
  Od 5,73 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Estuche Marfik
  Od 5,95 zł /szt.
 9. Ekologiczne etui z jutową suspą z widokiem reklamowym 1
  Ekologiczny
  Estuche Sulpox
  Od 6,90 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  Bolsa Farus
  Od 7,35 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Bolsa Hintol
  Od 8,30 zł /szt.
 12. Accesorios vino bolsa koop de yute ecológico vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Koop
  Od 8,43 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Bolsa Solux
  Od 9,02 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Bolsa Cekon
  Od 9,52 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  Bolsa Bitalex
  Od 10,42 zł /szt.
 16. Torby na zakupy tizzy juta wydrukowany obraz 1
  Ekologiczny
  TIZZY. Torba
  Od 8,84 zł /szt.
 17. Torby na zakupy braga juta obraz 1
  Ekologiczny
  BRAGA. Torba
  Od 8,97 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

Spersonalizowane torby jutowe to idealny merchandising, aby przekazać zrównoważony wizerunek Twojej firmy. I to właśnie juta, znana również jako „złote włókno”, jest jednym z najbardziej wyjątkowych naturalnych włókien, jakie istnieją. Kup jedną z naszych spersonalizowanych toreb jutowych z Twoim logo i zdobądź spersonalizowane torby biodegradowalne i nadające się do recyklingu. Dzięki temu tego typu spersonalizowane torby stają się najlepszym upominkiem promocyjnym firmy: z jednej strony estetycznym, z drugiej proekologicznym. Odkryj nasze ekologiczne torby reklamowe z juty, mamy je w różnych rozmiarach i na różne okazje: na butelki wina, w formie kosmetyczki i etui, z dużymi uchwytami, jako plecak lub w formie plecaka. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i skorzystaj z tej alternatywy dla klasycznej bawełnianej torby z dodatkowym akcentem dystynkcji i stylu. Pochwal się zrównoważonym rozwojem dzięki swojej jutowej torbie.

Worki jutowe do podarowania swoim klientom


Nie wiesz jak zaskoczyć swoich klientów? Chcesz zademonstrować swoje eko-zrównoważone wartości i nie wiesz jak to zrobić? Cóż, w Garrampie wiemy, że spersonalizowane torby jutowe z Twoim logo to rewelacyjny sposób na zademonstrowanie swoich wartości. I mamy spersonalizowane torby jutowe we wszystkich kształtach i kolorach. Możesz umieścić swoje logo na dowolnej z naszych toreb, demonstrując w ten sposób swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Od oryginalnego opakowania, po upominek promocyjny; przeglądając ten szczegół wykonany na specjalną okazję. Spraw, by Twoi klienci zakochali się w ich ekologicznym prezencie. Na przykład nasz piórnik Marfik jest idealny do zabrania do biura i jest wykonany z juty i bawełny. Ponadto, jeśli wolisz zrobić przydatny prezent na co dzień, torba taka jak Mercat będzie bardzo praktyczna.

Oddaj ekologiczne torby jutowe


Nie ustajemy w powtarzaniu tego, worki jutowe, które mamy w Garrampie, są idealnym detalem: zarówno opakowaniem, jak i opakowaniem, jako prezentem samym w sobie. Jeśli chodzi o opakowania, w Garrampie mamy różne modele, które idealnie pasują do Twoich produktów. Nie wchodząc dalej, mamy różne rodzaje spersonalizowanych woreczków jutowych z Twoim logo, które służą do zaprezentowania butelki lub kilku butelek wina w efektowny sposób. Z drugiej strony mamy do rozdania różne torby jutowe. Mamy wszystko, od klasycznej jutowej torby z uchwytami (idealnej na zakupy lub na plażę), po te, które są używane jako torebki; przechodząc również przez kosmetyczki i etui. Jeśli chodzi o kosmetyczki, są idealnym akcesorium w podróży; natomiast piórniki to świetny pomysł na prezent do biura lub jako prezent na koniec roku szkolnego. A Ty, jakich spersonalizowanych toreb jutowych z Twoim logo będziesz chciał? Wejdź do Garrampy już teraz i odkryj nasz obszerny katalog. Eko też idzie z nami. Zapewnij zrównoważony rozwój w naszym sklepie internetowym. Najlepszym i najbardziej eleganckim prezentem jest niewątpliwie worek jutowy.